Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Przyszło cos o tytule \"pensja\". Domyślam się, że to nie jest zdjęcie Patysi ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy Patrycji niewiele mogę zrobić a wczoraj odmówiła dziennego spania chyba bała się że zniknę jak się obudzi:) Ale jednak udało mi się posprzątać szafki kuchenne a popołudniu pomu\\yłam wszystkie drzwi i okna w piwnicy :) A dzisiaj ugotowałam bigosik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - ostrzegam - ja tu głodna jak wilk siedzę!!! A za bigos to bym się pokroic i posolic dała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka po sukcesie wysyłania posłałam jeszcze jedno zdjęcie:) No właśnie z tym bigosikiem zapakowałam go w pojemniczki i zamierzam zamrozić bo do świąt nie dotrwa , to samo zrobiłam z kiełbaską własnej roboty(maminej) oraz szyneczkę , baleronik i pasztet (mojej) Ninko podesłałabym Ci coś ;)ale kurczę jeszcze nie mamy takiej techlologii szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głowa mnie rozbolała, dowiedziałam się, ze koleżanka z innego topiku straciła ciążę w 12 tygodniu na innym topiku pokłóciłam się z jedną osobą tylko przykro mi się zrobiło-chyba od tego ten ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - ja bigosik tez zawsze gotuję na zapas i zamykam w słoiczki. Jak mam ochotę i nie chce mi sie robić obiadu to go poprostu otwieram i mam problem z głowy :) A ja wczoraj upiekłam biszkopt z wisniami. Jesli ktos jest chętny to zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podeśle póżniej zdjęcia z gotowania bigosiku miałam małego pomocnika:) Karolinko Maks ma bardzo podobną kurteczkę jak Patrycja :) Dzisiaj też byłyśmy na placu zabaw i siedziałyśmy nawet w piaskownicy ;) była tam dziewczynka starsza od Patysi o pół roku a niunia cały czas robiła z nią cześć i całowała aż tamta miała dość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś jadę na zakupy, eh aż mi się myśleć nie chce o tych kolejkach musze ciasto upiec (ze dwa na tyle osób co do mnie zjedzie) bigos ugotować, sałatkę zrobić, śledzie 😭 buuuuuu ile to roboty a ja sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - chetnie bym Ci pomogła bo uwielbiam gotować. Ja w tym roku na wspólne święta robię ciasto i sałatkę jarzynową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubie gotować ale naprawdę dobre rzeczy sporo kosztują a mi wydaje się że naprawdę dużo wydajemy na jedzenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - niekoniecznie. Zależy jaki masz gust kulinarny. Ja bardzo lubie proste potrawy. Niegardze bardziej wyszukanymi ale chyba wole te proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz muszę iść bo Patrycja chce do domku , a i chrześniak stoi za moimi pleckami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko to ja chyba po ciebie przyjadę ;) Beatko a ty sobie nie wyobrażasz ile my wydajemy na jedzenie :O moji mięsożercy kosztują sporo a dla mnie warzywa i owoce to sporo wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uwilebiam ryby :) Maks za to mięsko :) Dzisiaj moja mama kupiła mu kawałek cielęciny (bo u mnie w mięsnym nie ma) za 26 zł za kilogram :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - siedze zwarta i gotowa :) i nawet zapakuje moje tarki co bym nie musiala wszystkiego nożem siekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba troszkę na łatwiznę pójdę i kupię część sałatki w słoiczkach i tylko dokroję jajek ziemniaczków jabłek i koniec, aha i mięsko - jakąś dobrą wędlinke muszę kupić, bo z tą sałatką to zawsze najwięcej roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - ja mam taki urządzenie, które jest bardzo praktyczne przy robieniu sałatki a kosztuje grosze :) Wygląda jak sitki z duzymi oczkami tylko nie jest zrobione zplasikowej nitki tylko z metalowej żyłki. Przepuszczasz przez to ugotowane warzywa i scinasz z góry nożem. I masz idealna kosteczkę. A ogórki kiszone i cebulkę siekam w melakserze :) Wszystko trwa może z 20 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo ceny są kosmiczne dlatego kupiłam połówkę świniaka wyszło mi 3,60 zł za kilogram, a to 50 kg mięcha (no troche słoniny jest, ale dużo mięsa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×