Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

wiecie co dziewczyny zaczynam bardzo doceniać atmosferę przyjaźni na naszym topicu-na dwudziestolatkach taki nalot zrobili na jedną dzieczynę, że już nie chce mi się tam zaglądać jak chcecie to poczytajcie http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1068877&start=16380 to jest przykre że ktoś tak może traktować kogoś kogo włąściwie nie zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki gorące Wam przesyłam 👄 Zostałam po spacerze odcięta od świata\" - nasze łącze działa jak ma ochotę, a dziś wyraźnie nie miało :O Martynka dziś w piaskownicy miała niesamowite wzięcie ;) Najpierw bawiła się z 3-letnim Karolem. Zabawa polegała głównie na tym, że Karol miał samochodzik, który Martynka bardzo chciała ;) I wołała za nim \"Kakol, oć!!!\" :D A my z babcią Karola skręcałyśmy się ze śmiechu ;) A potem przyszedł nieznany nam wcześniej Sergiuszek i na wstępie podszedł do Martynki, objął ją i usiłował pocałować ;) A Martynka odepchnęła go rączka i rzuciła takie spojrzenie, że ja spadłam ze śmiechu z murku :D :D Fotki ze świąt jutro :D Aniu- dzięki za zdjęcia - wyglądasz bardzo ładnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Roboty huk, nie mam na nic czasu , w pracy też kocioł w domu po ś 1000 robót :( Główka bolała mnie całą noc:( A Patrycja jest bardzo bardzo niegrzeczna :( Jak reagujecie na agresywne zachowania Waszych urwisków?? Loli napisz mi maila z numerem konta , proszę :) Blondi świetnie wyglądasz :) Ninko zdjęcia oczywiście super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - ale z Was sympatyczne rodzinka. Brzunio spory, ale pewnie i dzidzia będzie duża i zdrowa. A teraz dopiero zobaczyłam, że Maciuś jest do tatusia podobny. Daj mu od cioci Ninki słodkiego 👄 Beatek - czy mi się cos zdaje, czy obiecywałaś zdjęcia? Loli - też miałaś posłać fotograficzne metody swojej nieprzyzwoicie cudownej zdolności kolczykowania ;) Karolina - daj linka do tych butków, może pomartwię się z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Aniu - tego 👄 to oczywiście daj Maciusiowi :) hehehe, śmiesznie wyszło Beatek - jak Marta próbuje mnie np. ugryźć (już teraz wiem, że to objaw miłości), to mówię ostrym tonem \"nie wolno\". Jak narazie działa. Innych objawów agresywności chyba nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ninko! Zdjęć nie posłałam bo wczoraj zupełnie nie miałam czasu , muszę napisać podanie o dodatkowe 8 godzin na dobę ;) Ja znie umiem poradzić sobie z zachowaniem Patysi bo ona nie reaguje na słowo nie wolno poprostu z uśmiechem na ustach robi swoje , jak psoci oczywiście , bo przy szczypaniu i gryzieniu robi iine minki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakby tak pacnąć ją w rączkę? Jak Marta próbuje mnie uderzyć (o wyszły inne objawy agresji!), albo coś zbroi, to ja pacam ją (lekko oczywiście) w łapkę. Ona wie, że to kara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam ale to zawodzi a ja doprowadzona na skraj cierpliwości , której mi niestety brakuje potrafię dać klapsa którego potem bardzo żałuję:( chyba jestem za stara na tak małe dziecko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, gdybym powiedziała, że nie dałam Martusi nigdy klapsa, to bym skłamała. Ale dałam jej 2 razy i za każdym razem w jeden pośladek (przez pieluchę) i nie za mocno. Wydaje mi się, że ona wie kiedy to jest kara i nawet jeśli tego nie poczuła, to i tak żałośnie płacze. Oczywiście też tego po 4 sekundach żałuję, ale bez klapsiaków chyba się nie obejdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozpoczęłam akcję po tytułem \"pokochajmy własna mamę najbardziej na świecie\" ;) I daję Martynce 100% swojego czasu i uwagi ;) Zobaczymy, jaki rezultat to przyniesie, bo ostatnie dni są dla mnie bardzo ciężkie - wszyscy są fajni, tylko \"mama papa!\" Acha- i jeszcze dziadek papa. Martynka nigdy tak rozpaczliwie nie płakała, jak ja gdzieś wychodziłam - a jak babcia jedna albo druga wychodzi albo my od nich wychodzimy to jest czysta rozpacz :O I dlatego postanowiłam \"zawalczyć\" o uczucia własnego dziecka. Bo powiem Wam, że od zawsze chciałam by c dla kogoś jedyna i najwazniejsza :O Mama ma jeszcze mojego brata. Mój mąż ma swoją mamę i siostrę... Myślałam, że dla mojej córeczki będe kimś takim, ale okazuje się, że nie 😭 I dlatego na przykład, nawiązując do karania dzieci, ja Martynki nigdy ani nie klapsnęłam, ani nawet nie \"pacnęłam\" w łapkę, nic... Jak mnie bije - łaskoczę ją pod paszkami Jak włazi gdzieś, gdzie nie wolno - po prostu podchodze i ją stamtąd zabieram. Jak rusza coś, czego jej nie wolno - też podchodzę i zabieram. No i tłumaczę, gadam, gadam, gadam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - no jak to? Dla nas jestes kims jedynym i wyjątkowym. Nie zapominaj! A ja mam problem w drugą stronę - dla Martusi nie ma nikogo wazniejszego od mamy. To jest chwilami trochę męczące, ale cudowne. To fakt! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, Ninko za miłe słowa 👄 Napisz, jak się Martusia czuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam. Musze lecieć. Marta nie ma już gorączki, ale została biegunka i mocne osłabienie. Odezwe się jutro! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie 👄 Zabieram się za obiadek - nie posiedzę z Wami :( Beatku zaraz wysyłam ;) Ninko ,nie zrozumiałam o co chodzi ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie 👄 Zabieram się za obiadek - nie posiedzę z Wami :( Beatku zaraz wysyłam ;) Ninko ,nie zrozumiałam o co chodzi ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko przepraszaaaaaaaaaaam ale szef chuchał mi w plecy ;) Loli kaska poszła:) czekam z niecierpliwością na cudeńka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem załamana. :O Nasz topik się kończy :( 😭 Loli - chodziło mi o to, że chyba obiecałaś przysłać fotki nowych kolczyków. Ale może się mylę. 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko poprostu wszyscy tak długo czekali na wiosnę ,że teraz grzech siedzieć w domu kiedy nadeszła :) Co do kolczyków Ninko- to zrobiłam sobie małą świąteczną przerwę ;) Ale powoli nabieram werwy ;) Czekam też na dostawy ;) więc będzie co oglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś oglądaliśmy wózki spacerowe :) takie porzędniejsze ;) No i mamy coś na oku ,tylko ceny od 270 - 330 zł ale może trafi się jakaś okazja bo z kasą kruuuchoo :( a obecny wózek okazał się słabo wytrzymały :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda ostatnio tak Nam dopisuje ,że ciągle jestem z kimś umówiona dlatego tak często mnie niema :( Jutro jadziemy z mamą I Wiolą z samego rana na targ :) Muszę coś upolować na wesele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×