Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

ninka sorki ze znowu wtrace swoje 5 groszy ;) moj tez ma isky, od pupy do kolan sa proste, ale od kolan do stop ida na boki a stopy stawia na wewnetrznej stronie. bylam u lekarza z tym i przespisal zabiegi i cwiczenia, ale mowil rowniez ze wiekszosc dwulatkow tak ma i ze to powinno wrocic z wiekeim do normy... ale ja sie troche wystraszylam i na zabiegi chodzilismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brednie no właśnie u Maćka stwierdzono ten sam problem, tyle tylko że on jedną nóżkę tak stawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brednie - o, no właśnie. U nas to samo, ale stópki stawia normalnie. Lekarz stwierdził, że nie ma powodu do niepokoju, ale u mojego siostrzeńca też tak było, a teraz już trzeci czy czwarty rok chodzi w specjalnych butkach i ma extra wkładki, bo nóżki ma nieprawidłowe. Chciałabym tego uniknąć. Karolina - ten sam doktor co wyżej cytowany powiedział, że lepiej w butkach. Co kraj to obyczaj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - zdjęcie buzików przyszło, ale się trochę rozczarowałam, bo myślałam, że będzie zdjęcie Martusi w bucikach. Tak lubię Ją oglądać :) A drugie zdjęcie zaraz ściągne, muszę robić to \"ręcznie\", cos ten outlook się chyba popsuł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka - :D Tylko w sklepie przymierzała, a fotkę obiecałam siotrze, więc zrobiłam butki bez właścicielki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasi ortopedzi zalecaja, żeby chodzić na bosaka po miękkim, a jak się nie ma dywanów to lepiej w bucikach i dlatego Martynka po domu chodzi w tych ortopedycznych kapciach, które są ładne i wygodne, więc się nie przejmuję. Stópke stawia też jedną jakoś krzywo, ale robi to tak szybko, że nigdy nie udaje mi się dojrzeć ;) Właśnie ściagnęło mi się zdjęcie obrazka - Twoja Córcia Ninko ma zmysł artystyczny :) Martyny \"obrazki\" na razie przypominaja obrazki małego szympansika ;) A teraz Martynka pastwi sie nad pustym kubkiem po śmietanie i rozmazuje resztki po blacie łyżka ;) Ale jak chcę mieć jeszcze chwilke spokoju muszę jej na to pozwolić ;) Buziaki!!! Do jutra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z zakupów i nie uwierzycie... kupiłam Maksowi spodnie w lumpeksie za 8 zł :) znalazłam taki jeden super u mnie na osiedlu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko buciki bardzo ładne :) A rysunek też ,to chyba Dżin z lampy Alladyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz mogę coś napisać :) Wczoraj musiałam wziąść się za robotę a widzę że dyskusja była bardzo ożywiona :) Dzisiaj jestem sama w pracy więc pora mojego zajrzenia na kafe nietypowa ;) Wczoraj z Patrysią popołudnie spędziłyśmy na dworzu , było extra i w ogóle nie chciała iść do domku :) ale za to spała jak suseł całą noc:D Ninko🌻 buciki extra , rysunek Martusi ;) bardzo udany chyba mamusia pomagała ;) hihi Loli🌻 czy dostałaś meila z adresem tej mojej kumpeli ?? Dostałam od Ciebie trzy maile ale nie mogę ich odczytać:( Wczoraj robiłam test z pocztą na onecie chyba z niej zrezygnuję bo rzeczywiście jest problem z przesyłaniem zdjęć:( A w ogóle to mam bardzo dobry humor co rzadko się zdarza :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się tu zastanawiam, co to za Ranny Ptaszek ;) A tu Beatka :) Karolinie gratuluję udanych łowów :classic_cool: Kupiłam Martynce wózek dla lalki i nie sądziłam, że moje dziecko potrafi jednak się czymś dłużej zająć ;) Od wczoraj ujeżdża wózek i ma takiego szczęśliwego pycholka :D Do zobaczenia później - dziś nikt nie przychodzi po Martynkę na spacer, więc to mi przypadnie ten zaszczyt. ;) A obudziła się dzisiaj znowu o 6.30, jestem nieco nieprzytomna, zaraz wypiję kawę, to MOŻE się trochę rozjaśni i będę mogła wyłączyć autopilota ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko 🖐️ Cieszę się, że masz dobry humor, od razu inaczej stronka wygląda jak jest na niej tak duzo usmiechnietych buziek :D Z onetem ponoć jest problem \"u źródła\" cos się popsuło na serwerze głównym :( Taką informację dostałam od małżonka ;) Ponoć to przejściowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jonko !🌻🌻🌻 Teraz doczytałam że Karolinka wybrała się do lumpeksu;) gratulacje:P Miałam dzisiaj zacząć dietę plaż południa ale kurczę coś mi nie wychodzi , właśnie pędzluję bułę hihihihi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, diety, diety ;) Ja właśnie sobie zrobiłam kanapeczki z mięskiem i majonezem :D A Martyna rano wyprosiła plasterek kiełbasy krakowskiej suchej :) Ale zmiatała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja też lubi kiełbaskę w każdej postaci lubi sobie ją pomiętolić i przy okazji zjeść :) Wczoraj popołudniu naszykowałam obiad dla nas i na oddzielnymn talerzyku dla Patrysi , miałam ją już zacząć karmić a ona na to \"sama\" , mieliśmy ubaw , dałam jej łyżeczkę i gmerała na talerzu ale zjadła niewiele :) Ilość słów które wypowiada jest już nie do policzenia :D codziennie powtarza za nami co najmniej 2 nowe :D A dieta trwa u mnie już 10 rok :P haha koń by się uśmiał bo jej efektem jest skoczenie z wagi 51-52 kg na 60 kg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam się i lecę do pracy Karolinko gratuluję :) Beatko ja też się sporo lat odchudzam, w liceum ważyłam 56 kg a teraz 75 kg ;) na razie 5 kg przypada na dzidzię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest z dietami. ;) Najlepszy sposób to niestety dieta żp, lub nżt ;) a Martynkę nauczyłam wczoraj mówić \"osioł\" i \"brzydal\" :P Tylko brzydal brzmi w jej wykonaniu jak \"biziam\" ;) Spadam, Beatko, bo Mała jest na szczycie formy, a ja się jeszcze nie obudziłam, więc moje reakcje są opóźnione ;) Demolka gotowa. Wózek juz się trochę znudził, teraz rozpracowuje kółka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Aniu :) Tak długo pisałam poprzedniego posta, że nie zauważyłam, jak wpadłaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu tak cicho? ;) Zresztą i ja nie za dużo mam czasu dziś, wczorajszy wieczór był kompletnie nieproduktywny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane Jonko - A ja kupiłam wczoraj Maksowi znikopis i też ma dobrą zabawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja też mam dziś sporo pracy, ale zaglądam i czytam :) Karolina - gratuluję zakupu!!!! Pierwsze koty za płoty. Jonka - masz ostatnio dość wczesne pobudnki, co :( Beatek - co do rysunku Marty, to przyznaję się wyłącznie do kółka. Resztę narysowała zupełnie sama. Nawet jej nie dotykałam. A wczoraj to już nawet sama zaczęła kółka rysować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie też powinnam kupić Martynce znikopis, tylko nie rzucił mi się nigdzie w oczy ostatnio, nie mam czasu pojechać do żadnego większego sklepu a koło nas nie ma ;) Ona by cały dom porysowała, gdyby tylko dostała do ręki coś do pisania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popatrz, nie wpadłam na kiosk ;) Musze popytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×