Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Dobranoc 👄 Ja też miałam ciężki dzień na cafe ;-) Pomarańcza pokazała moje prace na moim forum i przy fotkach napisała gdzie są ,,błędy,, , tak delikatnie mówiąc ;-) Trochę mi przykro było , ale faktycznie miała rację ... Ale nie miała prawa 😠 Beatek co do Twojej sprawy ,jest poważniejsza , bo i temat nie jest tematem do żartów :-( Ja robię tak , że jak temat mnie nie interesuje albo uważam , że jest prowokacją - nie wypowiadam się ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - Ja też Wam się żaliłam nieraz ;-) i to nie była prowokacja , ale naprawdę bardzo mnie wspieracie i to mnie zawsze buduje ❤️ Wierzę , że ta kobieta też czekała na takie samo wsparcie - mnie też łatwiej wyrazić pisemnie to co czuję niż otwarcie rozmawiać , więc forum jest idealnym miejscem dla takich ,,zamkniętych w sobie osób,, . Beatek - to było moje zdanie ;-) Ja Cię nie potępiam bo nic strasznego , ani obrażliwego nie napisałaś i nie powinni Cię obrażać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie przejmujcie się tak wszystkimi wypowiedziami. Mnie tu ostatnio nawet posty wykasowali. Ale z powodu żartów. Beatek - nie wiem czy Cię to pocieszy, ale przyznaję Ci rację. Jeśli to nie była prowokacja (w co raczej wątpię), to rzeczywiście matka musi być chyba niespełna rozumu, żeby w takiej chwili (pewnie jeszcze przed pogrzebem) walić coś takiego na forum. No sorry. Tyle tylko, że jeśli podejrzewam, że to jest grubymi nićmi szyte, to obchodzę temat z daleka. Loli - nie ważne czy miała rację czy nie. Uważam, że ogólnospołeczny trYnd do kompromitowania wszystkich naokoło, wpieprzania się w cudze sprawy, wypowiadania opinii bez zapytania czy, co gorsza, wyczucia, jest dla mnie niezrozumiałym \"wynalazkiem\" ostatnich czasów. I jestem temu przeciwna. A jeśli już ktoś musi, to może to zrobić bardzo delikatnie i na emailu. Nie martw się i tak jesteś świetna w tym co robisz. Jonka - Marta chleb razowy lubi :) A najbardziej taki z soją. Chociaż jak mogę, to jej tę soję wyjmuje, bo to chyba ciężkie na żołądeczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) A u nas sypie śnieg :) tyle, tylko, że akurat chciałbym żeby nie padało bo musze z Maksem jechać po samochód :O no ale damy radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzałka!! u nas sniegu po pachy normalnie:) po bajkach idziemy na spacer:) suuuuuuuuuuper i porobie zdjecia które wam wysle tylko nie wiem czy dojda:) problemy maja z dochodzeniem(szczytowaniem:):):):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Ninka i Loli - jak uważam, że to jakaś prowokacja, to się nie wypowiadam, a często nawet nie wchodzę... Dziś od razu zauwazyłam topik \"jak spędzić płód\" :O Szczerze mówiąc guzik mnie obchodzą decyzje inych ludzi - jak chce, to niech sobie usuwa, ale od razu mi takie tematy śmierdzą - a ktoś, kto załozył taki topik siedzi sobie i się śmieje... Zauważcie, że się ferie zaczęły - w zeszłym roku było to samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez po stworkach idziemy na sanki :) MArtyna ledwo dziś oczy otowrzyła o 7.15 zaraz pytała, czy idziemy na śnieg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zuwazyłam ze pod koniec miesiaca sa wyładowania - czyli jak brak kasy!!!!! to sie spiecia zaczynaja !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe - cos Ci poradzę z tymi zdjeciami: 1. Wybierz sobie zdjęcie, które chcesz wysłać 2. Kliknij na jego miniaturkę prawym przyciskiem myszki 3. Znajdź komendę \"Wyślij do\" i kliknij 4. Potem poszukacj \"Adresat poczty\" 5. System powinnien połączyć się z pocztą i utworzyć wiadomość. 6. teraz dodajesz tylko adresy na które chcesz wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem w skowronka bo mój maz wyjezdza ok 19 lutego wiec jeszce moge sie nim na cieszyc!!! mam nadzieje z e do swiat wróci, bo lipa bedzie:(wczoraj sie ucieszyłąm bo ogladałam na tvn style ta nianie i mówiła ona i pediatra z edziecko nie musi jesc zupy co dzien jesli w drugim daniu sa wzrzywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! JA też bym pozła na sanki ale musze ten cholerny samochód odebrać. A zresztą nie ma byc u mnie przez cały dzień prądu więc i tak nie chcę siedzieć w domu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe - ja też tak myślę. Ważne żeby dziecko dostało porcję warzyw, nie ważne czy w postaci zupki czy jarzynki do drugiego dania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka- wysłałam dwa zimowe zdjecia:) Karolina - wysłałam dwa zimowe zdjecia:) i znowu poczta szwankuje pieprze to i zakąłdam konto na wp dosyc tego mama!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz 43 wiadomości, wszystkie przeczytane w folderze Wysłane .: Do :. .: Temat :. .: Data :. .: Rozmiar :. dantes7@o2.pl [Bez tytułu] 25/01/07 12:30 1894Kb dantes7@o2.pl [Bez tytułu] 25/01/07 12:29 2039Kb ninka35@op.pl [Bez tytułu] 25/01/07 12:24 1894Kb ninka35@op.pl [Bez tytułu] 25/01/07 12:22 2039Kb Joanna R [Bez tytułu] 25/01/07 12:13 2039Kb Joanna R [Bez tytułu] 25/01/07 12:09 1894Kb KAROLINA [Bez tytułu] 25/01/07 12:07 1894Kb KAROLINA [Bez tytułu] 25/01/07 12:05 2039Kb ninka351@wp.pl [Bez tytułu] 24/01/07 00:27 766Kb ninka351@wp.pl [Bez tytułu] 24/01/07 00:23 1579Kb ninka351@wp.pl [Bez tytułu] 24/01/07 00:18 1657Kb kwtygrysek@wp.pl [Bez tytułu] 24/01/07 00:16 766Kb kwtygrysek@wp.pl [Bez tytułu] 24/01/07 00:14 779Kb kwtygrysek@wp.pl [Bez tytułu] 24/01/07 00:11 1657Kb kwtygrysek@wp.pl [Bez tytułu] 24/01/07 00:08 1579Kb ninka35@op.pl [Bez tytułu] 22/01/07 15:03 3185Kb jonkar@poczta.onet.pl [Bez tytułu] 22/01/07 14:53 3185Kb dantes7@o2.pl [Bez tytułu] 22/01/07 14:47 3185Kb beataf2@vp.pl [Bez tytułu] 22/01/07 14:40 784Kb kwtygrysek@wp.pl [Bez tytułu] 20/01/07 23:35 1Kb i zeby nie było to kopia mojej poczty zobaczcie ile zdjec powysyłałam Wam !!! i ile tylko doszło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe - doszło! :D Śliczności ten nasz Patryś. I jakie ma ładne zimowe ubranko :) Szkoda, że buzieńkę tak słabo widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłąm wiecej zdjec ale ja nie umiem jeszce z tego aparatu robic łądnych laik jestem a maz sie dzre ze sie ruszam i tzrese i dlatego nie łąpie ostrosci:( ale wysle ci jeszce zaraz z bliska tylko gorszej jakosci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko wysłąłam:) mam wazne pytanie- czy któras z was ma termometr do mierzenia temp. w uchu? chciałabym kupic i zastanawiam sie jaki najlepiej i czy jest dokładny i8 czy dzieci daja sobie mierzyc? tym term. ? patrykowi zwykłym nie zmierze za nic na swiecie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×