Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

{czesc] Jonko! Może wieczorkiem ... przy lamce czerwonego winka.... ja spróbuję zajrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko Ale mnie głowa rozbolała 😭 To chyba te zmiany pogody tak źle na mnie wpływają. I chyba wiatr też ma z tym coś wspólnego, bo ostatnio jak wiatr sie zerwał w dzień to też mnie strasznie rozbolała głowa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarz wyjezdzam ale jeszce napiszez e Patrys spi drugi raz najpierw o 10 potem o 16 i spi jeszcze :) wstałw szesnie to odsypia . spacer sie nie udał nie chciała jezdzic na sankach wył w niebogłosy! musze jakis oparcie skołowac! zdjecia fajne wyszły wysle jakw róce czyli koło 21 pa dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zdjęc od Noe jak nie było tak nie ma:( dodałam maila na interii może tam spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rakking wg ilości postów wygrwa KAROLINA :D:D:D I miejsce Karolina II miejsce Jonka III miejsce Ninka i Loli pozostali bywalcy topiku IV Noe V Danti Vi ja VII Blondi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Beatek 🖐️ A co to za rankingi? Będą nagrody? Co prawda trzecie miejsce, ale zawsze to na podium :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ninko ranking z ilości napisanych postów , Karolina wykosiła wszystkie dziewczyny:D dużo duzo w tyle cała gromadka za nia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nagrody może coś tam się wymyśli , w końcu wirtualnie to możemy poszalec:D dostałaś może filmik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko od paru dni próbuję tego Misia przegrac i chyba ciemna masa jestem bo nie wychodzi jak to zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej przy uzyciu programu Nero. Masz może? A jak nie, to chba można ściągnąć z sieci. To najprostrze co w życiu spotkałam w temacie przegrywania i nagrywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok mam Nero :) a filmik puściłam jeszcze raz tym razem przez Onet:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Nero jest taka opcja \"Kopiuj dysk\" bodajże (nie mam tego tutaj w kompie). Najpierw wkładasz to, co chcesz przegrać , czyli Uszatka, program to zgrywa na dysk, a potem sam poprosi o włożenie czystej płyty do nagrania. Na końcu tylko OK i produkt gotowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się pochwalić. Wczoraj wracając do domu zaszłam na kiermasz kupiłam dla Marty sukienkę (raczej na cieplejszą pogodę niż to co jest za oknem), spodnie sztruksowe ocieplane i sweterek. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już się robi i jak dobrze pójdzie jeszcze jutro puszczę :D jesteś skarbnicą wiedzy komputerowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bez przesady. Tylko w zakresie w jakim sama kompa używam. A używam chyba od 1992 roku :D No i korzystam nagminnie i namiętnie ;) z wiedzy mojego szanownego małżonka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę sprawdzić, czy filmik doszedł i wyślę Ci przy okazji mój adres pocztowy. POweidz, czy w pracy nieco spokojniej masz teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to fajnie ja musze zrobic mały remanent bo troszke rzeczy jest juz przymałych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzmy że przyschło :( ale dzisiaj ja \"złodziejka\" wiozłam utarg :o i nawet wpłaciłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piesek\"bober\" to amstaf koleżanki i ona jest na filmiku:) bo coś tam o amstafach było i se puściłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny. Ja akurat lubię amstafy. Szkoda, że z wielu, wielu powodów sama nie mam psa. Ale nie można mieć wszystkiego. Nawet wpłąciłaś :D Dobre. Pewnie \"szefowa\" odetchnęła z ulgą ;) :P A może to był test? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina 🖐️ Wyszło na to, że masz najwięcej czasu na pogaduchy. No to chyba uśmiech prezesa odciśnięty w żelbetonie. Postawisz na honorowym miejscu? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×