Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Karolinko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nieprawda, że nikt nie zauważył, że Ciebie nie było! Tylko nikt tego akurat nie napisał! W przeszłości zdarzało Ci się znikać na jakiś czas z różnych powodów i ja pomyslałam, że znowu jest ten czas. Ale myślałam o Tobie, jak zapewne reszta Szanownych Koleżanek :) ❤️ dla Ciebie i nie martw się! I tak Cię wszyscy kochamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle - dzieńdoberrek! :D Zaraz jedziemy z moja mamą do centrum, zaopatrzyć Martynkę w jakieś sandałki, bo biedne dziecko ma strasznie spocone stopki w aktualnie uzytkowanych butach :O Jak wrócę to się odezwę... Choć będę musiała dziś już zrobić dziecku obiad, na słoiczki codziennie juz mnie nie stać :O Miłego dnia i buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - oj, nie czytasz uważnie. \"Wysławiałam się\" do Ciebie choć Ciebie z nami nie było. Jak mogłabym o Tobie zapomnieć? To poprostu niemożliwe. Marta dziękuje Maksiowi za całuska i chyba właśnie po nim zaczęła się zdecydowanie lepiej czuć ;) Jonka - łojej. Ale fajowskie zdjęcia. Słodka Martynka w słodkim płaszczyku i w słodkim kapelusiku. :D A wiesz, że chyba nawet lepiej, że ten kapelusik ma nieco inny odcień, bo inaczej byłoby to takie nudno-mdłe. (z akcentem na \"o\") ;) A po Twojej minie od razu widać, że jesteś doktór :) Loli - coś Ci produkcja spadła? Czekam na fotki kolczyków! 👄 Beatek - jesteś? Aniu - a co z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze odnośnie pokazywania gdzie jest Martusia. Ona pokazuje na siebie jak zadaję pytania typu: gdzie jest Martusia? gdzie jest mamy kochane słoneczko? gdzie jest mamy słodki bobasek? itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki 🖐️ zaglądam ale nie mam czasu pisać, mam dwa koła w weekend m.in. z matmy-płakać mi się nad nią chce, żeby nie to, że kończy się w tym roku to bym zrezygnowała ze studiów :( Macius ostatnio jest strasznie nieznośny i wogóle psyha mi siada, byle co doprowadza mnie do płaczu. Na długi weekend jedziemy do rodzinki, odwiedzimy znajomych (bo z rodzinką Marka nie chcę siedzieć, wolę polatać po znajomych) może w następnym tygodniu chumor mi się poprawi-na razie jestem dętka. Aha Loli moja siostra już prezent od ciebie zdefraudowała ;) stwierdziła, ze jak mam białe to niebieskie mogę jej dać, bo ona niebieskich nie ma :P-zołza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko - głowa do góry. Czasem musi być gorzej, żeby potem było lepiej. Z matmą też miałam na pierwszym roku jazdę. Ale skoro ja w końcu zdałam (w terminie poprawkowym), to każdy może ją zdać. Zwłaszcza taka dzielna mama, jak Ty! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninuś dla mnie termin poprawkowy to będzie masakra-bo we wrześniu, a jak się uczyć przy dwójce dzieci w dodatku jednym miesięcznym 😭 muszę zaliczyc teraz bo zamierzam drugi rok robić eksternistycznie, a nie zgodzą się na to jeśli nie zalicze poprzedniego roku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - ale Ty przecież zdasz! W ogóle nie myśl o poprawkach. Poprawki są dla takich \"matematyków\" jak ja, co to żeby dodać 5 i 7 to szukają kalkulatora. Mnożenie i dzielenie, to dla mnie kosmos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi nie martw się na zapas ja matem . poprawiałam parę razy a potem jeszcze okazało się że cały semestr musimy właśnie z matmy powtórzyć bo doktorek narozrabiał ;) :P głowa do góry poradzisz sobie:) Wczoraj pojechałyśmy z Patysią rowerkiem na plac zabaw , bujała się na huśtawce ale i tak bardziej interesowały ją dzidzie na placu :) Niestety musu=iałyśmy się ewakuować bo rower Patrycji wzbudził wielkie zainteresowanioe zgromadzonych wokół niego dzieciaczków :) najpierw dotykały , pstrykały w klakson ale jak zaczął odjedżać to wzięłam sprawy w swoje ręce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Co ak nagle zamilkłyście? U mnie właśnie rozpoczęła się duża przerwa :D Kawa już zrobiona :) tylko jakiegoś ciacha brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic jak nikogo nie ma to ide przyszykowac coś na obiad. Maks dostanie cielęcinkę a mama...? dla mamy jak zwykle zostaja jakieś resztki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście nie mogłam wejść na stronkę , jakieś zakłócenia na łączach:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz się wścieknę Wyjęłam tusze z drukarki do napełnienia a teraz nie moge ich z powrotem zamontować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem :D Martynka spi, obiad nastawiony - dziś polędwiczka wieprzowa z ziemniakami, marchewka i fasolką szparagową - oczywiście dla Martynki, mama i tato zjedzą bigos ze świąt ;) Dzięki za miłe słowa o fotkach :) Ninko, o jakiej minie mówisz?? ;) Kupiłyśmy sandałki dla Martynki, choć \"śmy\" to może za dużo powiedziane - moja mama wyłożyła kasę ;) Sandałki są zielono - pomarańczowe i nie pasują nam dokładnie do niczego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - nasze butki (czyt. Maksa) też nie pasuja do niczego bo sa niebieskie a Maks ma przeważnie zielonkawe spodnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam problem z komputerem - chyba sobie naściagałam jakichś wirusów 😠 procesor mieli coś jak szalony a wszystko otwiera mi się w tempie żółwia na urlopie... Cos musze pokombinować, mam nadzieję, że zaarz mnie nie wywali całkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - odkąd mam zainstalowany program antywisrusowy to widze ile mnie tego \"szczęscia\" omija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko- żadnej konkretnej. Tak tylko powiedziałam. Ogólnie masz bardzo przyjemną buzię :) A co do koloru sandałków i ich pasowania, to mam genialny pomysł - nalezy wymienić letnią garderobę Martynki na pasującą kolorystycznie :D ;) I to chyba nie wirusy, bo u mnie flaki z olejem, to prędkośc kosmiczna przy dzisiejszej kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - a ja poraz kolejny powiem, że Martynka bardzo ładnie wyglada w tym kapelusiku i myślę, że nawet lepiej niż w tym błekitnym, na który chciałaś go wymienić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba na razie jest dobrze, weszłam w managera zadań windows i pozamykałam wszystkie zbędne procesy :) Teraz przynajmniej cicho jest ;) A co do koloru bucików - było mnóstwo różowych ale pomyślałam, że przecież MArtynka ma nie tylko różowe ubranka, były też takie bardziej \"chłopięce\" - beżowo brązowe, w sportowym stylu, ale te z kolei nie pasowałyby do sukienek. Wybrałyśmy więc takie, które nie będą pasowały do niczego :D Szukałam wczoraj bolerko - sweterka, białego , do sukieneczek, jak trzeba będzie zarzucić w chłodniejszy dzień. W sklepach są - oczywiście w cenie pary spodni dla mnie :O A na Allegro jak na złość nikt nie wystawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - ja ma świetny, nowy sweterek, który idealnie pasowałby do sukienki. Z tym, że jest niebieski i w rozmiarze 74 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, nie wiem, czy ona będzie chciała go zjeść... W końcu to mięsko, a mięsko to wróg nr 2 - zaraz po nakryciach głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rękawki byłyby z pewnością za krótkie ;) A jak tam Maksa gorączka dzisiaj???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany! To może podeśle Maksa? On będzie zadowolony a ja nie będę musiała przyżadzać cielęcinki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×