Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Maks ma wiele takich zagrywek. np. rysuje sobie mazakami po rączkach, żeby za chwilę pokazać mi, że są brudne, i że trzeba je wymyć. Wogóle wszytsko co jest związane ze sprzątanie i myciem jest SUPER :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciek też uwielbia myć rączki np. daję mu chusteczkę i każę wytrzeć buzię i rączki to tak robi ale komicznie to wygląda, najbardziej jednak cieszy go chlapanie w wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my wczoraj z mężem oglądaliśmy wiadomości, a Marta nagle sama wstała, pozbierała książeczki i wszystkie zabawki, poukładała na półce i wzięła tatę za rękę. Co oznaczało, że czas na kąpiel. Przeżyliśmy szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia i Maciuś też super ❤️ Martyna ma jeszcze fioła na punkcie papieru toaletowego - każe sobie urwać listek i się nim bawi - czyli drze go na kawałeczki i tymi kawałeczkami udaje, że czyści nos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - Maks robi tak samo z chusteczką ale jednak zabawa wodą lub w sprzątanie jest najlepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka - u nas to samo z chusteczkami czy papierem toaletowym. I dmucha tym noskiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że wszystkie dzieciaczki sa takie same :) mądre i wymyślają sobie oryginalne zabawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko Patrycja codziennie bierze mnie za rękę i tatusia i idziemy się myć :D Nasze dzieci nie dosyć że piękne to jeszcze mądre:D:D:D Karolinko zdjęcia moje w kolczykach dostała tylko Loli ale dzisiaj się poprawię i wyślę wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym papierem toaletowym Maciek ma identyczne zagrania, a jak chce iść spać to wychodzi na korytarz, zrzuca pufę ze schodów (bo bramek nie mamy) i kieruje się na górę-on ma to juz w zwyczaju. Pierwsze co jak wejdziemy na górę to sciąga spodenki i leci do łązienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To takie fajne, wiedzieć, że w gruncie rzeczy wszystkie dzieci są takie same ;) Martyna się budzi... A co do kąpieli to i my przeżywamy szok ostatnio, bo nie dość, że Martyna kojarzy już porę dnia i ciągnie tatę za rękę do łazienki mówiąc \"komp - komp\" ale też rozróżnia, który dzień jest na kąpiel,a który nie - bo kapiemy ją co drugi dzień :) Ale nie składa zabawek za sobą :O a szkoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście Patrysia nie wykazuje zainteresowania papierem toal. bo lubi sobie coś porwać i całe mieszkanie było, by w strzępach papieru:) Czy WAsze urwiski zdejmują kapcioszki ?Bo niunia non stop chodzio na bosaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - Maks tez nie składa zabawek, mało tego jak ja to robię to on zawsze znjadzie jeszcze tysiąc powodów żeby pobawić sie akurat ta zabawka, która mam zamiar schowac i tak jest z każdą jedną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - Maks tez nie składa zabawek, mało tego jak ja to robię to on zawsze znjadzie jeszcze tysiąc powodów żeby pobawić sie akurat ta zabawka, która mam zamiar schowac i tak jest z każdą jedną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam, i tak długo dziś spała :) Miłego popołudnia :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciek też do sprzątania niechętny niestety, uwielbia tylko zmiotką sprzątać popiół z kominka albo grzebać w popielniku, wychodzi z tego czarny jak kominiarz :) A tak nawiasem mówiąć to nasz drugi synek chyba będzie Michałek-tata tym razem wybiera-fajnie 3 facetów na M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas to jest rytuał. Nie ma kąpieli czy pójścia spać bez składania zabawek. Do tej pory trzeba było jej to powiedzieć (Martusiu, zbieramy zabawki i idziemy się kąpać), a wczoraj sama zaczęła składać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta bez przerwy zdejmowała kapciuszki, ale niania znalazła na to sposób. Jak sa zrobione kokardki na sznurowadłach, to ona je jeszcze na pojedynczy supełek wiąże. Dziecko za diabła tego nie rozwiąże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie zastanawiam się nad obmysleniem madrego rytuału nocnego zasypiania. Żeby prosto po kapieli Maks maszerrował do swojego pokoju, a nie jeszcze na prawie godzine do mnie :O A o ktorej Wasze pociechy ida spac i wstaja rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - a nie wścieka się? Maks to by pewnie w histerię wpadł jakby odkrył, ze sam nie da rady a ja mu nie chcę pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciuś ostatnio się przestawił, wstaje o 6.00 a kłądzie się spać o 20.00, wcześniej wstawał o 7.30 ale buszował do 21.30 ta zmiana bardziej mi odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - no niech spróbuje się wściekać! Nie ma o tym mowy. Zresztą juz chyba dawno zapomniała o tym, że kiedyś kapciuszki zdejmowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - a jaki masz sposób na wściekanie się? Bo ja ostatnio zamknełam Maksa na chwilę w pokoju. Był tak zaskoczony, że zapomniał nawet krzyczeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też był problem z kapciuszkami ale ten sposób Ninki też zastosowaliśmy i się skończyło, no włąśnie musze jechać dziś kupić kapciuszki bo z tych wyrósł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biore ja na kolana, albo na ręce i pytam po cichutku - ale o co Ci chodzi? Powiedz. I ona nie wie jak powiedzieć i się uspokaja. Albo mówie do niej \"ojjjjjjjj\" i grożę palcem. Ona doskonale wie o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×