Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

NInko - przysżło pierwsze - Martusia jest sliczna :) Martynka podeszła do monitora i chciała pocałować dzidzię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na małą chwilę Jonko ja jestem jak ta zwariowana dziewczyna , i doszłam do wniosku że na stare lata będę w wariatkowie jakiś czas temu:D Jeszcze raz wyślę ten film popołudniu jestem strasznie nie kumata albo kopnę ten komputer i siory;) Życzcie mi dzisiaj udanych łowów bo idę na kiermasz - nowa dostawa jest:D:D:D PAtrycja jak widzi dziecko nawet takie wyrośnięte to aż pieje czasami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko ja zdjęcia dostałam 2x i już wcześniej pisałam , mimo to jeszcze raz dzieki i 👄 dla Martuni🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - przepraszam, ale już nie wiedziałam kto dostał, a kto nie. A ja czekam na filmik!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nadal nic nie dostała 😭 Na razie lecę bo choć Maks śpi i mogłabym jeszcze posiedzieć, obiecałam sobie skrócić czas przed komputerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno czy Wasze urwiski mają agresję w sobie , jak obserwuję Patrycję to wydaje mi się że jest bardzo agresywna jak coś idzie nie po jej myśli , często też bez powodu szczypie mnie i gryzie ? Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam iśc ale ten temat jest bardzo ciekawy Beatek - Maks nie gryzie i nie szczypie ale bije. Jak się zezłości albo czasem tak dla zabawy. Nie wiem skąd mu to przyszło bo nikt nigsy nie podniósł na niego reki. Czasem takie \"klpasy miłosne\" ale on bije w zupełnie inny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta nie szczypie, ale potrafi ugryźć w ramach wyrażania miłości (jak się mocno przytula). A jak jest zła, to głośno, ale krótko potrafi zapłakać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A patrycja jak np szczypie to aż zaciska te swoje małe ząbki i stara się zrobić to z całej siły , staram się to ignorować ale czasami ni wytrzymuję bo mam bardzo wrażliwe ciało i chodzę w siniakach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mój maciek jest z tych agresywnych, on ciągnie za włosy szczypie drapie gryzie czasem wyłącznie dla zabawy i mnie też to martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja od piątku chodzę ze szramą na policzku tak mnie synuś potraktował, a że rany kiepsko mi się goją to wyglądam jak rocky po walce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to sobie myślę że to jest związane z moim wysokim poz. testosteronu i może ona go przejęła , ja tez jestem bardzo impulsywna i czasami hmmm a nawet często agresywna , może ona to widzi i tak samo postępuje , nie wiem co zrobić żeby to nie przyjęło jakiś nienormalnych rozmiarów? a sobie też chciałabym pomóc - żeby jakoś się opanowywać , może jakieś uspokajacze dla mnie ? i problem u Patrycji zniknie??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz będę musiała wybyć ale potem poczytam co ew. napisałyście , z góry dziękuję za dobre rady :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny widziałyście kiedyś głupsze pytanie? cytuje: \"A ja sie tak zastanawiam, czy SJ moga ubierac swoich chlopcow (tzn. niemowlaki) na niebiesko i czy moga im urzadzac pokoiki na niebiesko? Wie ktos? Widzial ktos pokoiki niemowlaczkow-chlopcow od SJ?\" wyjaśnię że SJ to Świadkowie Jehowy, co wy byście odpowiedziały, bo ja to mało śmiechem nie wybuchłam tym bardziej że napisałą to całkiem inteligentna osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, może SJ maja jakieś \"problemy\" z niebieskim kolorem :O Staram się trzymac od tych ludzi z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatku ja też reaguję czasem bardzo impulsywnie, ale myślę że problem leży gdzie indziej, mi się wydaje, że ja jestem dość stanowcza natomiast przy Marku dziecko może na głowę wejść no i ten dzieciak w końcu nie wie co może a czego nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - Martyna jest czasem wręcz brutalna, gryzie, drapie, wykręca nos, bije... Ale podobno to jest normalny etap w zyciu i z tego dzieciaczki wyrastają. Wkurzyła mnie poczta na onecie 😠 Nie wiem czemu tak wolno chodzi, nie chciały mi się zdjęcia ściągać do outlooka więc chiałam je bezpośrednio z poczty zapisać na kompie. Komunikat w oknie dialogowym poinformował mnie, że szacowany czas ściągniecia pliku to 10 minut :O W związku z tym, zdjęcia obejrze, jak szybkośc transferu wróci do normy, bo nie mam cierpliwości Spadam, Mała już i tak długo mi pozwoliła posiedzieć, muszę się nią zająć ;) Może dlatego woli babcię? Bo babcia nie siedzi z nosem w monitorze, ani nigdzie indziej, tylko cały czas poświęca jej??? Do zobaczenia! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no włąśnie o to chodzi ze nie przywiązują wagi do kolorów a mnie jakoś zawsze dziwi, ze traktowani są jak kosmici, jakby to nie ludzie byli tylko stwory z innej planety, bez uczuć, bez rozumu itp itd Prędzej ktoś z zewnątrz uwierzy że np muszą ubierać się na czarno niż w to że są normali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądzę, że ludzie nie traktowaliby ich jak kosmitów, gdyby oni nie narzucali się z tymi swoimi naukami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Zajrzałam na momencik ... Dziś muszę popracować nad kolczykami bo statnio jakoś nie miałam ochoty... Nie wiem czy ma to sens bo czekam na towar :) na dniach mają przyjść srebrne bigle i .... Ninko towje kryształki śniegu !!! :) Adi dał się namówić na przelew ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłałam ponownie filmik🌻mam nadzieję że przejdzie Blondi mój Marek toćka w toćkę małej na wszystko pozwala:D i oczywiście jego gryzie i szczypie bardzo rzadko:) Jonko trochę mnie uspokoiłaś , dziewczyny zresztą też bo myślałamże Patrysia tylko taka agresywna dziewuszka :) 👄idę😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - zdjęcia nie doszły 😭 Beatek - film również nie dotarł 😭 No a z jedzeniem to sie pochwaliłam :O Na obiad Maks zjadł znowu samo mięsko, nawet fasolki nie chciał bo polałam ją bułką z maslem :O Czy Wasze dzieci przywykły już do czasu letniego? Maks chodzi spać coraz później. Teraz np. jeszcze nie śpi :O I chyba wcale nie ma zamiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - Martynka zasnęła o normalnej porze - połozyłam ją około 20 i tłukła się w łóżeczku jak zawsze pół godziny, zanim padła. A ja się uczę, tylko teraz gotuję mleko i nie mogę czytać, bo się zaczytam i wykipi, jak zawsze ;) Dobrej nocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek filmik doszedł ,ale nie da rady u mnie odtworzyć :( szkoda... wielka szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×