Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Aniu, a Ty chcesz normalnie te studia kontynuować czy zrobisz sobie np. rok przerwy? Pierwszy rok jest najtrudniejszy, potem juz idzie gładko, ale z dwójka maleńkich dzieci i wymaganiami męża.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLI KOLEŻANCE ZDJĘCIA POSŁAŁAM:)\\ Ninko firmy to Ci nie powiem , ale kosztował 209 zł i jest niesamowicie lekki i zwrotny o taki marzyłam :) Blondi trzymaj się bo dzisiaj jest coś w powietrzu , ja ma zawroty głowy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko jak Blondi Zrobi rok przerwy to na 100 % już na studia nie wróci , ja zrobiłam po licencjacie przerwę na niunie i miałam zrobioć mgr po jej ur i niestety klapa....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamierzam I semestr II roku zrobić eksternistycznie bo zaocznie nie dam rady, mam nadzieję, że się uda Beatko ja jestem po prostu przemęczona dobrze że dwa weekendy z rzędu teraz będę miałą wolne ale za 3 tyg 2 kolokwia z rachunkowości i ten przełożony z matmy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, ze najlepiej tzw \"jednym cięgiem\", ale nie wyobrażam sobie tego. Z drugiej strony, jak juz masz licencjat, to na mgr zawsze można pójść. Moja koleżanka poszła na studia jak jej syn te studia już kończył. W sumie chodziło jej o samą satysfakcje z posiadania wykształcenia. I ona tę satysfakcję osiągnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi do osiągnięcia tej \"satysfakcji\" potrzeba jeszcze troszkę kasy a przez najbliższe 10 lat nie spodziewam się poprawy w finansach , także rzeczywiście razem z Patysią może będziemy studiować tylko ile ja będę miała lat:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem krótkodystansowcem wolałąbym z rok przerwy po licencjacie na odreagowanie, wiem , że wrócę bo przed studiami też miałam rok przerwy i po liceum rok, później poszłam na policealną. Taki rok przerwy dobrze robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli u mnie się nic drastycznie nie zmieni to z kasą powinnam się wyrobić-oby tak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, kasa .... Proza życia. A wiecie, ta moja koleżanka była najlepsza na roku i była zwolniona z czesnego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie da się ukryć. Syn odchowany (dorosły człowiek), mąż też ;) :D (prawie dorosły). Dom i autko już było, praca stała. No to sobie studiowała. A gdzie my? Z takimi dzieciaczkami... Mowy nie ma. Aniu, dobrze, że masz taką panią wspaniałą do pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to takim orłem to ja nie byłam :D Wiecie byłam w sobotę rundką po sklepach odzież i doszłam do wniosku że my z Patrycją jesteśmy \"bose i nagie\" i coś z tym trzeba zrobić alke kasa...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - jak to bose i nagie? To kiermasz już Ci nie wystarcza? Czasami, jak się wybierzemy na ten nasz sztandarowy Skwer Kościuszki, to tam paradują takie odstawione rodziny, dzieci, młodzież itp, że ja się czuję jak byśmy z, za przeproszeniem, zabitej deskami wsi przyjechali. A propos wersja angielska - village killed by desks :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko bo teściową i mamę mam za daleko a że udało mi się trafić na panią Anię to cud 🖐️ Karolinko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś znowu uderzam na zakupy bo Maks potrzebuje butów i kamizelki :) a mama, jak to mama, jej by sie wszystko nowe przydało ale kasy brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny posłałam Wam nowości kolczykowe - aby poprawić Wam te smutne i zmęczone minki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina 🖐️ A fajne kamizelki widziałam w takim wielkim koszu w Akpolu i chyba były poprzeceniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - a ja dziś na spacerze widziałam tak odstawioną dziewczynkę że aż mi się wstyd zrobiło, że Maks ubrany był w spodnie polarowe i kurtke po kuzynce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna idzie i wpadamy w szał zakupów ... Ja kupiłam sobie butki na wesele w H&M za pół ceny ! Śliczne ale wymieniałam je dwa razy ;) z 38 na 37 a potem na 36 :) Chyba się kurczę ,a i nie wspomnę miny Adriana :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeetam przejmujecie się ciuchami :) lepiej ubrać się w uśmiech na twarzy-dzieci tak odstawiane na codzień najczęściej nie mają szczęśliwego dzieciństwa bo wiecznie bez rodziców którzy pracują na te ciuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ostatnio w Deichmanie kupiłam super butki za 29 zł a w sezonie były po 89 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - to jak Ty kupowałaś e buty, że musiałaś je wymieniać? Nie mierzyłaś ich w sklepie? Aniu - masz rację, zresztą odstawione dziecko nie może sie ubrudzić bo jaka to tragedia jak zniszczy nowy ciuszek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś jedziemy do CCC , bo nie mam żadnych pół butów ,a zimowe już popękały na szwach trzeba by je teraz reklamować ;) po zimie :) Wioi też muszę kupić i to porządne żeby nóżka się nie wykrzywiała... Najważniejsze żeby pasowały do sukienki, spodni i spódniczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - Byłam wczoraj w CCC w nadzieii, że znajde cos dla Maksa ale tam były same buty dla dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się wybieram do inblu po jakieś półbuty, pojechałam w sobotę do szkoły w butach na obcasach i wieczorem tak mnie nogi bolały, ze w niedzielę ubrałam robocze adidasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ktoś powiedział, że dziecko brudne, to dziecko szczęśliwe. Posłałam Wam zdjęcia mojego małego szczesciarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko w Deichmanie widziałam sporo bucików dla chłopców i nawet dość przystępne ceny mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×