Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

CZekałam na wolną łazienkę ;) Ide już teraz skorzystac i do spania :) Dobrej nocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy już choinkę w domu :) Pachnię przepieknie :) Wieczorem ją ubiorę i postawię w pokoju bo na razie stoi na balkonie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ci fajnie, Karolina :D Ja zamiast choinki mam na środku pokoju pralke i szafkę z łazienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I obie Pomorzanki będą miały pachnące lasem drzewka... A ja mam małą metrową, sztuczną choineczkę MAde in China, ale za to ma światłowody i ślicznie mieni się jak jest podłączona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka, ale sztuczne choinki tez sa piekne. Wszystko zalezy od tego ile serca wkladasz w jej przystrojenie i ile swiatecznego nastroju stworzysz w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie trzeba igieł zamiatac :D A u nas na choince wiszą cukierki czekoladowe - bombki mają dziwną tendencję do tłuczenia się, a cuksy zawsze można potem zjeśc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - dobry pomysł z tymi cukierkami ;) A obok choinki koniecznie ustaw odświerzacz o zapachu leśnym to będziesz też miała śliczny zapach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KArolina - taki odświeżacz, ZWŁASZCZA o zapachu leśnym, kojarzy mi się z toaletą :D Czasem kupuję gałęzie świerkowe albo inne i stawiam w wazonie :) A choinka u nas stoi na głośniku - niestety nie ma miejsca na podłodze :( Mogę Wam wysłać fotke z ubiegłego roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - mi sie kojarzy identycznie dlatego do toalety w domu zawsze kupuję produkty o innych zapach np. cytrynowym, żeby nie mieć wrażenia, że korzystam z miejskiego szaletu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie choinka stoi na stole w dużym pokoju bo na podłosze też już nie ma miejsca. Miałam lecieć ale oczywiście dyskujsa jest ważniejsza ;) a potem będzie płacz i zgrzytanie zębów jak nie zdążę ze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze w tym roku choinka bedzie mniejsza niz dotychczas. Maz jako osoba o wzroscie 2 m zawsze kupuje choinke wyzsza od siebie i potem jest klopot :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle będziemy się kręcić tu i ówdzie ;) Na Wigilię w tym roku do moich rodziców, a w I Święto do teściowej. A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - ma ten sam kłopot - od kilkunastu minut zbieram się, zeby powiedzieć pa pa, ale jakaś siła trzyma mnie przed monitorem ;) Może dlatego, że tak rzadko ostatnio się spotykamy... MArtyna śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pewnie tradycyjnie u rodziców, choć może w II dzień zaprosze wszytskich do mnie, nie wiem jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - dojdzie, dojdzie :) O mały włos nie przypaliła się zupka MArtynki :O Na szczęście zdjęłam ją z ognia przed chwilką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie miałam pytać, Ninko - Ty w pracy??? A jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe, w łóżeczku. Katar mam okrutny, ale gardlo powoli przechodzi. Biore juz 4 dobe taki antybiotyk na X. Xori cos tam. Slabo chyba dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×