Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Ninko jeszcze raz posłałam Ci zdjęcia ,może teraz się uda :D Karolinko sukienka dżinsowa na zdjęciu Patrycji kupiona w moim cudownym sklepie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sie rozchorowałam 😭 To przez ten rajd po sklepach: w sklepie gorąco, a na dworzu mróz i wiatr :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - Patrycja ma piekny uśmiech :D A sukienka rewelacyjna ale ja takich nie wiedziałam :O Mam pytanie - nie wkłada rączek do kominka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane ❤️ Ninko - płaczącą buźkę robi się tak: beksa w nawiasach kwadratowych. Ja spróbuję wysłać Ci zdjęcia Patrycji, zmniejszę je trochę. A z nowości - wczoraj moja kochana Mama weszła \"przypadkiem\" do sklepu z ubrankami dla dzieci i kupiła Martynce prześliczny płaszczyk wiosenny :D :D :D Zdjęcia w drodze :) A zagadka na dziś brzmi - czy wiecie co moje dziecko ma na myśli mówiąc \"bujak\" i \"tuta\" ? Proszę podsyłać propozycje, potem Wam powiem, co to oznacza po Polsku ;) Do zobaczenia na \"dużej przerwie\" dziś ja idę na spacer z własnym dzieckiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - na razie nic nie wróciło, więc może doszło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Już nie 😭 bo dostałam zdjęcia Patuni :D Wielkie dzięki. W końcu doszły od Beatka! Słodziutka buzieńka, piękne włoski no i jeszcze do tego ślicznie ubrana. Tylko chrupać te nasze bobaski ;) Jonko - zupełnie nie mam pojęcia o co chodzi z tymi wyrazami, ale może żeby w ogóle wziąć udział w konkursie, to powiem \"burak\" \"góra\" ;) Karolina - dzięki za podpowiedź w tym nowym sklepem vis a vis Atrium. Jeśli sa tam też butki, to pewnie się wybiorę, bo kurtkę (ortalionek na polarze) kupiłam wczoraj za całej 21 zł. Wyslę Wam zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, Jonko, jaki piękny płaszczyk. O czymś w takim właśnie kolorze marzyłam dla Martusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ninko Cieszę się że zdjęcia wreszcie dotarły:D Karolinko w kominku nie palimy ze względu na Patrycję :( Jonko bujak to może buć huśtawka albo wujek hę:) tuta to może tutaj ? trudno zgadnąć:D Patrycja też mówi wiele zrozumiałych tylko dla słówek:) :D:D jestem happy bo wrócił apetyt niuni:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek 🖐️ Śliczną masz córeczkę. Dopiero dziś się zorientowałam, że miałam już w kompie zdjęcie Patrycji, ale jak była malutka. Teraz mi się jej album powiększył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko Martusia rewelacyjnie wygląda , a czy chciała już prasować nowy płaszczyk?:D Acha zazdroszczę okna w dachu ja takowych nie mam i z tego powodu :( Jonko Martynka to kolejna modelka i strojnisia , a swoją drogą chyba wszystkie lubimy w różu nasze dziewczynki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko dziękuję ale nasze dzieci są wszystkie śliczne :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Martusia dostała od swojej cioci żelazko i najczęściej razem prasujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córcia to córcia zawsze mamie pomoże :)ale Maksiu też się rwie do prac domowych , czyli wniosek do pracy trzeba przyzwyczajać od małego :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki ! Wioletka szaleje po mieszkaniu więc zajrzę póżniej ;) Śliczne te ubranka waszych dziewczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Beatek święta racja ! Wiola zawsze pomaga mi chować skarpetki do komody ;) Zwijam je w kuleczki ,a ona ma frajdę ,że może pomóc :) Dziś Adrianowi założyła kapcie i podała spodnie :) -ale to już przesada, żeby lenia podpierać 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha od dziś siedzę sobie w domu :) Mam L4 do końca pracy - lekarz sam nie był pewny czy to ospa , a skąd ja mam wiedzieć?Brał pod uwagę odrę, uczulenie ... Ah Ci nasi wykształceni lekarze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Loli Czekam nakolczyki z różem :), te z pomarańczem bardzo ładne ale pomarańcz to niestety nie mój kolor:( Marek też Patrycję troszkę wykorzystuje , ach ci mężczyźni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh, tak sobie kiedyś myślałam, że fajnie będzie jak nasze dzieci urosną i będa odkurzać, czy zmywac. A dziewczyny, to moze kiedys jakis obiadek nawet ugotują? Ale czy ja dam radę tę moją Martuśkę tego wszystkiego nauczyć? Czy nie przyjdzie któregoś dnia i nie powie \"mama idę na dyskotekę, bedę rano\"? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie usnęła . Beatku niestety nie mam takich różowych ,ale postaram się coś wykombinować z różowych kryształków. Ninko o Tobie też nie zapomniałam :) Sprzątanie i gotowanie czeka na mnie więc muszę wykorzysta wolną chwilę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli ostatnio w gazecie widziałam i o nich zamarzyłam takie oto kolczyki Łańcuszek z małych srebrnych kuleczek a na końcu zawieszka szklana kulka około 1 cz szer , prześliczne czy takowe mogłabyś wykonać , długość całych około 4 cm ( tamte były 2x dłuższe) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - A mogłabyś jeszcze raz podać stronę firmy, w której zamawiasz części? Ja tam widziałam takie koraliki przezroczyste, które mi bardzo przypadły do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatku kolczyki z łańcuszka zakończone szklaną łezką ,coś takiego ? Mam łańcuszek i różowe kryształki ,mogłabym zrobić coś podobnego do tych z turkusowej kolekcji ,jak pamiętasz ... Ninko proszę bardzo www.qunszt.pl dopiero będę zamawiać więc więc jeśli Ci się coś spodoba to daj link ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko ,kryształki są ładne :) Czyli chciałabyś żeby na dole był jeden taki kryształek, potem drucik i przy sztyfcie też taki kryształek- tak zrozumiałam ;) Żeby wyglądało to ładniej to zaproponowałabym trochę poprawek ;) tzn na dole jak najbardziej ten duży ,a na górze przy sztfcie taki sam ale mniejszy trochę ,a między jednym a drugim ,żeby drucik nie był taki ,,goły,, ;) taką przekładkę rurkę ok 1 cm takie tylko mają z tego co się orientuję ... Co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - no właśnie nie. Ja to widzę tak jak napisałam: Jeden kryształek na dole - goły drucik - sztyft do uszka :) Może nie mam zbyt popularnego gustu, ale lubię minimalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha czyli przy sztyfcie nie ma być kryształka ,ok ;) A jaki miałbybyć długi ten kolczyk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×