Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Śpią już wasze pociechy ? Bo Wiola jeszcze nie ;-) wstała na wieczorynkę :-0 i niedawno wróciłyśmy ze spacerku ;-) u Nas jest tak cieplutko , że żal do domu wracać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli Maciuś też ma taką tablicę i ..... lalę :) Beatko ale fajnie Pati wsuwa ta zupę i ładnie bawi się wiatraczkiem-Maciek to by od razu popsuł bo wszystko sprawdza jak to działa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko ma się rozumieć, ze pierzesz, sprzątasz, prasujesz.... ja miałam to samo Kurczę ale z tej Martynki łobuziak, macek tak ostatnio wysypał chrupki i po nich deptał :O, a ciuchy Kubusia to trzymam w górnej szafce bo też by je wyciągnął Loli moje spią juz od godziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko no i wypadło , że Walentynki spędzisz w szpitalu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes Jonko:) nie miałam okazji ostatnio Cię spotkac bo wpracy rano nie mam szans na kompa:( ale co to ja chciałam powiedziec aaaa tzrymaj się dzielnie i szybciutko wracaj , bo będzie brakowac mi Twoich \"felietonów\" :) no i żeby szybko poszło;) i dzidziuś urodził się zdrowy :):):):):):) {kwiat] dla Ciebie , maluszka w brzuszku i Martynki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wszystkie ędziemy o Was myślały :D MIEJ TĄ ŚWIADOMOŚĆ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka też ma znikopis taki duży, ale jako, że dostała go na Wielkanoc w ubiegłym roku - już jej się nieco opatrzył ;) Teraz \"na topie\" są notesiki - ma mój stary organizer i mały zeszycik i \"pisze\" w nich zawzięcie ;) Loli -MArtynka śpi :) Staram się, żeby jednak zawsze przed 20.00 spała, chyba, że zaśnie w dzień, to przed 21-szą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcecie, to wyślijcie mi Wasze numery tel na maila - będę Was informowac na bieżąco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja ma swoje zeszyty i zeszyciki do malowania ale najbardziej to lubi pisac w moim notesie;) i wypełniac przelewy;) raz matuli taki wypełaniałam i ona tez chciała więc jej dałam i wyobra źcie sobie w każdej krateczce postawiła \"swoją \" literke a jaki spokój miałam tak była zajęta tym że hej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za ciepłe słowa ❤️ 👄 Na Was zawsze można liczyć - to baaardzo miła świadomość :D Loli - jakie Walentynki...mój małżonek nie uznaje takich \"importowanych\" świąt... Z łaską dostaję od niego kwiatka na Dzień Kobiet... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Jonko to tak jak u mnie, a co tam walentynki, lepsze atrakcje cię czekaja :) Ja się doczekać nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez się z godnością oddalę, wybaczcie... Wysłałam Wam też mój numerek ;) Postaram się jutro wpaść na teletubisiowej przerwie, ale niestety - nie obiecuję.. Mariuszek będzie w domu...;) Beatko - do zobaczenia po powrocie, bo pewnie z pracy nie dasz rady poklikać ;) Całuski!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian też mało romantyczny :-( choć kupił dziś truskawki :D uznam , że to miłe i trochę romantyczne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz powiem Wam coś dla rozbawienia : Moje mięsko wołowe nadal się gotuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta wołowina długo się Wam gotuje bo starą niestety kupujecie :(;) pa Jonko , powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no musiałam wyjść i ją wyłączyłam i bez przykrycia się gotowała :-0 to dlatego , tak sądzę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam spaciu-jutro jadę rejestrowac samochód do mojej rodzinnej miejscowości-musze się wyspac papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Jonka, jesteś? ;) Dziewczyny, pisałyście o truskawkach itp. A mój mąż był taki czujny, że obszedł Walentynki juz przedwczoraj :D Pomyliło mu się :D Idę obejrzeć zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku. Maksiu, to z \"rozentala\" jada? ;) Fajny komplet, ale podoby już mamy. Beatek - jakie śliczne zdjęcia. No już o kreacji Patrycji nie mówię. Aż się słodko robi :) Wczoraj mieliśmy na obiadek naleśniki z serem i konfuturą malinową. Ja zjadłam jednego i byłam najedzona. Marta zjadła jednego i ściągała naleśnika tatusiowi z talerza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie, Ninko - przypomniałaś mi :) Świetne fotki dostałam :) Maks i Patrycja pieknie zjadają ze swoich miseczek :D Martynka ma okres zmniejszonego apetytu :D hurra! A jak zrobiłam nalesniki kilka dni temu to jej nie smakowały!!!!!!!! Szok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Martynka jada z swojego melaminowego talerzyka, a jak ma coś zjesć z miseczki, to z takiej zwykłej, z arcorocu.. Sztućce - zwykłe, nasze dorosłe ;) Tylko owoce jak zjada, to z plastikowj miseczki, bo to jest cały ceremoniał... Muszę jej kroić banana, kiwi albo pomarańczę, czy jabłko na kawałeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :) Maks też nie lubi naleśników, ale to do tgo stopnia, że wzdryga się na samo wspomnienie ich ;) A wczoraj Przemek zamocował mu huśtawkę a on tylko w niej usiadł i jak zaczął się huśtać to zrobił taki krzyk, że myślałam, że mu się cos stało :O Potem juz nawet nie chciał patrzeć na huśtawkę :O Dziwne dziecko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×