Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Kiedyś czytałam gdzieś, że jedna dziewczyna nazwała swego psa \"Łajdak\" i jak go wołała na ulicy to wszyscy faceci się oglądali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zajęcia praktyczne zapraszam do lumpeksu na moim osiedlu - odrapane ściany i ogromne kosze zmiętolonych szamtek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - :D Beatek - jak tak, to przyjeżdżam pierwszym pociągiem :) Moge przywieźć troche knedli z truskawkami, które własnie muszę iśc przygotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie tego \"Łajdaka\" (bo mi cos się siec zatrzymała): :D Pewnie tak samo by reagowali, gdzyby wołała \"Kochanie\". Jak to ktoś powiedział, \"kochanie, pasuje do każdej twarzy\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Karolina!!!! duże ❤️ dla Maksa!!!! :D A na knedle to ja zaraz do Ciebie wpadnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, knedle z truskawkami? Moje ulubione!!! Zaraz wsiadam w autko i jestem. Pewnie zajęłoby mi to jakieś 10-15 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - przez 10-15 minut to ja nawet nie zdążę o tyomysleć a co dopiero je zrobić ;) Ale zapraszam na pogaduchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne. Tym bardziej, że głodna jestem!!!! I jak picie? Smaczne? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knedle ....mniam :D A ja podwędziłam z topiku o 2 latkach przepis na kotleciki kurczakowo-pieczarkowo-serowe , jak zrobię to zapraszam na degustację:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak ja wsiądę w auto to będę akurat ;) Ninko - :) Dobre to z tym kochaniem :) Właśnie dokonuje się wielkopomna chwila mojej rejestracji w Allegro :) Strasznie mi się spodobał komplecik spodenki i bluzeczka za 19.90, z Wrocławia, więc mogłabym chyba odebrać osobiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - a zebys słyszała jakmusę siorbać przy piciu niczego ;):D Teraz to spadam już na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) On to pewnie dawno umiał ;) tylko czekał na odpowiedni moment ;) co Ci będzie ciągle głowę zawracał ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bym chciała korzystac z tego Allegro, ale tyle się mówi o naciągaczach, że nie mam odwagi. To tak jak Karolina do lumpeksu. Beatek - masz na to odpowiednie warsztaty? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo: - piers kurczaka -15 dag sera zoltego -15 dag pieczarek -2 lyzki kartoflanki -2 lyzki majonezu -1 jajo -przyprawy wg uznania piers kroje w cienka kosteczke i wkladam do miski do tego dodaje starty na tarce ser i starte badz posiekane pieczarki, dodaje jajo, kartoflanke i majonez. mieszam wszystko i dodaje przyprawy: wiadomo sol, pieprz, wegete. ja daje jeszcze papryke ostra, szczypte curry, oregano i w ogole rozne przyprawy bo ja lubie kombinowac no i ta mase wkladam na godzinke do lodowki, po czym smaze na patelni nakladajac lyzka takie placki i smaze z obu stron az sie zarumieni..... no i ziemniaczki do tego i ogoreczke lub surowka smacznego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę gotować obiad , Wiola zasnęła ,a ja przy niej więc muszę się pospieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :-) widze ze moj przepis tutaj zawedrowal :-) zycze wam smacznego i pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek i Brednie - Dzisiaj, to pewnie nie, ale w sobotę to zrobię, bo brzmi smakowicie. Jonka - a daj adres na stronę z tym kompletem. Chociaz sobie popatrzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko ja jestem zielona jeśli chodzi o Alegro a na oszustów i naciągaczy można trafić wszędzie :( Loli ponawiam pytanie o zielone kolczyki pośrodku zdjęcia , są jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek nie czytałam wcześniejszych postów z braku czasu:( kolczyki zielone te w środku niestety ...tzn jeszcze są ,ale powędrują na dniach do Elbląga w towarzystwie księżniczek i zakręconych perełek do naszej Ani :) Ale te pierwsze i ostatnie są . Beatek ,a co powiesz na identyczne tylko z taką różową-mleczną łezką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ich nie mam więc nie poślę fotki ,ale wieczorem o ile Wiola pozwoli mi popracować i Adi ;) to się postaram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - pewnie nie czytałaś, ale \"zapisałam się\" u Ciebie, gdybys kiedys takie zrobiła, jak te zielone środkowe na górze, ale z łezką przezroczystą lub ewentualnie jasnobłękitną. :) Jonka - no gdzie link na strone w Allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko teraz będę pamiętać :) Wiesz niestety na stanie nie mam takich kolorów:( Ale zamówiłam takie kręgle jaśniutkie, przezroczyste niebieściutkie więc może jak dostanę to wpadną Ci w oko ? :) zobaczymy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze... ja jak zwykle tylko na moment.zawsze to wyglada tak,ze przeczytam co u Was,zagladne na inne topiki i na odpisanie juz czasu brak,bo Antek daje czadu:). no wlasnie...dlaczego Antek?:)mial byc Oliwier(teraz co drugi na podworku to Oliwier!)ale przy cesarce anestezjolog (sprawdzajac ze mna kontakt)spytal o imie dla dziecka.jak powiedzialam,mu ze ma byc Oliwier to uslyszalam:\"bradzo brzydkie imie!nie moze byc Antoni,albo Wojciech???na pewno bedzie jedyny w klasie\". i jest Antek:)koles gdzies sobie zyje nie swiadomy nawet jak wazna osoba okazal sie w moim zyciu:)))))) zakupy na allegro?powiem Wam,ze b czesto tam kupuje i jakos nigdy sie nie zawiiodlam.ostatni moj zakup(we wtorek odebralam paczke)to body.nawet sie nie spodziewalam,ze beda takie super gatunkowo i w ogole. http://www.allegro.pl/item90556785_nowe_angielskie_body_early_days_7szt_18_23m_c.html (mam czerwone) o!i kurtke wiosenna tez mu kupilam na allegro:) http://www.allegro.pl/item88014910_czaderska_bojowkowa_kurtka_dla_budrysa_80_92_nowa.html Antek na wiosne jest juz ubrany.....tylko gdzie ta wiosna????snieg za oknem pada jak cholera! Joasiu-patrzac na Ciebie w tych niebieskich kolczykach,na ciemna karnacje Malej(chodzicie z nia na solarium?;))przez chwile poczulam wiosne:)fajnie wiedziec jak wygladasz... Loli....kolczyki super:)za to na Antku wieeeeelkie wrazenie wywarla Wioletka:)zaczal calowac monitor!juz dzis faceci za nia szaleja-a co bedzie kiedys?...:) to tyle..wieczorem dopisze reszte;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu tlumy o tej porze:)nie krzyczcie tak,dajcie w koncu mi cos powiedziec;) a swoja droga...ciekawe co teraz porabiacie?....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Parę słów tylko bo Martyna szaleje i jest zazdrosna o komputer :) Ninko - bardzo Cię przepraszam zniknęłam tak nagle bez uprzedzenia :( Martyna się obudziła z płaczem a potem, jak juz ją uspokoiłam, nie miałam dostępu do kafeterii Jak mała pójdzie na spacer to postaram się znaleźć ten link, chociaż nie wiem, czy jeszcze będzie, bo aukcja miała się skończyć za godzinę... Chciałam, Ewe się włączyć około 23, ale mój szanowny małżonek raczył zasnać przy filmie z komputera :P Dzięki za miłe słowa na nasz temat :) Martyna jest taka ciemna po mojej mamie :) Każdy jak ją widzi to stwierdza, że musi pić dużo soku z marchwi ;) A nie pije wcale :) Marchewka tylko gotowana, ale codzienne w zupce. Ok, kończę, bo ktoś mi tu przeszkadza ;) Odezwę się jak będę miała chwile wolnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×