Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Beatek - :D A co w tym czasie z Patrycją? Bo gdybym chciała coś porobić w ogrodzie, to albo muszę to robic z Martą, albo nie robić. Muszę przyznać, że mój mąż ostatnio nawet zgrabił furę śmieci przed posesją. Nawet nie musiałam go o to prosić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja będzie wymiennie ze mną lub M albo odstawię ją do siostry , będzie wniebowzięta oczywiście siostra :D Żeby M cośkolwiek zrobił to muszę mu pokazać palcem i nakazać a i to czasami nie przynosi efektu bo jest okropnym \"leniem;) Od 3 dni Marek zajmuje się już tymi robótkami a ja nie wyrabiam bo i obiad i zakupki z Patrycją przywieszoną do nogi , obowiązkowo spacer i obiad jem 0 21,30 a to nie sprzyja szczupłej figurze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, wróciłam, w międzyczasie Martynka wróciła z babcią ze spaceru. Ta moja teściowa strasznie się przecenia :O Jak już złaozyła buty, żebby sobie pójść, Martynka zaczęła rozpaczać \"Kisia, Kisia\" (Krysia). Ale ona zawsze rozpacza, jak odchodzi babcia, czy to Gosia, czy Krysia, więc ja nie zwracałam uwagi, płacz ustaje natyczmiast jak wyęj wspomniane znikaja z horyzontu ;) I wtedy jest mamusia :D Ale ona tego nie wie i jak zobaczyła, jak Martyna płacze, ściągnęła buty i ładuje się spowrotem do pokoju :O Powiedziąłam jej, że mała i tak zaraz idzie spać, a ona mi na to, że w takim razie ona ją uśpi 😠 Jakoś na szczęście udało mi się ją wyprosić :O Oczywiście Martynka zaraz po wyjściu babci przestała płakać i ze śmiechem zasnęła, bo jak usypia mi na rękach to się nawzajem rozśmieszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro nie macie teraz czasu to i ja się oddalę na chwilke, nastawić jedzonko dla Małej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i czuwam , Jonko ta skomplikowana nazwa neo.... to co taki lekarz leczy , sorry może głupie pytanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, ale pracuję, więc czytam, a nie mam sposobności sie \"wysłowić\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko - neonatolog zajmuje się noworodkami :) Bardzo fajna, ale i bardzo trudna specjalizacja. No i po jej skończeniu można pracować tylko w szpitalu, nie ma możliwości dorobić sobie w przychodni, gabinecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka - myślę, że na Twoim miejscu zrobiłabym tak samo. Neonatolog - fajna sprawa, ale lekarz rodzinny ma więcej możliwości zarobkowania. A to, czy nam sie to podoba, czy nie, to jest niestety czynnik warunkujący :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuuuu to podziwiam bo to wielka odpowiedzialność , no i praca w szpitalu to zewro satysfakcji finansowej , bardzo Cię podziwiam Jonko ,jesteś lekarzem z prawdziwego zdarzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale właśnie Jonak nie zdecydowała się na tę specjalizację, tyko na medycynę rodzinną. Chyba, że to ja coś teraz pokręciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko - ale ja właśnie przd tym stchórzyłam :O Wybrałam rodzinną, bo: -specjalizacja trwa 4 lata, a nie 5, czy 7 -szkolenie to praca w przychodni i staże w szpitalach, tak jak na stazu podyplomowym -praca po specjalizacji jest w przychodni, gdzie nie stoi nade mną tłum ordynatorów i profesorów... Generalnie mam jednak wrażenie, że poszłam na łatwiznę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka - sorry, ale jak ktos, kto zdał na medycyne, ukończył studia, odbył staż, zdał LEP, może mówic o pójściu na łatwiznę? Na łatwiznę to idą osoby, które po podstawówce kończą edukację i idą do pracy. chociaż i to nie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem bystra , sorry ... ale ile lat Ty musisz się uczyć dziewczyno ! I tak Cię podziwiam !:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To żadna łatwizna tyle lat przyswajać wiedzę , która musi zostać w głowie , no i ogólnie odpowiedzialność jest duża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem dziewczyny 👄 Wiola niestety zaraz wstanie więc raczej na krótko poklikam ;) Podoga tak piękna ,że nie mogę uwierzyć ,że ma być ok 18-stej burza ;) Ale to zawsze szybko przychodzi :( Komplecik już opłacony ,pewnie dotrze we wtorek lub środę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli 🖐️ Piękna pogoda? Wybrzeże jest całe zamglone, zero słońca, temp. ok. 10-12 stopni i deszcz. I tak ma byc też w sobote i niedzielę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko ,tak widziałam pogodę u Was :-0 Ale u Nas jeszcze przepięknie :D W słońcu 40ST !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby nie było okazji życzę miłego odpoczynku w długaśny weekend :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego ,jak mała wstanie idziemy po obiadku na szybki spacerek ;) zanim spadnie deszcz i nadejdzie burza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się obie podobają :D Jest jeszcze czarna (z takiego modelu co ta turkusowa) Muszę oczy pomalować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - a cenowo korzystniej na Allegro kupować dla dorosłego czy w sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohhh jeszcze pranie powieszę ;) Wiecie co dzwoniła do mojej mamy -prababcia Wioli. Ale nie było nikogo w domu... Mamy aparat z ident. numeru ;) Powinnam się tam pokręcić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 Dziewczyny, niestety, Martynka się obudziła i moje próby uśpienia jej jeszcze na troche nie dały rezultatów :( Coś się z tym moim dzieckiem dzieje - marudzi, płacze, a przed chwilą zrobiła kupę do pieluchy :O A już od tak dawna wołała, że chce na nocnik :( I ja Wam zyczę miłego wypoczynku, choć będę zaglądać :) Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko szczerze mówiąc różnie ;) Trzeba być mniej więcej obeznanym - moim zdaniem te bluzeczki akurat ładne i nigdzie ich w sklepach nie widziałam ;) Ale gatunkowo są dobre ,eleganckie więc mogłabym za nie tyle dać -porównując ceny np w . Orsey-u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×