Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

🖐️ Posłałam zdjęcia 🌻🌻 Karolina - dochodzę do wniosku że Maksio wygląda na bardzo dobrze odżywione dziecko , a Ty tak narzekasz ;) zdjęcia super:) Mamy znikopis hurra zabawa extra świetna :D Jutro będziemy mieć \"parasolkę\" zamówiłam za 209 zł całkiem ładna :) 🌻APEL DO LOLI🌻czy wysłałaś zdjęcia mojej kol. bo się niecierpliwi biedna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Cześć Ładna pogoda + pootwierane okna = dobry humor i przypływ optymizmu!!! Martynka wyszła na spacer z babcią a ja: - nastawiłam pralkę - zmiksowałam ciasto na biszkopt z jabłkami, dla Martynki na podwieczorek ( 5 białek ubić ze szklanką cukru, dodawać po jednym żółtku na przemian z mąką - 1 szklanka, ubić do puszystości i dodać 1,5 - 2 jabłka pokrojone w kawałeczki i upiec w około 180 st około 1 godziny - pyszne i bezpieczne dla dziecka!) - odkurzyłam mieszkanie Zaraz wezmę się za prasowanie :) Wczoraj zrobiłam cały test z ubiegłego roku i nawet jestem z siebie zadowolona :D Miłego dnia, zajrzę potem ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Beatek - no fura pełen wypas, ale Twoje dziecko .... pychol do schrupania. Mniam. Ślliczna i też w spódniczce :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka - Ty tu nam statystyk w tych pracach domowych nie zawyżaj!!! :O Loli też ciągle pierze, sprząta, gotuje. A ja jak w jedym kącie posprzątam, to w drugim już brudno i tak w kółko 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko, ale weź pod uwage fakt, że ja siedzę w domu jako pasozyt na zdrowej tkance społeczeństwa i wiszę na biednym męzu a poza tym to ja mam do sprzątnięcia 41.6 m2 a Ty pewnie z 5 razy więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ninka ! Wiesz to ciekawe bo kiedyś pisałyśmy o spódniczkach i pisałam że Patrycja nie nosi prawie wcale , ha ... ale to się zmieniło i nosi często a tą dżinsową w szczególności bo wyrośnie .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jonko! Ja to bym z Tobą chętnie się zamieniła:) bo już mam dosyć mojej pracy :(a w domu to chociaż z Patrycją bym sobie posiedziała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka - to nie chodzi juz nwet o te osiągi w czyszczeniu powierzchni, ale o sam fakt. A od kiedy zostałam mamą określenie \"siedzi w domu z dzieckiem\" zmieniło dla mnie sens. Z dzieckiem nie można siedzieć. Pasożytnictwo jest teraz \"trendy\" i nie każdego na to stać. .... :) Beatek - dla porównania, moje dziecko dziś wygląda jak 100% chłopak - grantatowe spodnie dresowe, granatowa bluza dresowa a spod niej wystający kołnierzyk od flanelowej koszuli w granatowo-niebieska kratę :P Sama nie wiem jak mogłam ja tak \"wystroić\" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi to się odwróciły ciuszki naszych dziewczynek bo Patrycja ciągle chodziła w spodniach a teraz codziennie w kiecuni :D Acha kupiłam jej wczoraj różową czapeczkę na teraz nie wiem co ja z tym różowym , a dzisiaj idę zakupić jakąś fajną kurteczkę bo polar okazuje się troszkę ciasnawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - to musisz kupić różową kurteczkę :) i sprawa załatwiona. A swoją droga, to dopiero niedawno odkryłam róż dla Marty. Wcześniej miała tylko 3 ciuszki i to sprezentowane przez firmę (a dokładnie jej pracowników) mojego męża z okazji narodzin dzidzi. Potem długo, długo zero różu, a teraz sama jej kupiła różowy sweterek, czapeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się bardzo podoba, jak ubierasz Martusię, Ninko w koszulę i na to bluzę od dresu albo sweterek - bardzo lubię, jak \"spod spodu\" wystaje kołnierzyk koszuli :) Martynka poza czerwona kurtką z żółtym kwiatkiem też wygląda raczej \"unisex\" niż jak dziewczynka ;) Acha - mam prośbę - w związku z tym, że poczta na onecie wkurzyła mnie maxymalnie, poproszę o wysyłanie do mnie zdjęć i innych liścików na adres podany w nicku :) Jeszcze do Was wyślę \"oficjalnego \"maila ze zmiana adresu ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka - ja też lubię kołnierzyki itp, ale mi raczej o styl i kolor chodziło. ;) A wiecie, że mnie naszło na szukanie takiego luźnego kołnierzyka białego, haftowanego, który można zawiązać pod szyją. Jestem pewna, że wiecie o co mi chodzi. No więc, nie mogę tego nigdzie znaleźć. Mówią mi, że to niemodne i nie ma. Ale przecież dla takiej małej dziewuszki, to byłoby idealne do każdej sukienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze możesz wydziergać sama w wolnej chwili :P których przecież, jak każda Mama Urwiska masz pod dostatkiem ;) Pamiętam, jak się uczyliśmy robić takie kołnierzyki na ZPT w podstawówce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka - to może jako mama siedząca w domu byś mi to wydziergała? ;) Nie dość, że nie mam czasu, to jeszcze nie mam pojęcia jak to się robi. O talencie nie wspomnę, bo to jeszcze jako tako. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko poczta na tlen ?? Ninko musisz znaleźć jakąś starą babkę na rynku , nieraz mają takie cudeńka , miałam znajomą która robiła takie rzeczy ale zmarła biedna ( oczywiście ze starości) rzeczywiście to chyba z mody trioszkę wyszło ,:) A ja dostałam parę sukienek dla Patrycji właśnie z takimi kołnierzykami ale szybko ich się pozbyłam bo wydawało mi się że Patysia wygląda w nich jak ostatnia nędzarka , naprawdę śmiesznie wyglądała bu=idulka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś oglądałam zdjęcia córki mojej koleżanki i ona miała fajną bordową sukienusię z takim białym kołnierzykiem z naszytymi białymi, połyskliwymi kwiatuszkami. No istne cudo. Zwykła sukienka robi się odświętna. Ale masz rację, na rynku popatrzę u babulinek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie odświętna i śmiesznie Patrycja wyglądała jak tak na co dzień śmigała odświętnie , każdy się pytał co to za okazja że ją tak wystroiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D No nie, ja tylko na takie \"niedzielne spotkania u babci\" chciałam mieć. A Patrycja ma fajne włoski - gęste i nawet dość długie już. NIe spinasz ich? Kitulek nie robisz? Jonka - co jest? Znowu sprzątasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie że te piórka Patysi nazywasz \"gęste\":D Słabiutkie ma te włosiny , kitki nie robię ani spinkami nie spinam bo wszystko ląduje zaraz w jej łapkach , narazie nie lubi mieć nic na główce :) Jonko chyba rzeczywiście jest w \"ferforze walki\" z kurzami i brudami , ja zauważyłam że odkąd stopniał śnieg to mniej się nosi piachu do domu , na szczęście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D No bez przesady. W porównaniu z Marta, to Patrycja ma naprawdę gęste włoski. Przymajmniej tak wyglądają na zdjęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze mój Marek przy moim łysiejącym szwagrze też wygląda dużo lepiej hihihihi:D Oczywiście żartuję , ale na piękne włoski trzeba poczekać jeszcze ze 3 lata :) Z innej beczki: Wczoraj Patysia na spacerku spotkała naszego małego sąsiada ma około roczku i podobno go wyściskała i ucałowała , dała cześć i zrobiła papa , ale musi tęsknić za dziećmi , mam nadzieję że w lato będą razem się bawić ale nie wiadomo bo żona sąsiada(stomatologa zresztą) troszkę się wywyższa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - no właśnie. Cieszę się, że jest coraz cieplej, bo niania będzie zabierać Martę na plac zabaw, między dzieci. No cóż: \"Wiecie dobrze moi mali, jak to bywa z rodzicami, jeśli chodzi o zabawę, dawno już stracili wprawę\" :) Dziecko musi mieć kontakt z kimś swojego wzrostu ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się :D Jak zniknę znaczy że szef stoi za moimi plecami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) Wcześniej wywaliło mi internet i uznałam to za znak ;) Dokończyłam \"program minimum\" ;) bez prasowania, bo się zasiedziałam :) Martynka zasnęła 10 minut temu, ale była walka :O Coś czuję, że już niedługo skończą się te duże przerwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ja tylko na chwilke \"pochwalić się\" jaka jestem zchorowana 😭 Dostałam skierowania do laryngologa, endokrynologa, do poradni rehabilitacyjnej i kupe leków ma zgag ę i bóle kręgosłupa, a to wszystko pezed trzydziestką 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie podczytałam naszą wcześniejszą rozmowę, jeszcze w temacie siedzenia w domu: Jestem teraz baaardzo zadowolona, że mogę nie wychodzić nigdzie co rano :D Nawet kosztem tego, że na moim koncie jest okrągłe nic ;) Ale mój mąż zarabia jednak niewiele, nie starczyłoby nam, gdybysmy mieli żyć tylko z jego pensji, na razie oszczędnie wydaję moją ostatnią pensję ze stażu za luty, mam też korepetycje - 200/mies. potem będzie \"kuroniówka\" i zobaczymy. Niestety, na dłuższą metę tak nie da rady i po wakacjach na pewno będę musiała gdzieś iść do pracy :( Przyznam Wam się, że strasznie mi się nie chce!!! Wolałabym pracować w domu, sprzątać, gotować, prasować, co tydzień myć okna i co tam jeszcze :( Tylko, żeby ktoś za to chciał zapłacić... ;) A teraz trochę sobie pluję w brodę, że swego czasu nie wybrałam studiów na anglistyce :( Mogłabym sobie zrobić tłumacza przysięgłego, siedzieć w domku przed komputerkiem i tłumaczyć teksty po 50 za stronę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - a coś Ty się tak posypała? Ja jestem przed czterdziestką i nie chodzę do lekarza, żeby nie wiedzieć czy już się sypię, czy jeszcze nie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Karolina! A co Tobie dolega, że masz tyle konsultacji i zabiegów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×