Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Ninko kawa o tej porze?:o może szampana? Jonko to lustro w domu masz jakies zepsute;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, dlaczego, bo jeszcze na wakacjach wychodziła na zdjęciach ładnie - tak jak wyglądała naprawdę... A teraz uważam, że w rzeczywistości jest dużo ładniejsza, na zdjęciach wychodzi tak... płasko... MOże to dlatego, że przytyła... Naprawde nie wiem, czy może powinnam jej ograniczyć jedzenie, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że Martynka nie jest mniej fotogeniczna, ale zrobiła się \"doroślejsza\". A poza tym mamy chyba drobny kryzys zdjęciowy. No bo ile można trzaskać zdjęć jednemu dziecku? :P ;) Jonko, pewnie każda z nas patrzy na siebie bardziej krytycznie. Moim zdaniem (i będę się upierać) wyglądasz ładnie i wcale nie nadmiernie grubo. No poprostu jak kobieta na tzw ostatnich nogach. A film \"Lśnienie\" Cubricka z Nickolsonem. Horror ale dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - mi kawa w spaniu nie przeszkadza ;) MIgę wypić mocną kawę i pójść spać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten film to i ja mam ochotę obejrzec:) A zdjęc to chyba ja robie z Was najmniej swojej niuni:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - to masz z kawą tak jak ja.. Kawę pijam dla smaku i \"ceremonii\" bo nie działa na mnie pobudzająco... Może, jakbym piła jej więcej? a teraz pozwalam sobie na jedną dziennie :) rano :) A czepiam się raczej nie swojej figury, bo o jaiej tu figurze może byc mowa ;) ale twarzy - już jakiś czas miałam spokój z krostkami, a teraz znów powyskakiwały :O Jak nie miałam nigdy trądziku, tak teraz mam za swoje ;) Co do zdjęć - może i jest, jak piszesz :) Może i MArtyna rzecywiście wydoroślała... A im więcej zdjęc robię tym mniej mi się one podobaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko - ja nie mam swojego aparatu, więc jak się zdarzy, że pozyczę od mamy, to trzaskam ile wlezie, bo nie wiadomo, kiedy znów się trafi ;) Dziś zrobiłam kilka na spacerze, jak chcecie to Wam podeślę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przysyłaj Jonko:D JA kawę też mogę pic bo ciśnienie ma 100na60 a po mocnej kawce 105na62 ;) tylko o tej porze jakos mi nie pasuje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawaj ze spaceru :) A wiecie, ja też robię Marcie mniej zdjęć. Może dlatego, że nie zmienia się już tak dynamicznie jak na początku. A, no i była dziś w końcu na chwilkę \"dada\" z nianią. Jutro tez wyjdziemy. DZiecko zachowywało się jak ktoś kto po 20 latahc wyszedł z więzienia. Była oszołoniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - kiedyś poszłam na badania okresowe. Wcześniej wypiłam 2 mocne kawy. Lekarz bada mi ciśnienie i machając ręką przed oczami mówi \"Halo, czy pani żyje?\" :) Miałam 90/50. Dopiero po ciąży mi wzrosło do.... takiego jak Twoje 100/60. I mogę wiadro kawy wypić, a ciśnienie leży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już poszły :) Niskociśnieniowcy rządzą :) Mnie też każdy lekarz zawsze pytał, czy się dobrze aby czuję :) A w czasie cięcia ces.to ciśnienie spadło mi do wartości 60/30 i aparat zaczął pikać :D Wrażenie niesamowite - tak chyba czuje się ktoś, z kogo zycie ulatuje :O TEraz żartuję, ale wtedy nie było mi do śmiechu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko- właśnie przesłałaś kolejne dowody na to, że Martynka jest ładna i na tej urodzie nie traci :) Zwłaszcza to słodkie spojrzenie jak układa puzzle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o przypomniało mi sie mama idzie 1 II na op żylaków i o dziwo \"królowa\"( tak sobie nazywam szefa córke ) bez problemu wyraziła zgodę ;) a dzisiaj \"pozwoliła\" mi wyjśc godzinke wcześniej do domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, Beatek, to może z tej okazji okrągłej rocznicy na \"Urwiskach\" :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko - trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze :) Ninko - bo najlepiej jednak wychodzą nam te niepozowane zdjęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcia cudowne a teletubisie cóż ..... nieopatrznie włączyłam pierwszą lepszą bajeczkę z płyty która dostałam od Karoli i Patrycji \" nie było\" przez godzinkę :D Ninko wybacz jeszcze nie wysłałam płyty bo byłam cały tydzień uziemiona w domu , Marek złapał \"fuchę \" ;)i nie miałam z kim Pati zostawic i wyskoczyc po czysta płytkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek, spokojnie, nie spieszy się. Marta i tak ogląda za dużo. ALe teraz, jak już jest zdrowa, to więcej czasu będzie spędzać na dworzu niż przez TV. Jonka - nie przejmuj się. Jak Marta \"zapozuje\", to tez muszę kilka zdjęć wymazywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się nadal wydaje, że Martynie większa ilość telewizji szkodzi - robi się wtedy jakaś taka rozkapryszona i agresywna.. Dlatego stały punkt to tubisie i cos po nich, a potem staram się ją zająć czymś innym - max godzina dziennie przed ekranem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi... Przypomniało mi się, że niedawno rozmawiałam z opiekunką jednego dziecka na placu zabaw :) Jak rozmowa zeszła na programy dla dzieci, ona z taaaaaka duma oznajmiła, że \"MAciuś przy niej żadnych głupich programów nie ogląda\" :D Trochę mi się śmiać chciało choć z drugiej strony - to chyba dobrze o niej świadczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi raz się śmiac się chciało bo leciała jakaś wojenna szmira ulubiona po \"sensacjach XX wieku\" pozycja tv Marka i Patrycja jak zaczarowana przez dłuższa chwile wpatrywała się w ekran , tatus był wniebowzięty i powiedział \"moja krew\";):P A wczoraj Patrycja spytała się mnie jak tam w pracy było ,dobrze Ci sie pracowało , Mądra dziewczynka ......"moja krew";):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pamiętam jak sama sobie obiecywałam, że dziecko będzie miało szlaban na słodycze i TV do ok. 6 roku życia :P DZiewczynki kochane, będę się powoli zbierać, bo muszę małżonka wygonić sprzed srebrnego ekranu i usadowić swoje cztery litery w oczekiwaniu na film :D Trzymajcie się i do jutra! 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie zbieram bo film zaraz będzie a jeszcze do lazienki trzeba skoczyc sie ochlapac;) 👄🌻 miłych😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa. Ninko - miłego seansu :) Ale po co małżonka wyganiać ;) może raem obejrzycie? ;) Beatko - córeczki i tak będą zawsze bardziej podobne do mamuś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Tobie Beatko też - miłego seansu :) A ja zanim zasiadłam do kompa to się wykapałam, więc teraz tylko ząbki i do spania :D Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Wprawdzie nie ma teletubisiów, ale zrzucałam najnowsze zdjęcia, to i do naszego kącika zajrzałam ;) Znowu Wam coś podeślę, mam nadzieję, że nie macie jeszcze dosyć ;) Tym razem sesja śniadaniowa - dziś była jajecznica, kanapka i kakao :) MIłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) JA na momencik bo zaraz jak Maks się obudzi jedziemy na zakupy, tzn. on jedzie do babci i dziadka a ja na zakupy ;) Wczorajszy dzień zapamiętam chyba na długo. Umówiłam się z bratem, że zajmię się Karolkiem wieczorem i w nocy. Niestety mały był innego zdania ;) i po 22 bratowa przyjechała po niego :O On chyba wyczuł, że rodzice bawią sie bez niego ;) i postanowił dać ciotce popalić. Nosiłam go na rękach prawie 2h a on i tak protestował :O Do tego Maks był chyba ciut zazdrosny i nie pozwalał, żebym oddaliła sie poza zasięg jego wzroku :O Jedno dobre co wynikło z tej sytuacji to to, że dziś prawie w ogóle nie bolą mnie plecy :) ale nie myślcie, że to zasługa treningu w podnoszeniu ciężarów ;) o co to, to nie :D Poprostu wieczorem tak mnie bolało, że wzięłam tabletkę przeciwbólową. Nigdy tego nie robię, bo właściwie to przyzwyczaiłam się już do tego bólu i potrafię z nim żyć. Jednak wczoraj nie dałabym rady bez środków znieczulających ;) Efekt jest taki, że dziś prawie w ogóle nie bola mnie plecy :) Prócz próby sił między mną a Karolem przeżyłam wczoraj jeszcze chyba coś gorszego.Popołudniu pojechałam do mojej mamy. W drodze poworotnej stanęłam w korku na głównej drodze. Po jakiejś chwili okazało się, że nie jest to zwykły korek bo po przeciwnej stronie nagle pojawiło sie kilku policjantów. Myślaam, że może jakiś poważny wypadek albo cos podobnego. Ludzie powysiadali z samochodów, no to i ja postanowiłam dowiedziec się co jest grane ;) taka wrodzona kobieca ciekawość ;):D Okazało się, że policja zablokowała ruch bo po kibice zdemowlowali pociąg i zagrozili, że zniszczą okolicę, że powybijają szyby w samochodach :O Wobec tego przeprowadzono ich, oczywiście pod ścisłą obstawą policji właśnie tą ulicą którą jechałam. Nie było ich dużo, może 100 ale bałam sie potwornie, bo najpierw jechał samochód proszący o to, żeby ludzi wsiedli do swoich aut i nie \"rozujaszali\" kibiców, potem pojawił się taki duży policyjny samochód z armatkami, potem policjanci z psami, a dopiero potem cały ten tłum ze wszystkich stron obstawiony uzbojoną po zęby policją. Pochód zamykał znowu duży samochód z armatkami. Prócz tego na pasie zieleni dzielącym ulicę szedł rzą policjantów z psami. Niby takie zabezpieczenia a ja już w myślach widział jak ci kibice przerywaja obstawę i lecą z kijami na nasze samochody, Najgosze w tym byl fakt, że po prawej stronie mielismy bardzo długi budynek i gdyby rzeczywiście tak się stało, to nawet nie mielibyśmy gdze uciec, nie mówiąc o tym, ze z tyłu miałam przypiętego w foteliku Maksa i zanim bym go zdążyła odpiąc to pewnie oberwałabym w łeb :O Że też nie można sobie w jakiś inny sposób poradzić z kibicami tylko spełniać ich zachcianki i modlic się żeby nikomu nic się nie stało. Obciążyli by ich kosztami akcji policyjnych to by im sie odechciało wygłupów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - Martynka pieknie wygląda w takich \"rozpuszczonych\" włoskach jak na ostatnim zdjęciu. A z jakim apetytem zjada śniadanie :) Maks od dwóch dni odmawia jedzenia tradycyjnych śniadań. Wczoraj zjadł banana, suszone morele i rodzynki, a dziś gruszkę, dwie mandarynki i popił połową jogurtu pitnego. W ogóle z własnej nie przymuszonej woli to on je własciwie tylko owoce (gruszki, jabłka, mandarynki i banany), mięso (najchętniej kotlety i parówki), herbatniki (codziennie 2) i suchy chleb :O No i nie trawi mleka. Ostatnio dałam mu kakao to je wypluł :O Ale za to wczoraj wypił cały kartonik napoju jogurtowego, Tylko czy ja wiem czy to takie zdrowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Wiola usnęła :D Ostatnio narzekałyście , że nie posyłam fotek Wioli więc urządziłam sesję zdjęciową i chyba to ją tak wykończyło , że tak wczas usnęła :D Chciałam zrobić fajne zdjęcia na dzień BABCI I DZIADKA , ale kurczę ciężko z Nią się pracuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!!troszke zajeta byłam bo wizytuje po znajomych:) wiecie co przeczytałam straszny artykół o sepsie i mneumokokach czy jakos tam ze nie maszczepionki na to jest tylko na jeden szczep i ze mozna sie zarazic i tzreba uwazac i straszne rzezcyz az ciarki mnie przeszły brrrrrrrrryyy:( a wczoraj byłam na wioskach na zwiadach z mezem autem i jak ludzie maja w jednej pozrywane dachy normalnie cąłe a lasek jeden u nas skoszony przy ziemi:) az mi smutno:( ale juz ponoc po wszystkim , a wrzosy z parapetu znalazłam w sasiednim ogródku tylko be zdoniczk ale juz je wsadziąłm i przytwierdziałłm do balkonu głazem:) a o co chodzi z ta bizuteria ? dzieki za fotki wszytskim postaram sie wysłąc jak znajde chwilke:)aaa o Leonku to nie wiem co mama napisac bo jest ZAJEBISTY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×