Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

A sos do spagethi to uwielbiamy w słoiczku z Pudliszek z pieczarkami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie za to dziwi że ktoś kupuje np. mrozoną zupe jarzynową, albo własnie takie sosy. Chyba nigdy nie jadałm sosu ze słoiczka. A nawet jeśli zaserwowała mi go mama to napewno go przerobiła po swojemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłąłam dwie fotki tylko nie wiem komu sprawdzcie reszte zrobie w nocy bo patryk wstał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz to ułatwia wiele rzeczy ;-) takie gotowe produkty ... Adik nie daje mi żyć 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks ma chyba odmienny smak od wszystkich dzieci. Ostatnio chciałam przekonac go do naleśników i zrobiłam mu z Nutellą a on aż się krztusił :O sama Nutella owszem, ale z podkładem jest trująca. To samo kakao.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe - do mnie jeszcze nie doszły Loli - pewnie, że ułatwia ale co ja mam innego do roboty? Jak juz siedzę w domu to chociaz ugotuje jakis porządny obiad. Zresztą to są chyba nawyki wyniesione z domu. Moja mama nigdy nie karmiła nas takiemi półproduktami i nie wyobrażam sobie żebym ja karmiła nimi Maksa. Nawet jak jem je sama to mam wyrzuty sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe - Patryk ma bardzo ładny uśmiech i chyba chciał Ci zabrać aparat, co? Ok. ja ide gotowac obiad :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina nie on chciał zeby maz dał mu troche pianki do golenia na palec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Wpadłam nam moment, bo potem mamy gości :O Wcale nie mam ochoty na wizyty, ale trudno :P KArolina- co do gotowców... Ja nie używam wprawdzie zup ani sosów z torebek, ani ze słoików, bo wydaja mi się drogie :0 A sos do spaghetti robię sama najlepszy na świecie :D ;) Ale warzywne zupy z mrożonki - to dla mnie niesamowite ułatwienie... Niecierpię obierać i skrobać jarzyn... O ile wygodniej jest rozciąć torebkę i wsypać na wrzatek ;) Oczywiście - nie robie tego często - znów - oszczędności :O Jednak kupno warzyw w sklepie i obrobienie ich samemu wychodzi sporo taniej... Miłego wieczoru Wam zyczę - ja dziś nie zajrzę :( :( Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, obejrzałam zdjęcia na spokojnie. Jonko - Muszę przyznać, że sesja Martynki przy śniadaniu jest imponująca, bo Martynka wygląd jakby miała 5 albo 6 lat :) A Martusia powiedziała \"Ale ładna dzidzia\" :D Karolina - Maksiu ma okularki? Czy to prawdziwe? Na stałe? Loli - przeżyłam szok. Już dość dawno nie przesyłałaś zdjęć Wioletki (przynajmniej do mnie ;) ) i ona mi się wydaje taka dorosła. Piękne włoski jej urosły i nie wiem dlaczego piszesz, że Wiola jest chuda. Moim zdaniem wygląda super! Zdradź mi tajemnicę, skąd masz takie piękne ubranka dla Wioli? Ta spódniczka i ten sweterek z futerkiem są poprostu śliczne! Noe - nie wiem czy to był prezent, czy kara, ale ja dostałam tylko jedno zdjęcie Twojego Patryka. A gdzie ciąg dalszy? Aniu - gdzie się podziewasz? Rozumiem, że ogrom obowiązków, ale nie zapominaj o nas! Czekamy też na zdjęcia chłopców! Beatek - obejrzałaś \"Lśnienie\"? Jak się skończył? Odjechałam w momencie jak Nickolson poszedł do baru i spotkał tego gościa co załatwił swoją rodzinkę. A co było dalej? Kiedyś to oglądałam, ale nie pamiętem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - u Ciebie też mam jakąś karę? Bo od Twojego powrotu tylko raz dostałam zdjęcia Leonka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, i jeszcze pytanie. Wiem, że większość z Was korzysta z Allegro. Czy jesteście tam zarejestrowane? Czy podałyście swoje prawdziwe dane osobowe przy rejestracji? Mnie jakoś to zawsze odstrasza jak mam podać adres, nazwisko itp. :( Ale może to dlatego, że jestem człowiekiem z ubiegłego wieku ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ninko nie obejrzałam do konca bo Marek poszedł spac a ja miałam takiego pietra ze jak zgasiłam światło a nie mam lampki nocnej w tej chwili to chciałam się zabic o własny cien jak leciałam do łóżka;) dotwałam do momentu jak żonka zamknęła go w spiżarni :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko sesja przy śniadanku i znikające jedzonko ;) moje marzenie jak Patrycja tak repetuje:) Loli Twoja mała to prawdziwa dama tak zresztą jak mama:D Karolina właśnie te okularki to tak dla zabawy czy musi Maksio nosic?:o Noe ja też dostałam od Ciebie tylko jedno zdjęcie :( A BLONDI nie zagląda choc serfuje po necie hę :o Blondi wytłumacz się szybciutko?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko tak do końca można nie by szczerym na Allegro a Twoje dane są widoczne tylko jak coś sprzedasz lub kupisz i wyłącznie dla kontarhenta:) ale adres musi byc dobry bo na niego przychodzi list z Allegro z kodem do końcowej rejestracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
długo nie zagladałam bo wróciłam do pracy na czesc etatu-remanent wiec robiłam i ogólnie byłam tak padnieta ze nawet mi sie nie chciało nic naskrobac teraz siedze sobie z oboma chłopakami na kolanach i zastanawiam sie dlaczego jeszcze mi sie nie zarwały Maciek wazy 13,5 a kuba 9,5 wiec jest co dzwigac AHA dostępna na gg byłam ale to nie ja surfowałam tylko Marek-chwilę usiadłam , ale mnie wygnał szukamy zabków u Kuby ;) jeszcze ich nie ma, ale slini sie okropnie, za to gada jak nakrecony i................pełza do tyłu troche na odwrót zaczyna bo jeszcze mało sprawnie obraca sie na brzuszek poza tym jestem troszkę rozgoryczona bo nadal nie wyglądam rewelacyjnie-jak zapnę sie w jeansy to brzuch mi wypływa, a nie mam juz siły na cwiczenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogladałam lsnienie ale nie pamietam jak sie skonczyło:)wiesz syndrom doris:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Wy dziewczyny? Nie pamiętacie jak pisałam, że Maks ma potężna wadę wzroku? A może faktycznie o tym nie pisałam bo na wizycie byliśmy jak miał 9 miesięcy :O No więc tak, Maks musi nosic okulary. Mało tego przez dwie godzinny dziennie powinien mieć zakryte jedno oczko. Usilne namawianki dały rezultat bo bagatela półtora roku :O Od kilku dni nosi okulary (ale nie zakryte) dość chętnie, choć jak zdejmie to przez jakiś czas nie chce ich założyć. Wczoraj i przedwczoraj to nawet w nich zasypiał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - a jak układa się z Markiem, jesli oczywiście masz ochotę nam o tym powiedzieć? Może podeślesz jakieś zdjęcia chłopaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mArkiem raz dołek raz górka-z nim czuję się jak na karuzeli-nie mam powodów żeby wam o tym nie mówić czuję się z wami jak z najlepszymi przyjaciółkami :) a właśnie jestem w trakcie dodawania zdjęć na bobasy, ale prześlę wam na skrzynki najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano widzisz, zapomniłam, że masz strony na bobasach gdzie można wszytsko obejrzeć ;) Jednak wolę chyba taką niby \"indywidualną\" pocztę bo wiem, że zdjęcia są wtedy wybierane specjalnie dla nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×