Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Boże, dziewczyny, to Wy piratki jesteście rzeczywiście Mój rekord szybkości to 90 na obwodnicy i to z trzęsącymi sie gaciami ;) Po mieście jeżdżę tylko 60 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przyznam, że lubię szybko jeździć. Mój rektord (na tej same obwodnicy!) to 160 :) Ale tylko raz, jak testowałam autko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, Ninko! Ja mam bardzo przykre doswiadczenia z wypadkami samochodowymi dlatego może jestem powlniakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, na codzień tak nie jeżdżę. A z Marta to też nie więcej jak 100. Oczywiście nie zawsze można pędzić 100. Jestem takim bardzo ostrożnym ryzykantem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu i Jonko - ja tez miałam takie krosty o których oiszecie i wiecie co? zmieniłam krem na AA (kosztuje tylko niecałe 20 zł). Juz po trzech dniach widziałam różnicę. Jonko - A Sudocrem można stosować na różne wypryski, to samo Bepathen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks tylko kilka razy jechał z prędkością co najwyżej 80 km/h. Mi nawet egzaminatror na egzaminie z prawa jazdy zwrócił uwagę, że jade za wolno bo jechałam 70 a ograniczenie było do 80 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Karola :) Ninko mail nadal nie doszedł :( może wyślij jeszcze raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A miałam Wam pisać jakie mam cudowne dziecko ❤️ dziś Maks dał pospać mamie do 10 a po 12 już przelewał się przez ręce i znowu chciał spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - posłałam jeszcze raz. Może teraz dojdzie? Nie strasz tym śniegiem :( Brrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się zdaje, że dziś jest dzień niskiego ciśnienia, bo piję już 3 kawę, a głowa boli, oczka się zamykają i ogólnie jestem \"zglęzła i opędziała\" (to cytat z mojej koleżanki) :) :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - gratuluje 🌻 zrobiłas wpis nr 11500, więc wcale nie jesteś "wzlę... costam" jak mówi Twojakoleżanka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mam szczęście do \"okrągłych\" wpisów. :) A przed chwilą napisałam \"cycat\" zamiast \"cytat\". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Własnie na jednym z topików o ślubach przeczytałam, że dziewczyny płaca po 2,5 tysiąca za wypozyczenie sukni do ślubu!!! To chyba lekka przesada, no nie? Loli - a jak Twoja ospa? Wyleczyłaś sie juz całkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he ja też dziś do niczego jestem a szybkość uwielbiam, ale nie z Maćkiem, jak miałąm VITO 112 w cdi to Marek kiedyś powiedział że musi je sprzedać bo się zabiję, na siódemce jeździłam nim 160 km/h jak się dało oczywiście, kopa miał takiego, że wyprzedzałam wszystkie tiry Mój Mercedes nie rozwija takich szybkości bo to tylko 2 silnik a ciężki jak smok-jak się uda to jadę 140 km/h ale przeważnie tak 120km/h ale tylko na siódemce (chociaż nie powiem po mieście zdażysię i 80/h ale wiem gdzie kamery stoją :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - 2, 5 tys. za wypożyczenie? To co one są wykładane brylantami czy co? Moja sukienka do ślubu (wprawdzie tylko cywilny, ale sukienka długa i szyta na miarę), kosztowała chyba za 150 zł. Szycie miała za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko chyba wypróbuję ten krem bo to chyba alergia, a dziś na noc położyłąm sobie maseczkę soraya nawilżająco łagodząca i przynajmniej już mnie nie swędzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ospa ...no cóż była i poszła :) Nie , no tak naprawdę to nie wiem co to było ale się szybko skończyło ;) Ninko kolczyki doszły ,ale niestety takie to raczej u jubilera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sukienkę wypożyczyłam za 350 zł a była dla mnie przerabiana tzn miała doszywane bordowe aplikacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi - poszykaj odpowiedniego dla siebie, ja kupiłam odżywczo łagodzący i naprawdę jest super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - wielka szkoda, ale przynajmniej próbowałam. Te różówe kosztowały chyba ok. 300 zł, bo sa ze szlachetnych kamyczków. Karolina - 200-300 to jeszcze ma sens, ale więcej, to szkoda forsy. Moim zdaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałąm kiedyś krem na celulit z AA i był całkiem całkiem tylko efektów znikania celulitu nie widziałąm kurde głowa zaczyna mnie boleć a ja niedługo do Gdańska wyjeżdżam- z bólem głowy masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to przecież nie Twoje pieniądze Luiza wydaje. Skoro ją stać .... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka wstała i będę wyłączać sprzęt ;) Porobiłam testy, ale one się powtarzaja i robienie ich traci sens, skoro je automatycznie naciskam myszkę, jak widze poczatek pytania :O A ja mam stracha przed dużymi prędkościami, najszybciej jechałam 140 :O Bo więcej nasze autko nie jedzie - to jest staruszek i jednocześnie tzw \"egzemplarz\" :) Audi Quattro 2,3 rocznik \'83, benzyna, w karoserii B2 jeśli komuś to coś powie ;) Więcej nie rozwija ze względu na napęd na 4 koła. Zrywu tez nie ma, patrz wyżej. Ale w zakręt można wejść z prędkością 80 i nawet nie przechyli :) No i nie traci przyczepności :) Spadam, miłego popołudnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - A mi się marzy stare Volvo :) Mój tata kiedys miał, ale sie psuło i je psrzedał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu Jonko to masz niezłe auto właśnie takie ukradli koledze spod szkoły A mi włąśnie szkoda tego kopa co miało moje Vito, Marek w koncu je sprzedał facetowi z Gdyni ale ten nacieszył się nim krótko bo w piątek po południu odebrał od nas a w sobotę rano już go nie miał, ukradli mu spod bloku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka - od razu widać, że jesteś żoną pasjonata samochodowego ;) Karolina - no ale to nadal nie Twoje pieniądze, niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×