Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Beatek ,to wcale nie jesteś gruba :) ja mam też tyle :-0m ,a dziewczyny uważają ,że jestem chuda i przesadzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola sama weszła do łóżeczka ,chciała żebym wyciągnęła jej szczebelki - i poszła spać 😴 cudnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12.00 dochodzi ,a gdzie Ninka, Jonka, Karola... Dziewczyny co z Wami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli a ile ważysz i masz wzrostu , ja mam tylko 153 cm więc nie wygląda to dobrze w moim przypadku. A wioletka jak weszła górą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek szkoda ,że nie posłałaś nam fotek Patusi :( No i gdzie obiecane foto w kolczykach? :( Chyba nie jesteście zadowolone skoro żadna się w nich nie pokazała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ,nie górą nie :) Przez wyciągnięte szczebelki :) i zaraz klapła 😴 Ja mam 160 wzrostu i 57kg niby w normie ,ale żle mi z kilkoma zbędnymi fałdkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli co do zdjęć poprawię się już wkrótce , jeszcze troszeczkę cierpliwości , a kolczyki kochana noszę prawie codziennie ha i co Ty na to:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym znikłą nagle to się nie gniewaj :D szef rozumiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Beatek ogólnie to nie wyglądam tragicznie ;) Nie jest żle ,ale jestem bardzo krytycznie nastawiona do swojego wyglądu ... A powodem tego są moje ubrania ;) które już nie leżą tak jak bym to sobie wyobrażała ... Ale o chyba moja obsesja ,bo jak ważyłam 49kg to też wydawało mi się,że jestem gruba ,a jak zobaczyłam swoje zgjęcie ze studniówki ... To się przeraziłam co to za kościotrup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......marzenie 49 kg ja też tyle ważyłam , a kompleksy mam od zawsze , choćbym była jak najlepiej ubrana to i tak czuję się gorzej od innych kobitek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od tego czy akceptujemy się takie jakie jesteśmy ,a ja wyrażnie mam z tym problem ... No to :) bardzo mnie ucieszyłaś tym ,że nie leżą w kącie ;) Wczorajsze kolczyki ,,księżniczki,, ;) jak je robiłam wydawały mi się przepiękne, bajeczne itp A teraz ...Sama nie wiem czy będą się podobać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Beatko :) ja mam tak samo !;) Ale dziś w TVN style była taka pani-ekonomistka co miała w biuście 120 cm !!! a ogólnie baaardzo puszysta pani, tyłek to już nie wspomnę ... Miała sesję rozbieraną - i naprawdę bardzo ładnie to wyglądało , ale i tak jakoś to był niecodzienny widok dla moich oczu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko są bardzo ładne 🌻, czy znalazłaś już więcej klientek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatku moja siostra jest chętna na puchatki :) te białe piórka marabuta -bo pasują jej do torebki ;) A tak to narazie nie mam więcej . Strona na allegro to horror ;) tym bardziej ,że teraz na allegro jest coraz bardziej niebezpiecznie ,mnóstwo naciągaczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz ,kiedy Wiola śpi i mam czas na pogaduchy muszę prowadzić monolog ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi Hi, posłałam co poniektórym trochę niecenzuralnych malili :) Mam nadzieję,że nie czujecie się zgorszone? Jeśli któraś sobie nie życzy niech napisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Loli ja jeszcze nie wchodziłąm na skrzynkę ale to zrobie, otatnio mam do niej lenia. Była u mnie koleżanka, też leczy się w Inviccie tylko, że ona stara się o dzidzię. No i zazdrości mojej sytuacji, chociaż dobrze wie ile ja się napłakałam wcześniej. Przed chwilą pojechałą i siedzę chwilowo sama, a lenia mam potwornego do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aniu :) 🌻 pachnący dla Ciebie :) i zaraz nabierzesz ochoty do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu moja siostra ma termin na koniec lipca :) też będzie mieć chłopca :) a brzuch też już całkiem spory, choć to chyba sadełko ;) bardziej ... Ninko 🖐️ weszłaś dla chwili relaksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tylko na chwileczkę, żeby Was chociaż pozdrowić i żebyscie o mnie nie zapomniały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem, ale próbuję wyczytać dlaczego nie ma tu moderatorów. No i dalej nic nie wiem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli widzę że masz identyczne firanki jak ja :D , a bukiecik rzeczywiście śliczny dostałaś, a Wioletka jak się lalunią opiekuje :D mój Maciek tak realistycznie bawi się maszyną budowlaną, raz tata przewiózł go prawdziwą i od tamtej pory jego zabawkowa ładowarka to podstawowa zabawka. He he u mnie brzuszek to też sporo sadełka ;) Cześć Ninko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - zażalenie! Nie otrzymałam zdjęcia Wioli!!! Tego z lalką. Aniu - moja Marta też jest już taką małą \"mamą\" dla swoich laleczek. Śmiesznie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko o jakich moderatorach piszesz? Po co nam ? Aniu firanki :) w ,,ysku ,, musieliśmy kupić ... Tamte 😭 pozaciągały się podczas prania ,a takie piękne były...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko ,a masz wolne miejsce w skrzynce? Bo dużo zwrotów dostałam ,a nie wiem gdzie nie doszły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu -ja to naprawdę jestem pełna podziwu dla Ciebie 🌻 Taka dzielna jesteś, jak ty sobie z tym wszystkim dajesz radę? Praca, dom, Maciuś, szkoła , egzaminy, ciąża ? Kurczę kobieta jednak wszystko zniesie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×