Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

No widzisz, nie mam :P Ostatnio jak byłam w serwisie to pytałam się ile taka atrakcja by mnie kosztowała i facet powiedział, że to trudna sprawa ale za 4 tys. to może da radę 😭 nienormalny chyba, bo 4 tys. to 1/3 ceny mojego samochodu :O Poczekam do zimy i wtedy pojadę :P Albo sprzedam tego grata i kupię innego z klimatyzacją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 tys.? Chory chyba rzeczywiście. Na niektórych stacjach nawet za 2 tys. z montażem można założyć!!! My też nie mamy klimy, ale chociaż garaż w piwnicy trochę to autko chłodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi zostaje cień pod drzewami :P Ale jemu chodziło o to, że w moim aucie chyba wogóle nie montuje sie klimatyzacji :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle lat ludzie jeździli bez klimy, to i my damy radę :D Karolina, bedę się powoli żegnać, bo lecę \"na basen\'\" ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z dzika rozkoszą. Od poniedziałku mam urlop!!! Całe 3 tygodnie!!! 🖐️ Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka super fotki ! :D Jak Marta reaguje na wodę ? Byłam dwa dni temu z Wiolą na basenie krytym ... Najpierw była zadowolona , ale potem uciekała po mokrej posadzce , a ja musiałam ją gonić :-0 Na koniec wyrżła orła w brodziku :-0 ale jest cała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podniosę tylko :) Miałam wczoraj i dziś problemy z siecią, może to faktycznie upały tak działają, jak sugerowała Ninka :) Jutro postaram się cosik napisać. Loli - nie dostałam fotek :( Dobrej nocy dla Wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkanie przejrzało ;) Czekam na koleżankę z L.O. więc sobie poklachamy :D No i niestety dziś mam termin w U.P. więc skoczymy razem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - poślę jeszcze raz ;) Ninko mam świetne kolczyki z Piaskiem Pustyni - cena przystępna bo w sklepach jest dużo drożej ;) jeśli któraś by chciała to muszę szybko wiedzieć bo mam na nie zbyt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - wczoraj byłam z Maksem na placu zabaw w Gdyni, na plaży. Maks przez 1,5 godziny siedział i obserwował dzieci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - a gdzie to masz taki ładny ogórd i taki wielki basen? Wioletka jak zwykle rozesmiana. 👄 dla niej i dla Ciebie także :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Loli - a dasz zdjęcie tych kolczyków? Bo byłabym chętna gdyby mi się spodobały! Karolina - nie chcę Cie martwić, ale ... Poczytaj: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,wid,8391790,wiadomosc.html?rfbawp=1152785895.353 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - i zdjęcia Wioletki tez poproszę, bo email doszedł , ale zdjęć nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - straszne, ale nie mogę nie wychodzić z domu :O Mnie też denerwują śmieci na plażach ale igły jeszcze nigdy nie widziałam. Zresztą tam gdzie chodze chyba narkoni nie dochodzą. Kiedyś była panika, że narkomani napadaja na ludzi i kłuja ich igłami w tunelu w Gdańsku a i tak codziennie przechodziły tamtędy tłumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już zależy od Ciebie co zrobisz z tą informacją. Ja się załamałam, bo sobie przypomniałam, że jak byliśmy na plaży w Redłowie, to uzbierałam niezła górkę kapsli i petów. Więc właściwie już nic mnie nie zdziwi :( A tak swoją drogą, to niesamowite, że 2-latek umie przesiedzieć spokojnie 1,5 godziny. Marta nie usiedzi 1,5 sekundy na dworzu. Nie ma na to czasu jak widzi tyle atrakcji dookoła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale co, zamierzasz nie chodzić na plaże? No ale to nie jest takie całkiem spokojne siedzenie. On od czasu podejdzie bliżej żeby sie czemuś przyjrzeć, zje coś,napije się bo przeciez taka obserwacja jest bardzo męcząca, od czasu do czasu zanurzy ręce w piasku po czym otrzepuje je 5 minut ;), ale ogólnie to siedzi lub stoi w miejscu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie będę chodzić na plaże trójmiejskie. Szczerze mówiąc ode mnie do Władysławowa jadę jakieś 20-30 minut, a tam już jest otwarte morze i przynajmniej wrażenie, że ten piasek jest czystszy. Zresztą przyznam Ci się, że w wodzie w zatoce to ostatni raz się kąpałam jako dziecko. :O Mimo wszystko podziwiam, że Maks taki spokojny. Na placu zabaw nie usiedzę nawet kilkunastu sekund, bo Marta lata z huśtawki na zjeżdżalnię, ze zjeżdżalni na huśtawkę itp. :O 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, woda w morzu jest o wiele bardziej czysta niz w zatoce ale też zimniejsza. A wczoraj, po przeczytaniu topiku o Danonkach doszłam do wniosku, że nie ma co przesadzać. W ogóle jak byłam na wczasach to dyskutowalismy tam o tym, żę nie da sie uchronic dziecka czy siebie czy kogokolwiek innego od tego co ma być. Nie chodzi mi o to, że mam wszystko w nosie, tylko o to, że nie uniknę niektótych sytuacji czy zagrożeń. Mogę je zminimalizować i staram się to robić ale nie mozna panikować. Maks nie jest spokojny tylko nieśmiały a to różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Zupka się gotuje, mleczko ugotowane i nawet udało mi się i nie wykipiało :) Martynia śpi jak aniołek, nie wiem, co się jej stało, nawet nie protestowała, jak ja kładałam spać :) Dziś mam o wiele lepszy humor, niż wczoraj i przedwczoraj - nie było mi rano niedobrze :D Zapowiada się kilkudniowe ochłodzenie :D I nie muszę robić obiadu bo zaprosiła nas szwagierka :D Co do czystości plaż - zgadzam się z Ninką - nie zaryzykowałabym kąpieli w \"Małym Morzu\" :( (Zatoce) Nawet jak byłam kiedyś w Krynicy przez półtora miesiąca, kąpałam się tylko raz i od razu przypałętała mi się jakaś infekcja \"narządów rozrywkowych\" ;) A w Niechorzu woda była czysta, tylko zimna, ale było bardzo dużo glonów, nie wiem dlaczego, a plaża - niestety - standart :( kapsle, potłuczone butelki, pety, psie kupy :O I raz znalazłam nawet kieliszek do wódki, cały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - Chodziło mi o to, że chyba każdy stara się minimalizować ryzyko jednocześnie starając się jakoś żyć. Tylko tyle. Jonka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×