Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Karola mierzyłam ,ale miały takie zabezpieczenie i widocznie żle dopasowałam przez to :-0 Na drugi dzień wymieniliśmy po drodze z kina ,na 37 nie mierzyłam bo byłam pewna ... Ale mama Adriana spytała w aucie czy ich nie przymierzę i ..:-0 za duże i jeszcze raz :( na 36 -przymierzyłam już w sklepie -dobre :) Bardzo ładne takie atłasowe całe na obcasiku ze złotą wkładką i pomponikiem przy zapięciu ;) z 100zł na 50zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie jak Maks wczoraj ładnie \"zajmował\" się Karolkiem? Kazał go kocykiem przykryć jak usłyszał, że Mały ma iść spać i pocałował go w policzek :). No i cały czas głaskał go po główce albo nodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze, że temat butków już za nami. Mam tylko problem jak ją ubierać, bo niby ciepło, ale wiaterek wieje chłodny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiermasz jest dobry na letnie ciuszki i tylko dla niuni , dla siebie nic tam nie znalazłam :( Okazało się że buty wiosenne są za małe na Patrysię :( W parcy mam dzisiaj kocioł :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - wyślij zdjęcia bo z opisu to, przepraszam za określenie, kiczowate mi się wydają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - zobacz jakiego \"tatusia\" masz. jak ładnie się opiekuje kuzynem. Moja Marta też będzie miała małego kuzyna. Na początku czewca :) Ciekawe jak się będzie zachowywała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadnijcie co znaczy Psiapsiam Patrcja zaczęła mówić tatuś , mamuś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko możesz przesłać dalej maila twojej koleżance ? Mi wyskakuje ,że nie ma takiego adresu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatko na pewno\" przepraszam\" a Maciek będzie miał brata i coś czuję że będzie wojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola tym razem załączyłam fotki- nie rozumię ? A wy dziewczyny też nie macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - Karolinie chyba chodzi o zdjęcie butków. Kolczyczki doszły. Czekam dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola ładnie potrafi powiedzieć : Aga, Ani -Ania, Adi, bardzo dużo powtarza za mną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa o buty chodziło :) no wiesz Karola takie wsam raz do sukienki na wesele -czy kiczowate? Zaraz poślę fotkę... same ocenicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, chodziło mi o zdjęcie butów Ninko - widzę, że Martusia jest juz bardzo smaodzielna :) Maks też je sam ale ... rączkami. Wogóle ostatnio ma super apetyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok już poszły ;) Mam jeszcze takie sylwestrowe tylko nie wiem czy będą pasować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja własnie odkryłam w szafie piekne nuty, które kupiłam sobie dwa lata temu na ślub mojego brata. Miała je na nogach tylko raz, przez dwie godziny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - ładne butki. Bardziej mi sie podobają te sylwestrowe (?) te pełne z kolorowymi kamykami. Karolina - no widzisz, minęło mu i doszedł do wniosku, że jedzonko jest mniam. Teraz będziesz spokojniejsza w tym temacie. M Marta rzeczywiście chętnie je sama. Częściowo łyżką/widelcem, częściowo rączką. A niech tam. W końcu mam wodę, pralkę i .... nadmiar wolnego czasu ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loli te z broszką są fajne, a te nowe to też bym założyła ale bez tego pompona Wysłąłam zdjęcia twoich kolczyków mojej koleżance to moze wtedy byśmy zrobiły jedno zamówienie na dwie, tylko poczekam na juej odpowiedź dla mnie już rezerwuj jedną parę -jakie? wysłałam ci na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a maciek je rączkami z tym że najwpierw wyjmuje wszystko z talerza na blat i dopiero wcina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - mi chyba też bardziej podobają się te sylwestrowe chociaż sama nie wiem. W sumie i jedne i drugie są bardzo ładne ale nie w moim guście :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko z Twoimi kolczykami jest trochę zabawy bo ciężko je sfotografować :( mam jedną parę na łańcuszku - z zamówionym kryształkiem, tylko zamówiłam 10mm bo 8 mm był ten wcześniejszy i stwierdziłaś wtedy ,że mały ;) Wieczorem pokombinuję z tymi kryształkami ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi - Maks często przekłada to czego nie chce jeść do mnie na talerz albo usiłuje wepchnąć mi to do buzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - wysyłaj wszystko co masz. W końcu, któreś na pewno spełnią moje \"nadzwyczajne\" wymagania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak sylwestrowe miałam tylko raz założone ale nie pasują niestety do satynowej spódnicy :( Tamte za to tak :) pomponik jest odpinany ale mi on się podoba :) Na codzień bez ale na wesele ,jak najbardziej extra !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a czy robicie swoim zieciaczkom prezent na Wielkanoc? Ja nie mam pojęcia co miałabym kupić Maksowi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×