Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

witam!!! pada snieg pada snie dzwonia dzwonki san............... ale u nas nie pada:) my juz po spacerze zaraz siup do łózka dziewczyny czy zdjecia doszły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam w perspektywie remont tzn w kwietniu , tynki bedziemy kłądli , płytki w korytarzu na podłodze panele na scianach patryczka pokój cały trzeba zrobic i mam pytanie bo u patryka kłąde na podłoge dywanówke a w korytarzu płytki bo panele ponoc sie podnosza jak sie wyleje na nie cos ? wiec pytam czy macie panele i czy sie podniosły którejs? bo płytki simne wiec mam mieszane uczucia ale doradzcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też juz po bardzo udanym spacerze :) Maks połozony do łóżka bo się wyszalał Zdjęcia w drodze :) Noe - ja mam panele w kuchni i nigdzie mi się nie podniosły, ale nie kupowałam takich najtańszych i układał je, powiedzmy, \"fachowiec\". Myślę, że do przedpokoju są dobrym rozwiązaniem bo w kuchni nie polecam. Drżę za każdym razem jak mi się cos wyleje, czy coś spadnie żeby się nie porysowały :O chociaż z drugiej strony a przepokoju i piasek i woda... nie wiem sama. Płytek też bym nie chciała :O dlatego mam wykładzinę, taką zwykłą gumową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzewam dlaczego. Na jednym topiku robiłam sobie żarty i pewnie zbanowali mój adres IP. Mam nadzieję, że to tylko na moment. Trudno. Ale miałam radochę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, ale wtedy chyba w ogóle ie mogłabys pisać A tak swoja drogą, to nie ładnie robić sobie żarty z biednych kafeteriuszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim przekonaniu nikogo nie obraziłam i nie używałam obraźliwych słów. No cóż, ale nie ja tu jestem moderatorem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ Karolinko ja tak od czasu do czasu cierpie na bezsenność spowodowaną niechęcią do \"niekolacji\", pilnej papierkowej roboty, uzależnieniem od kafe i braku czasu na to wszystko o bardziej ludzkiej porze :) Dziś jestem w pracy-ale fajnie tak od czasu do czasu oderwać się od domu i domowych obowiązków-świat staje się wtedy ciekawszy, weselszy........ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! dziewczyny nawet nie mam kiedy czytac tych Waszych nasmarowanych stron:) strasznie dużo piszecie ostatnio:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina pisz szybko co to za towarzysz/ka Maksia;) ostatnio Patrycja oglądała zdjęcia dzieciaczków z cafe i zażyczyła sobie \"chłopczyka\" a jako że tylko od Ciebie regularnie dostajemy zdjęcia to wiadomo o kogp chodzi ;) stara miłośc nie rdzewieje:D Blondi jak cudownie niebieskie oczy ma Twoja najmłodsza pociecha i wygląda jak dziewczynka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki , dawno nie zaglądałam ... U Nas śnieg zaczął padać dopiero ok 16-stej , więc Wiola miała niespodziankę gdy się obudziła :D Była taka szczęśliwa :) Ahh jak to dziecku niewiele jest potrzebne do szczęścia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Loli w opisie aukcji masz z prawej str \"wstaw element do opisu \" i kliknij obrazek wyskoczy okienko i trzeba podac link do zdjęcia oczywiście jak masz konto na fotosiku lub podobnym takim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic może jeszcze zajrzę - bo mała niedawno wyszła z kąpieli i muszę ją uspać ;-) Jak wystawiałam aukcję to podeszła do mnie i mówi , że się chce kąpać .. Powiedziałam , że za chwilę ;-) A ona przyszła znowu i pyta : chcesz mnie kąpać czy niechcesz ? :D Nie miałam wyjścia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn możesz jak jedno to będzie dobrze wyglądac , musisz wygenerowac aukcję i potem normalnie dodac zdjęcie stand. + miniaturkę :D a dużo tego śniegu napadało u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek u Nas już będzie ok 10cm (tak to wygląda z góry ;-) ) Adik właśnie dzwonił i mówił , że na drodze niebezpiecznie i miał już kilka razy śmierć w oczach :-0 no coż on musi tyle jeżdzić tylko , że mnie to stresuje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!my juz przygotowani do spania:) patrys nie chce jesc zup od kilku dni tylko kanapki wedline albo parówki budyn kisiel placuszki nalesnikowe owoce a gotowanego to tylko drugie:( co zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noe chyba nic nie można zrobic Patrycja też ma zmienny apetyt raz zje jako \"przegryzkę \"\' całego schaboszczaka a innym razem 5 paluszków ale zupki chętnie je bo gładko wchodzą nie wiem czy za bardzo jej nie rozdrabniam( widelcem) ale dla mnie liczy się że zje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×