Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

JAK ZROBIE FAJNE TO WYSLE ; pada u mnie i jest beeeee zimnica i wichura wiec chyba spacerowac bedziemy po domu;(ale ponoc od niedzieli ma byc 10 st znowu:) ogladałam wczoraj wiadomosci i mówili ze panuje prawie epidemia grypy przez ta pogode :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - dobre masz napisane. Skierowanie na zabiegi reh. wystawia po zbadaniu i kwalifikacji lekarz albo ortopeda albo ałaśnie lekazr ze specjalizacją rehabilitacji. Ja zawsze wystawiałam skierowanie do por. rehabilitacyjnej. Dzięki za tę radę o salach zabaw :) Mam nadzieję, że pytać nie będą, biorąc po uwagę, że Martyna wygląda i zachowuje się jakby już dawno była po 3-cich urodzinach ;) Noe - przyszło! Idę oglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sobie nie popiszę bo Maks najpierw jęczał, że nie ma Po, a teraz, że nie ma Dipsy :O A ostatnio strasznie sie rozpłakał jak Dipsy zgubił kapelusz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - czyli co, od razu na zabiegi mnie zakwalifikują? Czy najpierw będę musiała iść do jakiegoś specjalisty? A zresztą, za 1,5 godziny sie okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkreciłam sie w ten aparat i non stop robie zdjecia ,co ja biedna zrobie jak go maz zabierze , juz sie przyzwyczaiłam ze jest taki fajny i najulubionszy:)ale z negatywu tez były fajne fotki i sie czekało z niecierpliwoscia jakie wyjda -hm dreszczyk emocji i to ovczekiwanie 3 dniowe jak na wigilie i prezent:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe :D ja chyba nie lubię niespodzianek ;) bo jak tylko zrobie zdjęcia to je zgrywam i przesyłam Wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - MArtyna też pojękuje, że tubisie idą spać - ona nie chce!!! Ale zaraz będzie domowe przedszkole ;) Szkoda, że nie Domisie ;) Dziś już będziesz wiedzieć, na jakie zabiegi Cię ten lekarz skieruje. Noe - ależ ten Twój Patryś śliczniutki :) A jaki przystojniaczek w tym szlafroku z myszką :D Super, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie nie wyobrażam, jak nasi rodzice robili nam nawet udane zdjęcia tradycyjnymi aparatami... Żeby Martynie zrobić w miarę udane zdjęcie, trzeba pstryknąć z 5 ujęć :O Przez pierwszy rok jej zycia robiłam zdjęcia \"tradycyjne\" ale wtedy się tak nie ruszała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA LUBIE MOJEGO STAREGO OLIMPUSA :) przywiazuje sie do rzezczy:)nie musiałam sie z nim obchodzic jak z jajkiem!!!! a z tym to non stop słysze od meza - uwazaj , nie dotykaj obiektywu, ostroznie, bo upuscisz .............bleh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - mnie zastanawia ta sama sprawa ;) mjakim cudem im sie to udawało. A ja mam jeszcze zdjęcia gdzie np. na kanapie siedzi nas 5-ro albo nawet wiecej ;) (mam dużo kuzynostwa ;) ) To dopiero sztuka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK PATRZE SOBIE NA TE WSZE STOPKI I MYSLE ZE MOJA TAK NIE BARDZO PASUJE:(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe - bo my apolityczne ;) przysłowiowe \"kury domowe\", które interesuja sie tylko i wyłącznie dziećmi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GDYBY NIE wyjazd łukasz do brazyli to penie bysmy nie kupili tego aparatu , ale skoro juz tam leci to fajnie miec łądna pamietke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe - przynajkmniej się wyróżniasz ;) My mamy takie stopki, bo nikomu sę nie chciało robić tabelek z naszymi danymi, a kiedyś tu się więcej ludzi udzielało ;) To te stopki sa informacyjne ;) Żeby pamiętac, kto kiedy ma urodziny ;) :D Wysłałam Ci dwa maile. Ta gruba w okularach na podłodze to ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nienawidze domowego przedszkola:( pamietam je jeszcze z dziecinstwa,brrrrry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko, jak jeszcze raz powiesz, żeTy albo Martyna jesteście grube to przyjadę tam, do tego Wrocławia i Ci tak nawtykam, że zaraz na porodówce wylądujesz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy te mordki, buzki jest gdzies jakis wykaz jak robic niektóre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, to już niedługo :) Ninka też ma jakoś tak \"na dniach\" ;) Ja mam we wrześniu - mój maż to ma wklepane w komórce ;) bo jak zapomniał raz o jakiejś dacie (o urodzinach nigdy!!!) to miał problemy domowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks chyba też nie przepada za domowym przedszkolem bo pryszedł i mówi: \"Mama, bapi toń\" co naczy, że mam mu przynieśc tor od Mikołaja i najlepiej jeszcze razem z nim układać ulice ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×