Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Do takich ładnych włosków, jakie Maks ma :D te kolorki pasuja jak ulał ;) Nince by sie chyba spodobała, Ona lubi takie dziewczęce wzorki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[czesc} Loli wreszcie Cię złapałam ,posyłam adres mojej kumpeli ,prześlij jej coś proszę !!:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - ale ładne kolczyki! :) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 A to bukiet dla Ciebie z okazji otwarcia aukcji ;) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 dziękuję Jonko :) Mam nadzieję ,że cosik się sprzeda w tym tłoku aukcji ;) Beatko :) postaram się Wam powysyłać fotki. Dostałam adres tylko dopiero dziś mam ładne zdjęcia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko 🌻 na pocieszenie ... Wysyłałam Wam fotki :( i się rozminęłyśmy ... Kupiliśmy dziś Wioletce śliczny kapelusik :) Taki słodki różowy -trochę za duży ;) A ja kupiłam sobie butki na wesele tylko żle dobrałam numer i musimy jutro wymienić :-0 Ale mamy po drodze bo wybieramy się większą grupą do kina na ICE AIGE 2 :) Mam nadzieję ,że będzie zabawna bo byłam załamana polską komedią roku 😠 ..Francuski numer,, totalna klapa, nic slecjalnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Moje szczęścia dwa poszły sobie do parku, a mnie aktualnie szlag trafia, bo i ja bym sobie poszła do parku 😠 Taka pogoda!!! Koniec męki już coraz bliżej, za tydzień o tej porze to ja będę na spacerze w parku z moim dzieckiem :D Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Maks ma taki apetyt, że konia z kopytami by zjadał i chyba dzieki temu też ma lepszy nastrój. Smieje się ze wszystkich i z samego siebie i nawet próbuje.... chyba mówić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - miałam Ci jeszcze napisać, że dziś widziałam ofertę H&M i była tam bardzo podbna sukieneczka do tej co kupiłaś na Allegro w takiej samej cenie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Miłego tygodnia Kochane Koleżanki ❤️ Dużo 👄 dla Urwisków :) Zaraz dziadek idzie z Martynką na spacer \"gaga huś\" :) Martynka już ubiera buciki ;) Odezwę się potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ a ja po weekendzie w szkole ledwie wysiedziałam wczoraj na tych zajęciach, jeszcze dowiedziałam się, że chłopakowi w sobotę dmuchnęli auto spod szkoły. Kurde mi raz te lusterka pociągnęli, ale myślałam, że do takich rozmiarów to nie dojdzie. Teraz wyciągam lusterka jak tylko zaparkuję, ale zaczynam się obawiać, że kiedyś będę wracała pociągiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) Ah ,jak dawno mnie tu nie było ;) Posłałam Wam fotki kolczyków .Jedno wiem ,że to allegro to mały niewypał :( zero zainteresowania :( ale dziś mam jedną klientkę na dwie pary :) z kafe -zobaczymy co z tego wyjdzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko obiecuję dziś posłać fotki ,,propozycje,, Twoich wymarzonych kolczyków :) Będzie to raczej póżnym wieczorkiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dostałyście foty posłałam w weekend?🌻 Mamy nowy wózek-parasolkę zdjęcia wkrótce? Okropnie boli nie głowa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Loli - czekam na fotki :) Beatek - zdjęcia przyszły, ale nie mogę ich otworzyć. Możesz jeszcze raz przesłać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Ninko chyba jednak rozwalę ten komp u siory bo zaczyna mnie to już denerwować , puszczę jeszcze raz popołudniu , jak się uda oczywiście 🌻 Jak tam po łikendzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek doszły fotki Twojej koleżance? Bo miałam problemy z wysłaniem jej:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, krótki był :( Dla mnie za krótki. Ale moje dziecko w sobotę zapoznało nowego kolegę - Kubusia. To znajomośc z placu zabaw, a dokładnie z piaskownicy. Kubus jest starszy, ma 3 latka, i na dzień dobry nie chciał się z Martą huśtac mówiąc \"zaraz ją zbiję\" :D Ale potem już razem się bawili. Jest z nim \"umówiona\" na przyszła sobotę ;) :D Szkoda tylko, że nikt nie wziął planów mamy pod uwagę ;) A jaki wózeczek kupiliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, ja naprawdę nie wiem jak Ty sobie dajesz radę. I jeszcze siedzenie w tej szkole. Brrrrrrrrrrrrrrrrr Jedno dobre, to to, że jeszcze chwilka i koniec roku akademickiego. A na którym jesteś roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko ja dostałam fotki są git szczególnie ta ostatnia minka the best :D Ninko jak trafi mi się coś poprawiać to się chyba pochlastam ;) bo sesja poprawkowa we wrześniu a ja w sierpniu rodzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×