Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

dlatego tez musze rolety zamontowa bo mi wymeiniali łekna i zaluzje posżły z łeknami a kłety za płety i łekna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Patrys dzis poginał po domu z kaloszach i co najwazniejsze sam jes zakłądał:) i to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina to leo może podać ręke Maksowi,też zakłada rękawiczki i twierdzi że jest zimno :D,ja mu mówie na dworzu jest ciepełko a on NIE, JEST ZIMNIDEŁKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - Maks też wie, ale chyba mysli, że święta będa lada dzień ;) dziewczyny, miło było ale sie skończyło. Czas do łóżka Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś cafe mi sie zawiesza:o nie widzę czy coś piszecie wię sobie ide🖐️😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PA pa rapa nasze dzieciaczki mają teraz wyobraźnie że hej :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście? Noe - co próbowałaś? Beatek -coś się stało? Ninko- czemu się nie odzywasz? Danti - jak minął dzień? Jonko - daj znak, że wszytsko ok. Aniu - do Ciebie ta sama prośba co do Jonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoooooo :) u nas ok tylko czasu mam jak na lekarstwo, chodzę wciąż zmęczona i wieczorem nawet nie chce mi się włączać kompa (dziś wyjątkowo to zrobiłam, bo tak myślałam, że się już ktoś tu o mnie niepokoi ;) ) Kuba znów troszke przeziębiony, ma katarek i srasznie marudny, chyba ząbkuje dodatkowo. My oddaliśmy dom do użytkowania i mam teraz sporo latania z meldunkiem, wymianą dokumentów, księgi wieczyste, podatki od nieruchomosci i takie tam-załatwiam to wszystko od poniedziałku i już mam dość. Hmmm co jeszcze??? Zmieniłam odrobine fryz-mam skośną grzywkę, ale zdjęć na razie nie dostaniecie bo Maciek wcisnął obiektyw aparatu i obecnie jest w serwisie-mam nadzieję, że naprawa nie przewyższy wartości :O Postaram się czasem odezwać. Pozdrawiam dziewczynki ucałujcie urwiski ;) 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! jedziemy dzis znowu do zoo taka ładna pogoda!!!!! a maz ma dzien wolny wiec heja ........a wy jakie macie plany na dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina próbowałam własnie taka buzke:O:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam tylko na chwilkę :) Noe - miłej wyprawy i koniecznie zróbcie mnóstwo zdjęć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatm Karolina! co tak wczewsnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak własnie jak nie wysyłąm to jest be a jak wysyłam to nawet nikt nie napisze ze dostał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe - nie narzekaj, nie narzekaj! moje zdjęcia też nie zawsze są komentowane i płaczę z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witojcie! hej! wczoraj hm no cóz nie zajechalismy do zoo bo Patrys usnał w domu o 11 a wstał o 14 wiec było juz za pózno:( zato wybralismy sie na zakupy mały przywiózł kolejke i tory oraza zestaw autek , ale tylko z tego powodu ze sa ogromne przeceny w tesco , ja w koncu pomyslałam o sobie i zakupiłam sobie w carrym dwie koszulki w paski ale tez tylko dlatego ze sa olbrzymie przeceny i normalnie nie stac mnie bybyło dac za taka koszulke 80 zł:( a kosztowała 14 sklep jest przyjemny bo sa dobre gatunkowo ciuchy, oczywiscie weszłam do lumpa i ciuchy super kupiłam juz sie susza:) Patryk w aucie wyczyniał cuda:) nawet kupe w nocnik zrobił tylko mielismy mały problem z jej pozbyciem sie tak w centrum łodzi:) ale maz dał rade , nieopowiem wam bo mi wsty:Pwrócilismy do domu ok godz 20.30 a pATRYKA DO WANNY A TU NAGLE CIEMNOSCI EGIPSKEIE OGARNEŁY OSIEDLE , Patrys niebardzo chciał siedziec we wannie po ciemku wiec szybko kapiel sie skonczyła:)aaaaaaaaaaaa kupiłam jeszcez super kołdre i podusie dla Patryka , bo stara pamietała jeszcze kolejki komunistyczne:)spi sie super,w galerii sa małe kóliczki jako wystrój wnetrza:( ale Patrys nie chicął odejsc od nich , fajny zakatek dla dzieci gdzie moga sobie rysowac i bawisc sie w wielkim zamku z klocków, ale ja tam nie siedziałam z nim łaził z tata po dworze a ja biegałam miedzy półkami . OCZYWISCIE poniosłam tez starte:(:( spadły mi w przymierzalni okulary które zakupiłam z tydzien wczesniej:( ale maz obiecał ze je naprawi pekła mi oprawka naszczescie to słoneczne i moge sie jeszcze bez nich obejsc, a coi u was jakos tak milczycie? wiem ze ładna pogoda i sie niechce przed kompem siedziec ale chociaz czec byscie powiedziłąy :):):): Jonka- czy ty dajesz jeszcze rade?:) Karolina- oczywiscie Maks kreuje sie na przedszkolaka normalnie na tych fotach z tymi sztuccami:):)gratulacje od cioci noe:) Danti-mysle ze Leonek i Patrys mogli by we dwójke cos fajnego namalowac , albo siebie pomalowac!!!!! pozdrawiam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sie szykuje na dór a WY moje drogie sie zastanówcie czy warto jeszcze roczniaki podnosic:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nie odzywam się, bo nie mam siei w domu w dalszym ciągu :( Padla karta sieciowa, i mój sprytny malzonek nic z tym nie robi - on ma w pracy, więc co go obchodzi, że ja siedzę odcieta od świata ;) Przynosi wprawdzie kompa z pracy, bo w kablu mamy sygnal i waśnie korzystam... JAkoś daję radę :) MAy skończyl 6 tygodni, powoli się normuje... Je 8 razy na dobę, nawet zlapal rytm :) W nocy budzi się 2 razy... W dzień udalo się wprowadzić regularność - budzi sie, zjada, potem godzinka aktywności - wgapia się w jakąś zabawkę, którą mu powiesilam, albo w moją twarz, jeśli akurat mam ochotę się nad nim pochylić ;) Ladna pogoda, więc dużo jesteśmy na dworze No i koniec pisania... Rozryczal się na dobre :O Myślę o Was, mam nadzieję, że impas kartowo - sieciowy niedlugo się rozwiąże :D Buziaczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Czy ktos tu jeszcze zagląda? Posłałam Wam kolejna porcję zdjęć, ale powiedzcie mi szczerze, czy nie macie już ich dość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja tu jeszcze zaglądam i ..... nie! Karolina, nie mam dość zdjęć. Wysyłaj do mnie zawsze. Może nie zawsze mam czas i sposobność komentować. A już na prawno brakuje mi często słów, aby wyrazić zachwyt tym, co widzę. Jednak zdjęcia zawesze chętnie przyjmuję i oglądam z dziką radością. Idę kąpać moje maleństwo. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×