Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Cześć! Jak Wam mija dzionek? My mieliśmy jechać do zoo, ale niestety pogoda zrobiła nam psikusa :( Rano zapowiadał się słoneczny dzień, ale około 10.00 chmury przyniosły deszcz.. I wygląda na to, że nici z planów plenerowych ;) Mam nadzieję, że u Was lepiej!!! Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po dłuuugiej przerwie :D Karola nie dokońca odpoczywałam ... Laptop siadł :( dysk twardy poszedł - dobrze ,że był jeszcze na gwarancji , ale za odzyskanie danych i fotek trzeba zapłacić 30zł :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Podniosę nas trochę, żebyście nie musiały się szukać na trzeciej stronie ;) Martyna jeszcze śpi - znowu zasnęła wczoraj o 21.30 :O Loli - mam nadzieję, że wróciłaś do nas na dobre :) Napisz co Wioletki!!! A odzyskiwanie danych jest koszmarnie drogie, nawet nie wiedziałam, że tyle to może kosztować :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloooo Czy tu naprawdę nikt nie zagląda? Oprócz Mai 73???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - tak sie dopytujesz a jak ja zaglądam to znikasz 😭 Maja73 - a może napiszesz coś wiecje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem, zadzwoniła koleżanka z Niemiec :) Strajkują lekarze i ona się nudzi na dyżurze ;) co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłyśmy na dworze dziś od 9.15. Martyna się tak zmęczyła, że w którymś momencie po prostu wyszła z placu zabaw i powiedziała, że idzie do domu spać :D No to poszłyśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - teraz to wiercą i w wewnątrz bloku i na zewnątrz :O Koszmar! Dobrze, że jest lato i w miarę dużo czasu spędzamy na dworzu. No i że mam samochód więc w najgorszych chwilach mogę poprostu jechac do mamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś pod plac zabaw na chwilę moja mama podjechała, była służbowo w okolicy :) Martynka, jak tylko samochód zobaczyła, poleciała do przodu z krzykiem: \"Babcia Gosiaaa! Kocham babcie Gosieee!!!\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany! Jak super :D Maks tez leci do babci i dziadka :) A jak wcozraj pwiedziałam mu, że wracamy dod omu to on na to: \"Nie! Tiu!\" i przytulił się do dziadka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dziadek nie jest tak kochany, jak babcia. chociaż Martyna wymyśla różne zdrobnienia - mówi np. \"mój dziadeczek\" albo \"dziadusiek\" Najlepsze jednak jest, jak mówi na moją mamę \"babunia\" :D Moja mama jest szczupła, energiczna i raczej wygląda na jej mamę, a nie na babcię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A moje dziekco ucieka od obu dziadków gdzie pieprz rośnie. A jak któryś próbuje się zbliżyć lub z daleka cos do niej mówi, to Marta wpada w czarną rozpacz. Jest płacz i krzyk i wtulanie się w mamę. :O Aż mi głupio, ale ona ucieka od każdego faceta, który ma więcej niż 8 lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - cześć Ale Marta chyba toleruje tatę? Maks z kolei nie lubi dzieci. Tzn. nie tyle nie lubi co woli bawić się sam i jak jakieś dziecko się zbliża to on odchodzi lub wręcz ucieka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ninko :) Może to dlatego, że otaczają Ją raczej kobiety? Maks ma wujków, tatę, dziadka, no i sam jest chłopczykiem :) Martyna też woli panie :) A niestety - nie pogadamy, bo przerwa mi się już skończyła :( Buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swojego tatę, czyli mojego męża uwielbia. Kuzyna większego i mniejszego też. Dzieci - nie ma problemu. Ale już mąż mojej siostry, kolega czy dziadek, to ratuj się kto może! Jakby ufo lądowało. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - ciekawe, ale Maks właściwie to nie toleruj nikogo kogo nie zna, albo zna słabo ale dzieci nawet znajome nie są dobrymi towrzyszami zabaw :O A może jakiś facet przestraszył Martę? Zawsze tak było? Bo Maks reagował płaczem nawet jako kilkutygodniowy bradąc jak mu kto obcy do wózka zajrzał. Karol jest zupełni inny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Martusią zawsze tak było. Jak była maleńka to bała się każdej obcej osoby. Potem już tylko panów :O Mam nadzieję, że jej się to jakoś w końcu odwidzi. Przepraszam, ale muszę odrobic pańszczyznę :( Trzymaj się Karolina! Całuski 👄 dla Maksia. I apel do Loli LOLI - stronę wcześniej zapytywałam czy można u Ciebie zamówić jeszcze jedne różowe krople, bo jesli nie, to te moje siostra mi ukradnie :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem ... Ostatnio ciężko dostać się do kompa ;) Adi nic tylko zabezpiecza i aktualizuje programy :D No ale to mus , bo wirusy nie śpią :-0 Ominęły mnie urodzinki Maksia i Martusi :( Spóżnione ale szczere życzonka urodzinkowe od Wioletki i loli 🌻 👄 🌻 dla Martusi i Maksa. Ninko -co do kolczyków to postaram się zrobić coś podobnego ;) krople jeszcze mam ,ale straciłam zdjęcia tamtych kolczyków i nie pamiętam do końca wzoru ale postaram się zrobić równie ładne ;) ale nie będzie to za szybko bo czekam na dostawę bigli i drutu ;) Kończę marudka wstała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×