Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Szkoda mi opószczać dyskusję ale niestety z \"uaktywnionym\" Maksem nie da sie siedziec przed komputerem :O całuję wszystkie dzieciaczki 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja waze 52-54 zalezy od pory roku przy 164 mam wałeczek na brzuchy ale ładny:) tak sie do neigo przyzwyczaiłamze szkoda mi sie z nim rozstac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe - oglądałam ten znikopis z Biedronki i muszę Ci powiedzieć, że w sklepiku opodal mojego domu kupiłam taki za 11 zł :O Tez byz z pieczątkami. A w wersji z grającymi melodyjkami - 13 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znowu moge od rana nie jes na noc sie opycham ale skonzcez tym iz e słodyczami chrom jzu zakupiłam ale mis zkoda jak pomysle ze tyle pysznosci czeka na swieta -----hm od nowego roku zaczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko moze cos w tym jest.mnie po prostu nie ciagnie do jedzenia,obiad niedzielny u mamy wszyscy sie opychaja .a ja 4 kluski maly kotlecik troche surowki. pije duzo kawy czasem jakies ciastko(ale bez kremu) i pozniej juz bez kolacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm ninka to kup mi i wyslij na maila:)ten wpadł mi w oko ale poszukam w łodzi jest pełno w marketach mam w selgrossie zamiar zobaczyc,w rossmanie sa super swiateczne ozdoby -polecam neidrogie i łądniutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesze Ci dpieszę, Noe, że żaba na patyku z Biedronki też była ulubioną zabawką - dopóki się nie rozleciała od walenia w ziemię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - a Ty przypadkiem nie palisz papierosków? Ja paliłam 18 lat i tez byłam chudziutka :) Noe - oj, nie kuś. Od dwóch lat jestem na odwyku od kupowania ozdób świątecznych. Mój strych juz nie wytrzumuje obciążenia tymi świecidełkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po ciazy wzyłam 49 kog na cycu mały był wiec szybko spadło zreszta przytyłam niewiele bo w 9 miechy 59 wazyłam,ale niezdrowe odzywianie zrobiło swoje,ale wezme sie za siebie na wiosne kupuje krzesełko na rower i bedziemy jezdzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam jednak miszkam w bloku i nie mam pola do popisu jednak wyjezdzam zawsze na swieta do rodziców i tam daje czadu ,ubieramy cały domek od bramy , super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tragicznie nie jest waze 49kg na 164. waleczek na brzuszku taz jest.tylko dostalam \'\'plaskodupia\'\' i wciecie w tali jak osa;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papieroskow nie palilam i nie pale:) ja zamierzam kupic nowa choinke i ozdoby,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D już widzę, że nie palisz. Pewnie żołądek przyzwyczaił się do mniejszej ilości jedzenia .... w przeciwieństwie do mojego brzuszka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chciałabym al epoczekam rok jeszce narazie maluch jest zamały a z jego ciekawoscia choinka stała by chyba 5 min.:) ubieram malutka w 20 malutkich bombek i łancuch i lampeczki na granatowo-srebrno , lamki wieszam w oknie i ozdoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamietam ze jak mały była mały:) to niemiałam kiedy zjesc normalnie ,pewnie dlatego tak chudłam ale teraz nadrobiłąm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wcale nie jest powiedziane, że choinka będzie zniszczona przez dzieciaczka. My mamy zawsze wielką, żywa i do sufitu. Marta nie tknęła jej nawet palcem. Przynajmniej w ubiegłym roku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do tej pory tez mialam minaturke,ale nowa postawie tak zeby Leos nie mial dostepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka ładna pogoda a on spi no ! w gazecie rodzice jest łądne wydanie kubusia puchatek i hefalumpy, patryk uwielbia za 8.99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo zywa troche kuje szczególnie swierk ,moze dlatego ja tez tylko kaktusy mam nisko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama tez ma kaktusy,Leo podchodzi i mowi-ała, mama dotknij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonek dostal na mikolaja cala gromadke pluszakow z kubusia puchatka.teraz nosi sie z nimi wszedzie(mam dodatkowy bagaz na spacerki i wizytu ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrys płakał na bajce pare arzy na poczatku jak kangurzyca spiewała kołysanke ,ale płakal po cichu tylko podkówka i łezy leciały ale teraz juz jest twardziel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Marta dokładnie w tym samym momencie bajki płakała. Ale tak płakała, że musiałam przesuwac film, bo nie mogła się uspokoic. Po jakimś czasie jej to przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×