Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Ninko, nie uciekaj, przecież cały czas czekam na Ciebie :D Myslałam, że się nie odzywasz, bo masz dużo pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do słoiczkowego jedzenia to Maks je zupki tylko gotowe, na moje zawet nie chce okiem rzucić ;) A wiecie w czym tkwi problem? Maks nauczył sie, że jak obiadek to ze słoiczka (bo ja ich nie przekładam d miszeczki) i teraz jak widzi miskę w porze zupki to odrazu odwraca głowę :O A zresztą jest wybredny jak jego ojciec i ma swoje humory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poza zupkami to wszystko inne Maks je w kawałkach: mięso i warzywa (chociaż osttnio z tym jest krucho :O), owoce, chlebek, chrupki :) Nie dostaje tylko czekolady, sztucznych słodkości i owocoów egzotycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Karolina! Wiecie co mam mały sukces nazwijmy go osobisty , schudłam 1 kg :D Tym samym nie mam 6 z przodu ha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - gratulacje A mi właśnie jeździ we flakach (przepraszam za wyrażenie) i czuje sie okropnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znacie może jakieś ładne życzenia na roczek? Musze koleżanki synkowi wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, Martynka wstała :O Nie pogadamy, Karolinko :( Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety Karolinko nie mam talentu do układania życzeń także ci nie pomogę Dzieki za gratulacje:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś znowu nagotowałam cały gar zupy rybnej :) Kto jest głodny to zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A lepiej, dziękuje Biegunka minęła tylko troszke kataru zostało, ale to chyba alergiczny katar, z którym nie da sie nic zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze 👄 dla Maksia Marzec to najgorszy miesiąc w roku jeśli chodzi o przeziębienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie :O Do tego ja tez nie jestem całkiem zdrowa i tak zarażamy sie na wzajem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak Patrycja? Wyszły jej juz te 3? Maks ma w końcu dwie dolne, teraz czekamy na górne. Jeszcze piątki i po bólu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trójki nie wyszły , ale wczoraj trochę lepiej jadła , gorączki i katarku też już nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to i ja podniosę :) Nie dam rady się już nic nauczyc, czekam na wolna łazienke :) I idę spaaaaaaać!!! 😴 Buziaki, spokojnej nocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberrek! :D Mam czas tylko na podnisienie topiku, bo Martynka domaga się czytania :D Zajrze potem, miłego dnia! 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dzisiaj mocno zajęta , muszę wziąść sie za tego mojego sąsiada .Będę pisać mądre pisma do Sanepidu i wydz. ochr .środowiska , mam już dosyć smrodu i sadzy na oknach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łojeeeeee (pozdrowienia dla Ninki w tym miejscu ;) ) Szukam i szukam a tu na drugiej stronce jestesmy... Martynka na dworze z babcią, widzę je z okna, właściwie to powinny już wrócić 😠 A przed chwilą tesciowa wywaliła małą z sanek 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) Ninko - pozdrowienia bo Ty zawsze piszesz łojeeeej i mi się skojarzyło luźno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pierogi z kapustą z Lidla, moge się podzielić :) Uprzedzam lojalnie, że się troche rozgotowały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×