Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

To ja jeszcze na moment - ostatni \"blok\" robienia testów bo wieczorem już się nie będę uczyć - uprasuje sobie ubranie na jutro, wykapie się i pójdę spać. Zawsze dobrze mi działało na psychikę, jak dobrze wyglądałam w ważnych momentach ;) Napierw o zmniejszaniu zdjęć: Nie wiem, czuy u Was w komputerach tak jest, ale u mnie robię to tak: Wysyłając mail ze zdjęciami nie robię \"nowa wiadomośc\" z dołączaniem załączników, tylko wchodzę w odpowiedni folder ze zdjęciami, zaznaczam te do wysłania i daję opcję \"wyślij do adresat poczty\" Wtedy system pyta, czy zmniejszyć obrazy, żeby zajęły mniej miejsca i ja klikam \"tak\" Zdjęcia zmniejszają się z np 1 mega do 300 kb. Teraz o Nince w kolczykach: To, że Jej bardzo pasują jest bezdyskusyjne i wielkie brawa dla Loli :) A druga sprawa - Ninko - poza oczami, Martusia jest wypisz - maluj Ty!!! :D U nas jest odwrotnie - Martyna ma moje oczy i powyżej, a nos , usta i podbródek po Mariuszu ;) Karolina - według mnie, jak Maks mówi pisiu ma na mysli picie :) A to drugie słowo może oznaczać to, co najczęściej do Niego mówisz, może am? ;) Buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha - oczywiście jutro w uszach będą albo \"kręgle\" abo \"zakręcone perełki\" albo \"pucharki\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - dostałam zdjęcia :) Ale zdradź mi tajemnicę jak się robi zdjęcia w odpowiednich odcieniach? ;) Juz tłumaczę o co chodzi bo pewnie myslicie, że mi cos z bólu odbiło ;) Dostałam dwa zdjęcia Ani. Jedno w różowych kolczykach i Ania ma na nim różowy sweterek, a drugie w ziem\\lonych kolczykach i tym razem sweterek i bluzeczka pod nim są zielone :) Jakim to sposobem? Jonko - jesteś genialna z tymi zdjęciami :) Nigdy bym na to nie wpadła. Tylko podpowiedz jeszcze jedno jak zaznaczyc kilka zdjęć, które nie leżą obok siebie. JUTRO TRZYMAMY KCIUKI I NAPEWNO MYŚLIMY ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo proste po prostu robiłąm je innego dnia :D a dziś byłam u fryzjera, ściełam i rozjaśniłam włoski, niestety pod wpływem suszarki prostują mi się, ale zaraz poślę zdjęcie Jonko kciuki trzymam cały czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane Aniu - byłam pewna, że to jeden i ten same sweterek :) Jonko - upiekłam ciasto. Jak juz zaliczysz ten egzamin to wpadnij się posilić :D Oczywiście kciuki trzymamy :) Maksowi się troszke rozluźniły bo usnął ale za to ja piszę tylko jedną ręką ;) Dostałyście zdjecia Maksika? Wysłałam je Jonkową metodą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko ja nic nie dostałam :( A co do sweterków to ja bardzo lubię te z Orsaya a oni produkują wszystkie identyczne tylko w różnych kolorach, zależnie od pory roku i tym sposobem mam kilka identycznych sweterków w różnych odcieniach teraz poluję na żółty,m ale czekam na obniżkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka świętuje chyba i nie miała czasu Nam napisać ,jak jej poszły egzaminy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - napisz jak Ci poszło? Wierzę, że najlepiej z całej grupy ale chcę sie upewnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Martyna jeszcze woła w łóżeczku, ale już nie będę do niej wchodzić, może zaśnie :) Po egzaminie poszłam wreszcie na spacerek z własnym dzieckim :D Dziękuję za kciuki Małe i Duże :D Pisało sporo ludzi - w większości mamuśki, które poprzednią edycję spędziły kończąc przedłużony staż oraz faceci, którym się poprzednio nie powiodło. Komisja była mało inwazyjna, nie bardzo zwracali na nas uwagę, ani razu nikt nie powiedział \"proszę nie rozmawiać\" :) Wyniki jutro a ja niestety nie oparłam się pokusie sprawdzenia paru rzeczy i teraz mam za swoje :( Na pewno znalazłam jeden błąd 😭 Wiem, jeden błąd na 200 to nie tragedia, ale jak będzie ich więcej 😭 Chyba nie zasnę dziś w nocy :O A Martynka powiedziła dziś dwa nowe słówka - nuśka = nóżka i buciś = bucik :D Dzięki jeszcze raz za wsparcie :) ❤️ Loli - zdecydowałam się włożyć \"pucharki\" - oczywiście zrobiły furorę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko :) cieszę się ,że dobrze Ci poszło :) Jeśli chodzi o błędy to ile jest dopuszczalnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj odwieżliżmy prababcię na autobus do Niemiec ... Wioletka całą drogę zawodziła baba-baba :( Biedna :( tylko jedna babcia jej została i w dodatku zapracowana :( Jest jeszcze mama Adika ale to daleko:( Najbardziej mi smutno z powodu tego ,że bardzo lubi przebywać z moim tatą ,który jest zagranicą ,a ma tylko jednego dziadka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Loli - przepraszam, nie zauważyłam, że się odezwałaś :( Teraz muszę kończyc, Mariusz chce komputer :( Muszę zdobyc minimum 112/200 pkt Buziaki, spokojnej nocy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - cieszę się, że dobrze Ci poszło. Przecież musiało ;) nie mogłas nas zawieść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podam Wam naprawdę super przepis na biszkopta z jabłkami. Idealny dla dzieci bo nie zawiera proszku do pieczenia. - 4 jajka - 1 szk cukru - 1 szk maki (najlepiej krupczatki) - cukier waniliowy - 1 kg jabłek Najpierw należy ubic pianę z białek. Nastepnie do niej powoli dodawać po kolei cukier, cukier waniliowy i żółtka. Na koniec przesiać makę i delikatnie wymieszać. Na koniec dodać starte na tarce, na grubych oczkach jabłka. Wylać do formy i piec 1h w temperaturze 150-180 stopni. Smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Hi hi, Karolina - ja kilka stron temu podałam identyczny przepis na ciasto dla dzeci :) Może to ten mój? Tylko, że ja daję 2 jabłka - czyli około pół kilo i nie ścieram na tarce tylko siekam w plasterki ;) No i daję o jedno jajko więcej ;) Maks na zdjęciach wygląda świetnie :) Ma słodką buziunię :) I \"drugą brodę\" do schrupania :D Dobranoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D Zdałam 149 pkt na 198 :) Dzięki za kciuki :D Idę balować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Po pierwsze JONKO GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D Loli zamawiam takie jak Ninki z różową łezką (🌻 przypomnienie🌻) Posłałam zdjęcia :D:D:D:D Papa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - wiedziałam, że tak będzie :D Jakże mogłoby byc inaczej? 🌻🌻🌻 G R A T U L U J Ę 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 G R A T U L U J Ę 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 G R A T U L U J Ę 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Dziękuję za kwiatki i gratulacje :) Jestem u rodziców i piszę tylko żeby sie przywitać :D DZIEŃ PEŁEN WRAŻEN... Odezwę się jutro :D Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dzień dobry 🌻 GRATULACJE JONKO 🌻 wiedziałam, że ci się uda 😘 a ja w weekend oprawiałam pół świniaka, którego kupiłąm w sobotę wieczorem-jestem skonana, dobrze, że teraz będziemy mięli długi weekend, chociaż rodzinka do mnie przyjeżdża Karolinko nadal nie dostałam zdjęć Maksika :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ale paskudny dzień dzisiaj :( Karolina nie dostałam zdjęć coś wysyłałaś podobno ? :( Ja posłałam Wam wczoraj fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Sprzątam, gotuję i w ogóle wreszcie mogę się trochę zająć domem :) A nie tylko zupki chińskie i mrozonki ;) Martynka zasneła, więc biorę się za te okna, wpadłam, żeby Wam zyczyć Miłego Dnia!!! Beatko - słodka Patysia i robi śmieszne minki :D A butki są bardzo ładne, jak założysz Patrycji na nóżkę to koniecznie poślij fotkę :) Buziaki! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki :) Co tu dzisiaj takie puchy? Ninka - pewnie okna myje. Jonka - pewnie też Ania - w pracy Beatek - też Tylko z Loli nie wiedaomo co się dzieje :( Dziewczyny, wysłałam Wamz djęcia butów, które kupiłam Maksowi wczoraj. Wogóle wczoraj miałam świtny zakupowy dzień. Maks dostał owe buty i huśtawkę, a ja nową torebkę, a raczej torbę i płaszcz wiosenny :) Nic tak nie poprawia humoru jak udane zakupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Karolina ja na mała chwilkę :) Butki śliczne można wiedzieć ile dałąś za nie ? Dziewczyny naprawdę zapracowane ale to taki gorący przedświąteczne czas :D Ja od środy na urlopie :D Ale jutro spróbuję zajrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×