Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Łojej, ja już padam na twarz, a wypiłam dwie i to dość mocne kafki ;) Ale dzis jest już czwartek i jutro zaczyna się łikendddddddddddddd! Fju! Martusia wczoraj jak wieczoram już miała zamknięte oczka, to podniosła głowę i cmoknęła mnie w policzek. Nawet oczu nie otworzyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - ale fajnie :D Ja niestety Maksa musze przekupować żeby mnie pocałował 😭 A jak pytam czy kocha mamę to zawsze kiwa glową, że nie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zancie może jakieś fajne stronki z ubrankami dla dzieci? Zapomniałam sie Wam pochwalić, że kupiłam Maksowi kolejną kurteczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta też miała taki czas, że na moje pytanie \"kochasz mamusię?\" odpowiadała \"ne\". Ale teraz zawsze mówi, że kocha. I mamy jeszcze nową zabawę. Pytam \"gdzie jest mamusi kochane słoneczko/bobasek/żuczek/urwisek/pimpuś?\", a ona palcem wskazuje na siebie. Potem pytam \"a gdzie jest kochana mamusia/tatuś\" i Marta palcem pokazuje na mnie lub na męża. A jak się z tego cieszy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raczej nie znam stronek z ubrankami wiesz co nie przejmuj się reakcją Maxa Maciek też mówi mi NIE, ale buzi da jak odpowiednio długo proszę-tylko musi mieć na to nastrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - to ile on już ma tych kutreczek? W neci to są jakieś strasznie drogie. Jakoś nie spotkałam jeszcze czegoś fajnego i niedrogiego, za wyjątkiem Szipszopu (właśnie tam zamówiłam spódniczkę; a okryc wierzchnich nie prowadzą), no i Allegro, ale tam upować nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ja sie nie przejmuje :) Tylko chciałabym, żeby był taki kochaniutki i ładnie całował mamusię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - tylko 3 chciałabym mu kupic jeszcze pikowaną kamizelke ale nie moge nigdzie dostać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale ja lubię mieć zapas :) Zwłaszcza jak szykuje sie taka wiosna jaką mamy za oknem :O czyli deszcz i mróz 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy z naszych malców ma swoje sposoby na wyrażanie uczuć :) ale ty zapobiegliwa jesteś Karolinko-Maciek ma dwie jedną grubszą drugą cieńszą i bluzę jeans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A miałam Cię już wczesniej zapytać - mówiłaś, że przebierasz Maksa 2-3 razy dziennie? Dlaczego? Szczerze mówiąc, Marta portafi w tych samych ciuszkach chodzić 2 dni z rzędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - bo strasznie się brudzi :). Daję mu jedzenie do rączki i część laduje na ubraniu. No i jeszcze te wiecznie mokre stopy 😭 Aniu - to Maciek ma niewiele mniej niz Maks, w zasadzie tyle samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko mi się wydaje że to starczy zresztą zostałą mu jeszcze taka kamiZelka moro z grubego polaru, więc tym bardziej nie widzę potrzeby żeby dokupywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd u Maksa mokre stopy? No właśnie, Ania, też masz zapasik kurteczek. A ponoć to dziewczyny lubią ciuszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - zgadza się, dziewczynki czyli mamusie ;) Maksowi strasznie sie pocą stopy :O No i uwielbia myć podłoge mopem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Marta miotłą nawet śnieg na podwórku zamiatała :D A wczoraj razem ścierałyśmy kurz z mebli. Szkoda tylko, że zawsze moja ściereczka jest bardzi atrakcyjne niż ta, którą daję Marcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę rozciągnę stronkę, ale podają adres ze stroną kamizelkową: http://pasaz.onet.pl/4bbfce6bffffffc0004b5a7bc439c31d,bace61a5ffffffc00026c78329604238,895f5e4affffffc0002584d471e1c7f1,produkt.rd?url=http%3A%2F%2Fwww.sklep.krishop.pl%2F%3Fid%3D314%26partner_id%3D68686868%26code%3D59c9278948152c38c2bdff818ee0c922&t=RW16d282bkhqS3JpNlVEaTlsbGxNcVV0V0tLY3F2czZYWlp6aG5TNzBlZz0%3D&r=http://pasaz.onet.pl/4bbfce6bffffffc0004b5a7bc439c31d,katalog.html?&lista=0&ssf=Y&url_back=szukaj_najpop.html%3F%26search%3Ds%26zak%3D0%26g%3D0%26simple%3Dkamizelka%26ID%3D4bbfce6bffffffc0004b5a7bc439c31d :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z lewej strony zaznacz kamizelki dziecięce i wyskoczą :) Może i ja się skuszę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ninko 🌻 Ja miałam dla Maksa kamizelke w zeszłym roku i byłam bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama23
jak zrobic zeby nic nie przychodzilo na moja poczte z rocznych urwiskow??? piszcie mamy------dziekujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) trochę póżno ,ale jestem ... Jeśli chodzi o tipsy to ceny i techniki są różne ;) Siostra zrobiła mi za 30zł -ale ja ją też kasuje za kolczyki ;) Nie są złe ,ale jestem nie przyzwyczajona ;) i trochę mnie bolą palce ;) Trzymają się dobrze ,są tak długo ,aż nie wyrośnie paznokieć spoza żelu ,potem robi się ewentualnie korektę czyli nadlewa żelem ;) Ja się aż tak na tym nie znam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek jeśli chodzi o kolczyki na łańcuszku to narazie mam brak :( i kryształków takiej wielkości w różu też nie mam tylko 8mm . Aniu dziś obiecuję ,że przysiądę nocą i wyczaruje piękne kolczyki dla koleżanki ,ale ostatnio ciągle mnie nie ma :( Przepraszam za opóżnienie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×