Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Gdzieś jest taki topik, w dziale redakcja kafeterii ;) KArolina - przyjedź, przyjedź, już mi się nie chce z tym brzuchem chodzić ;) A co powiesz na to, że przytyłam juz ponad 20 kilo ;) A MArtyna tyle waży...właśnie 20 kilo.. :O ale brutto, na golasa jej nie wazyłam... JAk przeczytałam wczoraj, że MArtusia waży 14.5 kilo, to aż mnie skręciło z zazdrości ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) jak zrobisz ; i ) :O jak zrobisz : i O (duże o) 😴 wpisz w [ ] śpioch wpisz w [ ] cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, lece bo musze się umyć, włosy wyszuszyć, zjeść śniadanie, a to wszystko do 9.30 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale np tak: ;) - średnik i nawias 🌻 - piszesz kwiat w nawiasach kwadratowych :classic_cool: - cool 😴 - spioch :O - dwukropek i duze O (nie zero) ❤️ - serce 😠 - zly 😡 - wsciekly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - ale jestesmy uczynne ;) :D Noe sobie resztę znajdzie :D MIłego popołudnia i zyczę ci, żebyś się wyrobiła do 9.30 :) Owocnej wizyty - i pamiętaj - bez przystojnego masażyty się nie liczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak juz znalazłąm dzieki, jonka a bedzie chłop czy baba? juz sie chyba pytałam ale cierpie na zanik pamieci krótkotrwałej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dzien babci i dzadka neibawem ja juz nie mam ale batryk ma dziadostwo:) i pradziadostwo tez ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonka twoja córcia wyglada jak umalowana - sliczne oczy i te policzki rózowe- suuuuuper!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe - ja cierpię ostatnio na zbyt małą pamięć operacyjną :D Wystarcza mi jej np tylko na to, żeby wejśc do domu po spacerze i rozebrać siebie i dziecko. a na pamiętanie o kluczach w zamku albo innych \"drobiazgach\" typu zakupy na wycieraczce już brakuje ;) MA być chłopak...Zobaczymy ;) Druga córka też nie byłaby zła, lubię dziewczynki ;) No i mam dużo sukienek po MArtynce ;) I imię dla dziewczynki, bo dla chłopaka się ciągle zastanawiamy ;) Dziewczynka będzie Kamilka :) A chłopak - Jan, ale mam nadzieję, że się mezowi odwidzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałabyś ją zobaczyć jak pogania po dworze - jeden burak ;) Kolorki to ma, tylko różków brakuje. Też ją chyba Domowe przedszkole nudzi, bo przyniosła sobie pudełko z zabawkami i właśnie robi mi bałagan w \"salonie\" ;) Pogoda się wyklarowała, juz nie pada, więc może jednak pójdziemy pospacerować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na dzień dziadostwa mam zamiar zrobić podobnie jak Karolina - odbić łapę MArtyny na kartonie i podarować jako laurkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Patrys tez sie bawi ale u siebie, on to ma niesamowite wyczucie czasu zawsze bawi sie najgłosniej kiedy tatus spi:)ale wstał dzic za 5 ósma ale chodzi wczesnie to dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja na roczek zrobiłam tak ze pomalowałam pomadka odcisnełam na kartonie a potem to sie lakierem do włosów pryska i jest na lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie miałam taki plan, żeby powstały odcisk łapy spryskac lakierem, ale nie wiedziałam, czy wystarczy lakier do włosów, czy trzeba sięgnąc po jakiś grubszy kaliber ;) Z tą pomadką fajny pomysł - ja myślałam o dżemie ;) albo o jakiejś plakatówce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam kilka ubranek dla MArtynki na wiosnę i latem :) Potem jakoś mi przeszło. Teraz myślę o zadebiutowaniu jako sprzedawca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie wkreciłam bo dostałam kilka ładnych , ale przystopuje juz mu starczy :) jonka czy dajesz małej słodycze , bo ciotak poediatra powiedziała zeby nie dawac bo za mały , ja tez tak uwazam bo przestał mi łądnie jesc, a co w zamian słodyczy -galaretka czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejde wieczorkiem jak patik usnie chociaz nie wiem bo jade dzis do szwagierki , której nie darze sympatia zbytnia:( ale w ciazy jest to odwiedze ale az mnie trzesie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi ;) Dawanie dzieciom słodyczy to jeden z moich ulubionych tematów :D Martyna nie dostaje ŻADNYCH słodyczy :) Na czekoladę i tak jest uczulona - dostała dwa razy w zyciu i zareagowała bólem brzuszka w nocy i wysypka. A cukierki, lizaki... nigdy nie dawałam i nie mam zamiaru tak długo, jak to mozliwe :) W zamian dostaje dużo owoców - banany, kiwi, mandarynki, truskawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Cię jesli chodzi o uczucia do szwagierki ;) Chociaż mi powoli przechodzi ;) Uważaj, żeby Cię lawina śnieżna nie przysypała ;) Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale od 2 dni jako przegryzke oprócz owoców dostaje paluszki i chrupki kukurydziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papapappapapapapappapappappapappapapapappapapapapapapapapa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop! Nie wyszłysmy na dwór... Martynka nie chciała, a ja nie miałam siły i samozaparcia, żeby za nią ganiać po domu ze sztukami garderoby do ubrania ;) A tu czytam, że meteorolodzy radzą nie wychodzić z domu do jutra ;) To chyba tak zrobie ;) Pojadę tylko po mamę do pracy, żeby nie musiała gonić na autobus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×