Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Wiesz co Karola nie :( Moja starsza siorka miała rok jak zachorowała na ospę , mnie jeszcze nie było na świecie ani w planach ;) Adi mnie straszy dziurami i bliznami :-0 Zrobił mi się wielki ,swędzący guz z tyłu głowy :( Za uchem też mam niezły wulkan ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola ja też już jestem po dwóch praniach , a reszta czeka na jutro ;) aż suszarka się zwolni :) Siorka już jest z tydzień ... Miała dwa dni temu zakładany krążek.... Ale ospę miała jej córka tylko to było już jakiś czas temu więc od niech raczej nie ... Początkowo takie same krostki wyskakiwały mi po solarium ;) Ale nie byłam już się opalać tydzień ,a wczoraj zaczęły wychodzić do teraz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juto pójdę , na ospę się nie umiera ;) a i co mi to da już teraz, tylko mi najwyżej maść przepisze... Ale szkoda mi Wioletki jakby miała jeszcze teraz ospę przechodzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dobranoc Karola ,ale net wolno chodzi :-0 i nie mam już siły ... Jutro zajrzę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam bo zapomniałam jeszcze o czymś opowiedzieć ... W środę i piątek nieustannie przelewało mi się wiadro z wodą ... Myślę sobie :kurczę to żle wróży i masz ! 😠 W piątek rano oddałam wypowiedzenie , miałam duży ruch, a dziewczyna która miała mi pomagać nie przyszła 😠 Adi przyjechał po mnie o 21.00 ale stwierdzł ,że pójdzie się przejść i nie będzie mi przeszkadzał ... I po godzinie 21.30 weszła laska z chłopakiem i buchneli mi tubę z kremem za ok 40zł i jeden krem z 5zł 😭 Za rękę ich nie złapałam ale na 99% to byli oni ... No nic tyle dobrze ,że nie muszę tego płacić ;) ale ile się strachu najadłam i nerwów straciłam...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Loli - miałaś przeżycia, nie ma co... 👄 dla chorej Wioletki :( Dobrze, że już nie będziesz musiała Jej zostawiać... a jak złapie od Ciebie ospę...to nie złapie jej w późniejszym wieku... A im mniejsze dziecko, tym łatwiej przechodzi te wirusówki dziecinne. Ty będziesz miała nieco gorzej, ale teraz są takie dobre maści przeciwświądowe, posmarujesz się i nie będziesz musiała się drapać :) Trzymaj się ciepło i zdrowiej! 🌻 Aniu, Beatko - nic nie dostałam :( Czyzby moja skrzynka była za mała? :( Czekam jutro, z pustą skrzynką :) Może uda mi się Wam coś jeszcze podesłać dziś :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny 🖐️ Jonko, dzięki za zdjęcia. Wiesz, to nawet widać jak Martynka tańczy! A jaką ma śliczną sukienkę różową. :) O słodkim pycholku już nie wspomnę ;) A propo\'s sukienki, przypomniało mi się, że na www.szipszop. pl \"rzucili\" świetne spódniczki. (Akurat moja siostra kupiła spodenki z tego materiału dla swojego synka i wiem, że materiał jest godny polecenia). Kupię dla Marty tę jasnoróżową spódniczkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżem Bobry ;) :D Wiosna przyszła! A jak to powiedział jeden pan dziś rano w radiu Wrocław: \"Otworzyłbym sobie okno, żeby nacieszyć się wiosną, ale przymarzło\" :D Słonko świeci i zaraz roztopi ten paskudny śnieg. Zaraz idę z Martynką na jakies małe zakupki, potem ona zostanie z babunią na dworze a ja mam plan się uczyć ;) Miłego dnia! Mam nadzieję, że nie zrobicie sobie Dnia Wagarowicza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ninko za komplementy z rana :) Martynka dostała tą sukienkę od kuzynki mojego ojca - staruszka przyszła do nas niedawno i mówi, że przechodziła obok sklepu, zobaczyła na wystawie i nie mogła się oprzeć :) ale bała się, czy nie będzie za mała, bo według metki to jest na 9-12 miesięcy. Na szczęście w przypadku sukienek dla dzieci, ważne, żeby była na szerokość dobra, nawet jak będzie za krótka to przecież nie szkodzi :D Takie ładne nóżki trzeba eksponować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka, powiedziałabym, że nóżek na tym zdjęciu nie wyeksponowałaś wcale :P Musisz się poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna wszędzie 🌻 🌻 :) Jonko :) Martynka prześlicznie wygląda w tej sukieneczce :) Taki mały kwiatuszek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko, co do tej ospy to sama już nie wiem ;) Mam tych bąblo-krostek kilkanaście ,wyglądają jakby ugryzienia komara :-0 Na twarzy całe szczęście zadnej -narazie ;) Ale najwięcej wyskakują na karku. Do lekarza idę z Wiolą na 15.00 może odrazu mi powie co to , albo pójdę do mojej lekarki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko ,szkoda ,że już poszłyście na spacerek bo zauważyłam ,że na brzuchu zaczęły się robić inne :-0 Na około mają czerwoną otoczkę potem taka biało-żółta plamka z czarną kropką :-0 ale nie wszystkie tak wyglądają ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam do siostry i pocieszyłam mnie ,że to ospa :-0 Muszę ale iść do lekarza to potwierdzić, ale wpierw się dowiem gdzie mają izolatkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny czy dostałyście zdjęcia , posłałam wczoraj wieczorkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - oj, cos masz ostatnio pod górkę. Skąd ta ospa? Potrzebna jak dziura w płocie. Szczerze życzę Ci zdrowia i Twojej maleńkiej też 👄 🌻 Beatek - zero poczty od Beatka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja tylko na chwilke pochwalić się, że odzyskałam sporą ilość zdjęć :D Jestem najszczęśliwszą osoba pod słońcem, pomimo tego, że walczyłam z komputerem do 2 w nocy :O 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to coś schrzaniłam , poślę znowu wieczorem ! Loli zrobiłaś może różowe kolczyki ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dostałam :) Śliczniutką , małą blondyneczkę 👄 Naprawdę śliczna panienka z Patusi ,oczka takie niebieściutkie , włosków to ma najwięcej ze wszystkich dziewczynek na kafe :) Tyko pozazdroscić! Ninko ,ja też się martwię i zastanawiam skąd ,ale czy to mało ludzi się przekręciło po solarium ? :( Wioletka była ostatnio szczepiona na ospę więc nie powinna zachorować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - ja zdjęć nie dostałam :( Byłam bardzo zdziwiona bo obiecałaś a tu taka niemiła niespodzianka :( Jonko - Martynkama piękne oczęta :), to pewnie po mamie ;) Zapomniałam napisać, że odzyskałam sporo zdjęć Maksa ale żadnego z Waszych, przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fachowcem nie jestem, ale jak na mój gust, to brak prądu nie kasuje niczego z twradego dysku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Ninko, ja też fachowcem nie jestem i nawrzeszczałam na niego, a jednak okzauje się, że taki gwałtowny zanik napiecia może cos tam uszkodzić i wtedy znikają dane :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może uszkodzić płytę główną, ale nie dane na dysku. Chyba, ze ogólnie dysk jest do wyrzucenia... Najważniejsze, że odzyskałaś zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja też tak myślałam, ale dowiadywałam się w serwisie i powiedzieli, że tak może się stać. Facet cos mi tam tłumaczył ale, że ja się za bardzo nie znam to nie potrafie teraz tego powtórzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w sprawie spacerków - czy Wasze dzieci też mają takie czerwone polisie po hasaniu na dworze? Aż sie ostatnio przestraszyłam jak zobaczyłam Marty policzki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×