Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Loli - 😭 Nie dostałam zdjęć!!! Mam juz pustą skrzynkę (były same śmieci 😠 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam wam opisać wczorajszy incydent na spacerku: Czasem spotyamy się na placu zabaw z sąsiadką z bloku - 20-miesięczną Izabelką i jej nianią. Ta niania sobie Izabelkę \"ustawiła\" i ciągle się chwali, jaka to Iza jest grzeczna, nie wchodzi do kałuż, słucha się idzie \"przy nodze\" itp. A mówi to zawsze w kontekście tego, że Martynka, jak normalne dziecko, jest ciekawa świata i właśnie włazi w kałuże, ucieka, goni za ptakami itp. I ja jej na to pozwalam, bo uważam, że dziecko jest albo czyste, albo szczęśliwe, od czego pralka? No i wczoraj MArtynka zobaczyła izę i pobiegła do niej, nie zważając na takie drobiazgo jak roztopy po drodze. A ta baba do niej: No, juz ja bym cie przećwiczyła, słuchałabyś mie jak Iza! 😡 Co za krowa!!!! Zapytałam ją, jaką krzywdę komuś robi Martynka, że sobie wejdzie w błoto???? A \"grzeczniutka\" Iza bije Martynkę 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurrra dziewczynki wysłąłam wam win.rara z mojego usg szybko sprawdzajcie czy cos doszło i na wszelki wypadek opróżniajcie skrzynki, chociaż żaden zwrot jeszcze nie przyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko wszystko robię z opóżnieniem dzisiaj , obejrzałam zdjęcia małej tańczącej damy śliczne oczy rzeczywiście chyba Twoje ma :D:D Blondi z usg będę mogła obejrzeć dopiero w domu:( Jonko 30 cm hahahahaha , a moja szwagierka jak idzie to nie widać jej cienia taka jest chuda :D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, wydawało mi się, że jestem biegła w posługiwaniu się kompem, ale zaintstalowałam WinRara i co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz zapisać załącznik na kompie najlepiej na pulpicie, kliknij na ikonkę prawym przyciskiem myszy i będzie coś takiego jak rozpakuj lub wypakuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co dalej? Otworzyła mi się tabelka, ale niczego podobnego do ugs tam nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę muszę sama spróbować bo nie wiem, dopiero dziś użyłam win rara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka śpi, po niedługiej, acz intensywnej walce :) Dziś nie spotkała Izabelki ani jej upiornej niani ;) Aniu, jak juz przećwiczysz tego Winrara to opisz, bo ja na razie nie chcę nic instalować bo komputer Mariusza...Już mu kiedyś coś zainstalowałam, to pół roku komputer czyścił, taki ze mnie \"komputerowiec\" jak z koziej... no, mniejsza z tym ;) Muszę wstawić zupkę zdla Małej i poczytać trochę, na razie się odmeldowuję, może później zajrzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, może nie dołączyłaś tego filmiku/zdjęcia? Bo program to program, a to co chcesz pokazać, to plik spakowany tym WinRarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - Ty taki sam gapcio jak Loli - nie dodałaś załącznika!!!! :( A jak się robi tę niejawną listę adresatów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko - ale słodka Laleczka :) Ma śliczny uśmiech i faktycznie, tyle włosków!!! A daje się czesać? No i ślicznie Jej w dzinsowej sukience - ogrodniczce :) Buziaki dla Aniołka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a czemu ja nie dostałam zdjęć? :( Jest jakaś ikonka z płaczącą buźką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja doistałam zdjęcia od Beatki i od Jonki też śliczne te wasze pociechy, jak mi szkoda że ja będę miałą znowu chłopca A z tym rarem to jakiś shit wyszedł wyślę jeszcze raz bo skompresowało się nie to co trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko jeszcze raz posłałam ale jak coś tam się robi to ja jestem zielona jak trawa :D niewiele umiem:D Dziękuję za komplememnty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - zero poczty. A skrzynka pusta na 100% Podaję adres: ninka35@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko 3x już próbnowałam :(:(:( A nie pokazuje Ci się jako SPAM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie :( Nie ma żadnej poczty. Ale ta pierwsza doszła bez załaczników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko a może wiadomość jest za duża? Z doświadczenia wiem że onet ma z tym problemy , może oczyść troszkę skrzynkę to zwolni się miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w mojej skrzynce jest ZERO wiadomości. Jest zupełnie pusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja naprawdę nie wiem czemu tak nie wychodzi :) Może niech rzeczywiście któraś z dziewczyn Ci prześle Ninko przepraszam że jestem taka niezdara:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie prośba do uczynnych koleżanek: UPRZEJMIE PROSZE O PRZESŁANIE NA MOJĄ SKRZYNKE POCZTOWA ZDJĘĆ NAJFAJNIEJSZEJ PATRYCJI NA TYM TOPIKU. Z góry dziękuję 🌻 Beatek - to nie niezdarność, ale jakiś techniczny problem, którego nie umiemy rozwiązać. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko sprawdź teraz wysłąłam fotki Patrysi, jeśli nie doszły to proponuję zmienić skrzynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba niestety Ninko musisz zmienić skrzynkę bo włąśnie przyszedł mi zwrot że jest pełna proponuje na o2 lub wp tam zadko zdarzają się takie problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, wielkie dzięki, ale nie będę zakładac 5 tysięcy skrzynek. Ta jest zupełnie puściutka. Ale może gdyby zdjęcia przyszły pojedynczo... No nic, trudno. Obejde się smakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) Jeszcze nie czytałam co napisałyście i pewnie teraz nie zdążę :O Ninko - wróciłam z Gdyni. Na Starowiejskiej jest lumpeks na lumpeksie i byłam we wszystkich. Niestety mie znalazłam nic ciekawego dla Maksa. Tak jak przypuszczałam nie potrafie się odnaleźc w takich sklepach. Kupiłam tylko spodnie dla siebie ale noie są rewelacyjne tylko takie normalne. Ale... na przeciwko Atrium otworzyli nowy sklep. Nazywa się Skandal... chyba. W każdym bądź razie mają bardzo ładne ubranka dla dzieci w korzystynych cenach, dużo przecen. Właśnie tam kupiłam Maksowi wiosenną kurtkę za 29 zł i komple: bluzę + koszulkę za 19. REWELACJA!!! koniecznie zajrzyj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×