Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Noe - z tym termometrem to Ci nie pomogę, bo Marta daje sobie mierzyć i pod pachą i w pupie i nie ma z tym problemu. Kupiliśmy taki zwykły elektroniczny termomert, który miał dokonywac pomiaru w minutę, a w praktyce trwa to ok. 5 minut :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja też już po spacerku.Leonek śpi więc nadrabiam zaległości :) wielkie dzieki że dbacie o moja poczte(żeby nie była pusta) :D Noe ja niedawno kupiłam termometr do ucha bo zwykłym Leo nie dawal nawet reki podnieść. w uchu mierzy sie bardzo szybko ale Leon raz pozwala a raz nie.więc mierzyłam jak spał.dla mnie rewelka,tyle że drogi:( wyrobiłam u Leonka autorytet pani DOKTOR i teraz daje mierzyc sobie w uchu,a jak zakaszle to sam woło mamo syropek i kuleczke(tabletka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe zdjęcia doszły Patryk to już duży facet brakuje Mu tylko deski snowboardowej. Leo mial dzisiaj pierwsza wywrotke na sankach i strasznie płakał. potem mówił mamo powoli szybko nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe a jaki masz aparat? ja jak kupiłam latem nowy to najpierw przez 2 dni bawiłam się nim cały czas żeby wszystko zakumać.w moim jest taka funkcja anty wstrząsowa (coś jak w kamerze) nawet jak robiłam fotke z jadącego samochodu to wychodziło idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też juz po spacerze :) Trochę było fajnie, a trochę nie... Zaraz pójdę pooglądać zdjęcia :) A co do termomertu - myśmy mieli od początku taki elektroniczny, najzwyklejszy w świecie, nawet nowego nie kupowaliśmy specjalnie :) Żadnych bajerów typu giętka końcówka... Zawsze nam się udało zmierzyć temperaturę Martynie - wkładałam do pupy koncówke posmarowaną oliwką i po minucie albo i krócej był wynik... A teraz to jej nie mierzyłam już od daaawna... Moja koleżanka kupiła termometr w smoczku - to dopiero porażka :O A ja widziałam (strasznie drogie) termometry bezdotykowe - na podczerwień...wystarczy przyłożyć na 1 cm do skóry dziecka i od razu jest pomiar... Ale za taki luksus płaci się nawet i 500 zł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe - ale fajne fotki :) Dzięki :) Patryk ma świetny ten kombinezon, taki narciarski :) A ten groźny brytan to Wasz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Nie. Bo zanim zjedliśmy obiad, to na dworze było ciemno :( Ale w sobotę..... :D Całe podwórko będzie w wawanach. :D Żeby tylko nam śniegu starczyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! fajnie ze fotki sie podobaja :) aparat mam taki lepszyz etak powiem olipusa jakiegos tam kupionego 2 tyg temu za 1.300 zł na raty oczywiscie bo mnie nie stac inaczej:( a tylko dlategoz e ta brazylia wisi w powietrzu a maz elektronik i byle gówna nie kupi takie zboczenia jak kupowac to cos lepszego tez jest optycznu sraty tay antywsrzasowy obiektyw szmer bajery , zdjecia w óznych pogodach i jak snieg to tez ma taki tryb i w biegu i w nocy i w tyłku mu tylko brakuje:) a mnie nie kreca takie gadzety ja wole zwykły -zorka 5:) termometr tez pewnie bedzie chciał niewiadomo jaki a ja chce tak do sówy widziałam juz - no bo co zrobic jak on nie daje sobie zmierzyc:(trza kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sobota juz niedługo :D Zrób zdjęcie Waszym wawanom :D U nas śnieg jest strasznie sypki i nic nie wyszło z lepienia dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz włąsnie obudził mnie maz telefonem , bo mi sie przydarzyło usnac o 12.20 z z Patrysiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe - ale Ci dobrze, też bym pospała.. Właściwie nic innego bym teraz nie rozbiła, tylko spała ;) A co do aparatu - ja też mam problem z mężem :( Bo już dawno byśmy jakąś cyfrową idiot-kamerę za powiedzmy 400zł mieli gdyby nie to, że on jest przeciwnikiem \"breloczków\" czyli właśnie takich zwykłych aparacików... Dla niego aparat musi być duzy, ciężki, mieć jakieś obiektywy i mozliwość ustawiania ręcznego :O I dzieki tym skostniałym i niezyciowym poglądom nieraz przeleciała mi świetna okazja zrobienia zdjęcia, bo NIE MAM APARATU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe - Ty to masz dobrze. Ile ja bym dała, żeby móc się drzemnąć w ciągu dnia z moim maleństwe. A tu ani maleństwo w dzień nie sypia (od 11-go miesiąca życia; skąd ona ma tyle energii?) ani ja nie jestem o takiej porze w domu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojoj... muszę spadać :( Martyna już dłużej nie wytrzyma samotności. Właśnie woła mnie, że chce coś zjeść i jest już przy lodówce :O Na zrazie ;) A dziś na obiad frytki i zupa z mrożonki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja narazie też moge sobie pospać z Leonkiem.a aparacik kupilam sobie samatez olimpus,maly lekki i przyjemny wybralam i kupilam sobie a co. był zły ze bez niego,ale trudno. jestem duza i samodzielna dziewczynka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - W końcu zarabiasz pieniążki i nie jesteś ubezwłasnowolniona, nie? ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jakie to PRZYJEMNE .ale szukam intensywnie pracy bo kasa się w końcu skończy i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nabarzdiej zaskoczył mnie fakt iz kupił torbe do aparatu za ------------56 zł dziewczyny przecie to jakbym 56 zł w sniegu zakopała góra bym dała 20 !!!! za torbe rece mi opadły normalnie:( co koles:( a moze to jjestem tylko taka zacofana? ja rozumiem za torebke na ramie :) ale do aparatu:) nie zartuje generalnie jestem minimalista jesli chodzi o ciuchy styl sportowy mam edna torebke i wszystko:)ale przełknełam to jakos -i nie myslcie ze sie przechwalam , bo dla mnie to tu nie mac do smiacia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisął do mnie maz znajomej- ona jeszce jest w szpitalu z tym zachłystowym zapaleniem tomka:( znowu sie pogorszyło i osłuchowo , bee szkoda !! dobrze ze dzis chociaz kube wypuscili - przerabane!! sama tam zero rodziny i jeszce dwójka w szpitalu była:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe - widziałam ten topik o znajomej. Muszę przyznać, że o ile dobrze kojarzę, to jej poglądy bardzo się różnią od moich, ale i tak życze jej jak najlepiej i trzymam kciuki za powrót do zdrowia. A ile to dziecko ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe masz racje ja na aparat nie żałowałam ale na torbe było mi szkoda i kupiłam w tesko za 1 funciaka( 5 zł) i jest ok. ale faceci tak maja na sprzet wydaliby duzo musi byc porządny aale powiedz ze trzeba pralke albo coś do kuchni to patrzą się aby było jak najtaniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety o znajomej nie jestem w temacie .ale zycze szybkiego powrotu do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka- spoko przeciez nie kazdy musi miec takie zdanie jak my!! tomek prawie 4 chyba a tomus malutki ze 3 miesiace wiesz ale nie bed strzelałą na oko.....szkoda jej!!! Danti-akuratlukasz jest z tych co nie rozgranicza pralki i aparatów:) dla niego sprzet to sprzet ma byc dobrey wiec sa tez+:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub 28.01.2004 Tomasz 09.11.2006 ja byłąm z małym w szpitalu i wiem co to znaczy a co dopiero z dwójka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomieszało mi sie wszystki:) kuba 3 bedzie miał .a wy te zmi jakies fotki dajcie , a co? te wawany chce meic musze Partykowi pokazac i powiedziec ze to sa synu -WAWANY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety fotki musze wysyłac u brata na kompie.jak to sie mówi szewc w dziurawych butach chodzi.mam komp z internetem ale bez wyjscia usb,mam drugi komp z wyjsciem ale bez netu. postaram sie jutro coś wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozbolało mnie gardło po prawej stronie to sobie łyknełam syropku od Leonka+rutinacea.przewidująca jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×