Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Hej , Patrycja też jest małym chuligankiem a siły ma niespożyte :) wózka to praktycznie nie używamy bo wszędzie chodzimy na pieszo dzięki 3-4 h na dworku ma \"koński\" apetyt i bez problemu chodzi spac przed 20 a nawet o 19:) a teraz pobiadole.............. dziewczyny ...nigdy nie jest tak źle żeby nie było gorzej:o to się sprawdza w mojej pracy do \"cudownej\" atmosfery i napięc dołączył jeszcze jeden wątek :o moja koleżanka z pracy a mam tam tylko jedną ( bo jest nas dwie;)) złamała nogę :( jestem sama i nie wiem w co ręce wsadzic a jeszcze do tego sprzątaczka ma zaległy urlop i \"muszę \" sprzątac całe biuro tylko 150m2😭 jakby tego mało szef \"wymagał\" żebym woziła utarg do banku 😭 wszystkiego nauczyła go nieobecna koleżanka bo jest osoba samotna i dysponuje dużą ilością wolnego czasu a dla niego to było bardzo wygodne , ale powiedziałam dośc:o jestem bardzo mocno zestresowana :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziałam mu:) a jeszcze obiecał kogoś do pomocy na czas nieobecności koleżanki :o owszem pomoc jest w postaci córki:o ale ta pomoc siedzi i gada z tatusiem a ja się zwijam.....chyba znajde jakieś pampersy Patrycji i pożyczę bo toaleta jest poza moim zasięgiem co najmniej do 14 , a nie wiesz czy jest coś do picia w pastylkach;) bo dzisiaj język dosłownie stanął mi kołkiem z pragnienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina co dolega Maksiowi bo niedoczytałam ?? a i zdjęcia cudowne te w alejce prowadzącej nad morze najładniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wykazałaś się dużą odwagą :) Niestety nie znam napojów w pastylkch, jedynie oranżadę w proszku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks od czterech tygidni kaszle 😭 najpierw miał do tego temperature po 40 stopni ale przeszła mu po 3 czy 4 dniach, ale nadal ma kaszel, katar i biegunkę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ta alejkę dopiero co odkryłam. Prowadzi ze stadniny nad samo morze. Za jednym wyjazdem zaliczamy dwie atrakcje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale lekarz nie stwierdził co to za dolegliwośc ?? jakieś badania robiłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale coś długo trwa :( u koleżanki cały dom miał Rotha chyba tak się pisze , wymioty gorączka biegunka i ból głowy ale trwało to około tygodnia Patrycja na szczęście zdrowa :) ale miała 2 małe wypadki na zjeżdżalni , raz spadła mamie ze sporej wysokości a teraz 2 dni temu rozcięła a raczej przygryzła wargi też na zjeżdzalni :( a po zabawach z tatusiem ( tylko nie wiem jak i w co) musiałam wyjmowac \"zadrę \" z małego paluszka , było płaczu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, buziak 👄 dla Patrycji Maks też spadł ze zjeżdżalni 😭 i nie chciał na ni apotem wchodzić, aż do dziś bo dziś babcia z nim poszła na plac zabaw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u Nas chodzi Marek z Pati na plac zabaw :) ja jak byłam ostatnio to mało zawału nie dostałam ;) Patrycja lata jak pershing po całym terenie , konika to myślałam ze z zawias wyłamie tak mocno się bujała ;) a na zjeżdzalni osiąga apogeum swoich możliwości , wbiega na nią jak szalona , i zjezdza jeszcze szybciej ( stąd wypadki) , a z dwóch woli oczywiście to bardzo wysoka :( ja jestem niewysoka i czuwanie nad jej bezpieczeństwem jest mocno utrudnione na tej dużej więc zapowiedzialam że wole na to nie patrzec i niech tatus chodzi :) ach jeszcze wielki 👄 dla Maksia że tak cierpi biedaczek oby choróbsko jak naszybciej odeszło a sio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Karolina - dzięki za zdjęcie! Mimo, że tylko jedno i za cholerę tego rowerka nie widać (no, wiem chociaż, że ze Spidermanem), to Maksiu - rewelka. Co za radość na buziaczku :D Dlaczego mówisz, że rowerek jest na jeden sezon? Taki maleńki? Planowałam Martusi kupić taki rowerek, na którym pojeździ chociaż ze 3 sezony. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - nie jest całkiem malutki. to 12, ale byślę, ze w przyszłym roku bedzie juz za mały, ale kto wie ;) Prodeucet pisze, że jest przeznaczony dla dzieci do 5 roku zycia, ale widomo, że to przesada. Myslę, że na przyszłe wakacje Maks będzie potrzebował już 14. A Wasze dzieci przecież są znaczn9ie większe od niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć :) Mam już sieć w swoim komputerze :D Jakoś nie umiem się przyzwyczaić do klawiatury laptopa ;) Wysłałam Wam zdjęcia :) Zaraz ściągnę i obejrzę zdjęcia od Was :) Beatko - szkoda mi Ciebie, że masz tyle roboty :( Pozostaje tylko czekać, aż cos się zmieni na lepsze, czego Ci z całego serca zyczę :) NInko - Mam nadzieję, że twój nawał w pracy powoli mija? JAk tam okulista? Karolina - dużo zdrówka dla Maksa - niech te choroby wreszcie Go opuszczą na dobre!!! A co do rowerka - MArtynka dostała od starzego sąsiada rowerek, strasznie się cieszyła i nie mogła się doczekać, keidy wreszcie pojeździ, cały czas nas \"molestowała\", że chce na rowerek... I jak wreszcie nastąpiła ta podniosła chwila - wsiadła na niego i nawet nie chciała zakręcić pedałami :O Teraz nie chce słyszeć o rowerku... :( Acha - Beatko - a propos czegoś w pastylkach do picia - przypomniał mi się kawał.. Może nie jest Ci do śmiechu, ale napiszę: Radzieccy naukowcy wynaleźli wodę w tabletkach... Teraz pracują nad tym, w czym ja rozpuścić ;) Spadam, mały się robi marudny... Miłego dnia Wam zyczę!!!! 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - piękne zdjęcia, zwłaszcza te na plazy :D Jak ja Wam zazdroszczę tego mieszkania nad morzem!!! Ech.. A ja tylko na plac zabaw pod blokiem jestem skazana :( I w perspektywie 2 tygodnie wczasów, jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli... Karolina - pytałaś, ile zamierzam się pobyczyć w domu - macierzyński i wypoczynkowy kończa mi się 10.08 - mały będzie miał pół roku. Właściwie, jeśli chodzi o niego - mogłabym wrócić do pracy, ale chodzi mi o MArtynkę - od września to przedszkole (dostała się, tam gdzie chciałam!!! ) i obawiam się o jej poczatki - dlatego wolałabym być jeszcze ze 2 miesiące w domu. Pójde na zwolnienie... Najpóźniej wrócę do pracy z początkiem 2008 roku. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łał, że się tak wyrażę. Jonko - ależ masz dorodne te bobaski. Martynka wygląda na jakieś 5 latek. Zwłaszcza przy tym wózku (jak zobaczyłam palemkę, to parsknęłam śmiechem :D ). Jasieczek słodki mmmmmmmmmmmmm, aż poczułam ten bobaskowy, urzekający zapach ;) Dzidziuś do zchrupania. Ania nasza też ma dzidziusie do zchrupania, ale jakoś się nie pojawia zbyt często :( W sprawie basenu, to muszę Wam powiedzieć, że koleżanka chodzi w Sopocie na basen z dzieckiem od 4 miesiąca życia. Do tej pory dziecko zdrowe, bez grzybicznych czy innych przypadłości. A chodzą tam juz ponad półtora roku. Karolina - to w Aquaparku koło Ciebie. Do okulisty idziemy dzisiaj wieczorem, więc dam Wam znać jutro. Coś podejrzewam, że będziemy nosić okularki :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Nawet nie mówcie o okuliście ...Coś mi się zdaje , że Wiola też jednak pójdzie ... Chociaż zauważyłam , że mruga zawsze jak ja zadługo przesiaduje przed monitorem ;-) , co powoduje , że widzi jak ja to robię i mnie naśladuje :-0 Dlatego nie mam 100% pewności , że ma jakąś wadę :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę mastawić obiadek ;-) i połóżę Wiolę spać , a raczej sama się połóży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam zobaczyć wasz foteczki :-) bo miałam zaległości ;-) Jonko - rzeczywiście Martynka jest dużą dziewczynką , ale Janek też sporo urósł :-) No i wydaje mi się , że oboje są bardzo do Ciebie podobni ! :-) Wypisz, wymaluj cała mama !!! Karola , ja też Wam zazdroszczę tych pięknych terenów do spacerów ....;-) Maks w okularach i bez to całkiem inne dziecko :-) Mnie osobiście podoba się bardziej bez ;-) , ale jak mus to mus . Po tylu sejsach zdjęciowych musisz koniecznie iść z nim na jakiś casting do reklamówki , a może do filmu ? ;-) Śliczne fotki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysł basenu dla dzieci bardzo mi się podoba. Sama chodziłam od odkąd pamiętam i chyba jeszcze wcześniej, ale cena kursu dla dzieci mnie przeraża. 290zł za 10 trzydziecstominutowych wejść to zdecydowanie za drogo :O Jonko - Martyna ma przepiękne włosy, a w połączeniu z boskimi oczakami robi się z niej wręcz mały aniołek ❤️ Janek rośnie jak na drożdżach. JAnek ma dokładnie taką samą wysypke na buzi jak Maks :( A już masz jakiś pomysł na wakacje? Morze, jezioro, a może góry? No a rower jest dobry tylko jak ma \"napęd atomowy\" ;) czyli jak pchają mama albo tata ;) Ninko - koniecznie napisz co powiedział okulista o oczkach Martusi. Loli - nie martw sie na zapas. Maks niby ma dużą wadę wzroku a ja jakoś tego nie widzę :O A na sesję mieliśmy juz zaproszenie ale zrezygnowałam. Maks nie nadaje się na modela ;) Pytałaś o łóżko bez szczebelków. No więc napiszę Ci, że od niedzieli Maks śpi na rozkładanym fotelu, chyba amerykanka sie to nazywa, z tym, ze ten fotel ma dość duże poręcze i na razie Maks mieści się na \"osłoniętej\" części. Ok, spadam pichcić obiadek bo jak Maks się obudzi to musimy pędzić na inhalacje :O Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :-) Karola - kto , jak kto ale Maks nadaje się na modela ! Szkoda , że nie poszłaś z Nim jest taki śliczny i cierpliwy ;-) Musisz to naprawić i pość :-) koniecznie ! Co do okularków , to kurczę nie podobają mi się te oprawki dla dzieci :-( dla dorosłych mają ładniejsze ;-) No i wogóle czy gdyby zaszła taka potrzeba czy Wiola dałaby się przekonać do ich noszenia ... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mam pytanie ? jak zauważyłyście że maluszki maja jakiś problem z oczkami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×