Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Hejo 🖐️ :D Dziewczyny posłałam Wam kilka fotek nowych kolczyków ! U mnie nerwówka : Wiola się przeziębiła , jest marudna :-0 no i walczę z odzyskaniem kasy od kuzynki :( ale możer w ten weeken będę ją mieć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - nie taka znowu dzielna. Każdy chyba tak się zachowuje w stosunku do swoich rodziców i najbliższej rodziny, ale dzięki za słowa uznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzielna, że temu wszystkiemu podołałaś. Bo trudno jest być mamą, córką mamy i córką taty w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Marta zdrowa, tylko coś się upierdliwa ostatnio zrobiła i chciałaby całe popołudnia spędzac u \"mami\" na rękach :O Najgorsze jest to, że mój kręgosłup protestuje :( A ja się cieszę, że bilans mam za sobą, to teraz na pewno sa kolejki w poczekalniach, a jak ja byłam to nie było nikogo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAks nauczył się, że mama go na ręce nie weźmie. Trudna to była nauka ale już pojął, nawet nie woła. No chyba, że sie boi lub uderzy, ale wtedy nawet moje serce mięknie ;) Wczoraj uderzyła się uchem o drabinki :O😭 Ucho zrobiło się sine i tak jakby zaczęło puchnąć ale za 20 minut już nic nie było widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety. moje serce jest tez baaaaaaardzo miękkie i efektem tego jest szantaż mojego dziecka :O Myślę, że teraz więcej osób będzie szło na szczepienia czy bilanse niż w czasie wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie przypouszczam. Zresztą nigdy mi się nie zdażyło żebym musiała długo czekać do tej lekarki. Tylko chyba raz były przed nami dwie osoby. Z reguły wchodzimy zaraz po przyjściu albo musimy poczekac aż ktoś wyjdzie, czyli jesteśmy pierwsi w kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Dziewczyny!!! Wpadłam tylko się przywitać - MArtynka nie śpi i kręci się koło mnie... Pogadałabym z Wami, ale wisi nade mną i każe mi śpiewać piosenki i recytować wierszyki :O Z braniem na rączki jest kłopot tylko na spacerze, dziwnym zbiegiem okoliczności - zawsze jak mam w rękach siaty z zakupami. Wózek jest niezbędny!!!! Ale nie mam czasu i możliwości, żeby go pojechać i kupić... Wczoraj zepsuła się elektryka w samochodzie, więc MAriusz pojechał do pracy autobusem. Martynka, wyglądając przez okno widziała nasze auto i bardzo się dziwiła - auto stoi, a tatusia nie ma... Musiałam jej tłumaczyć, że tatuś pojechał autobusem. I jak on już wrócił, Martynka szybko podbiegła do okna, ze słowami \"Tatuś wrócił, obacie autobus\" :D Chyba myślała, że jest zaparkowany pod domem :D Kurczę, mało mi nie skasowała wszystkiego, lepiej to już wyślę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - to zazdroszczę Ci przychodni, bo u mnie zawsze jest full ludzików :( na dzieciach zdrowych. Na chorych w życiu nie byłam i jak długo mi się uda, to nie pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka 🖐️ Bardzo bym chciała usłyszec jak śpiewasz piosenki i recytujesz wierszyki. A ja nie znam żadnych i dlatego ostatnio kupiłam Martusi książkę z wieszami Brzechwy :D I mamy radochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ostatnio spiewłąm Maksowi: \"wlazł kotem na płotek\" i przy słowach \"zaspiewaj koteczku jeszcze raz\" Maks radośnie wykrzykiwał: \"Mama!\" I musiałam śpiewać od początku a on mi dzielnie przygrywał na cymbałakach ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - dzięki :) Ninko :D Niejeden by chciał usłyszeć ;) Ale to naprawdę nic odkrywczego - wierszyki w większości pochodzą z tych małych, kwadratowych książeczek, po wielokrotnym czytaniu znam na pamięć. A piosenki - przebojem jest nadal \"jedzie pociąg\" ;) Lubimy też dziecięce pioseneczki typu kosi kosi łapci, ale muszę wymyślać dalesze ciągi ;) Ostatnio było, że pojedziemy do babci, babcia da nam zupki, a dziadek wątróbki ;) Czasem muszę tylko coś wymyślać, jak Ma rtynka zaordynuje: \"mama, pewaj mi o Natalce\" A ja nie znam żadnej piosenki o Natalce :O Na razie poszła układać lalki do spania - rozbiera je do naga i układa jedna obok drugiej na rozłożonej na podłodze kołderce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D U nas przebojem jest \"Get Together\" Madonny i \"Satisfaction\" Benny Benasi czy jakoś tak. Ja lubię takie mocne techno i Martusia też. Wtedy skaczemy aż do siódmych potów. A z zabaw najlepiej nam idzie układania w pudełku po butach, czyli łóżeczku, ukochanej owieczki, które ma poduszkę i kołderkę i (polecam!) taką butelkę, w której jest mleczko, a jak się przechyli, to mleczko jest \"wypite\". Marta potrafi godzinę się tak spokojnie bawiś w lulanie owieczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nasze zabawy w odróznieniu od waszych nie wiążą się układaniem lalek do snu :P tylko z robieniem okładów i smaoraniem maścią misiów ;) Maks chyba zostanie doktorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Dobre. Marta bardzo często przychodzi z owieczką, pokazuje na jej nóżke i mówi \"ała\". No i musimy nóżke owieczki zaklejach plasterkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks pokazuje, że misia boli cośtam pom czym bierze krem i udaje, że smaruje mu bolące miejsce, a jak tylko niepatrzę to palec umazany w kremie ląduje w buzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O A ja myślałam, że tylko Marta zjada krem. :O Najbardziej lubi Nivea Baby ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że tak zniknęłam ale niestety mam chyba jakiegoś wirusa, który od czasu do czasu uniemożliwia mi korzystanie z internetu Maksowi wszytsko jedno byle z tubki ;) Lubi też mydło i mydliny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Witajcie w mój ulubiony poranek - PIĄTEK!!!!!!!!!!!!! :D A kiepska wiadomość, to taka, że mam chory paluszek :( Nieumiejętnie zrobiony pedicure i ropka się zebrała i \"koń kuleje\" :( Łikend spędzę z nogą w rivalonu i szarym mydle i mam nadzieję nie spotkać się z chirurgiem. Trzymajcie za mnie kciuki. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ninko :) A ja tu szukam i szukam tego naszego topiku, a on ci tu ;) Biedny chory paluszek :( Oby szybko doszedł do siebie 🌻 A ja mam dziś urodzinki :D MArtynka spała pierwszą noc kompletnie bez pieluchy - zapomniałam kupić, a zapasy się kończyły. I nie zsikała się!!!! :D :D:D Wiem, że jesze długa droga przede mną, ale już widać \"światełko w tunelu :) A od lutego od nowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko: 100 latw zdrowiu, szczęściu i wszechobencej radości 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 Ale mam pytanie, czy uważasz, że mi ten Rivalon i szare mydełko pomogą? Jak zmusic tę ropkę do opuszczenia paluszka? Bo baaaaaardzo boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiękuję za życzenia :) :):) A rivanol powinien pomóc, z tym, że jak nie przejdzie do poniedziałku, to chyba będzie potrzebna masć z antybiotykiem :( Trzymam kciuki, żeby pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×