Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Moja siostra dziś dała wypowiedzenie i we środę ma iść do nowej pracy , jako telemarketer czy coś takiego , podobno dają podstawę plus 20zł za każdego znalezionego sponsora . To jakaś gazeta , której ona m.in. ma pomagać ich szukać tzn sponsorów ;-) Podobno na dzień conajmniej 5 idzie znależ więc kasa obiecująca ... Ale czy w praktyce tak będzie to się przekonamy ;-) Może potem mnie wkręci ;-) ,a więc chyba nareszcie zacznę coś robić sensownego i zarabiać :D Mam tylko problem co z Wiolą ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś :-) super ! Nastroje męskie ... no ciężko ,ale się nie daję ;-) Właściwie to Adika niema :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zaczne się rozglądac bo jest nie do wytrzymania u mnie :( Na św nic nie dostałam w pracy a życzenia lepiej nie mówic :o nie wiedziałam że tak się może zmienic człowiek a inaczej mówiąc wyszło z niego to czym zawsze był tylko umiejętnie to maskował 😠 kasa zrobiła swoje , gdzieś kiedys przeczytałam że dopóki szef jedzi \"maluchem\' to jest spoko gorzej jak przesiądzie się na coś lepszego a mój szefunie jeżdzi toyotką land cruiser :o i wychodzi słomka z butków😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi by najlepiej pasowało 1/2 etatu gdzieś a resztę może uda sie na Allegro wyciągnąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojechał do kolegów -miał spotkanie umówione z nimi ...mieli się napić :-0 w Wielki Piątek :-0 No ale moje zdanie się dla niego nie liczy i tu znowu był konflikt 😠 Zakazał mi wspominać przy jego mamie , że poszedła pić 😠 beszczelny , a jego mama i tak nie ma wpływu na niego ... a szkoda , no ale on powinien mieć swój rozmu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek przykro mi :-( , ale napewno coś znajdziesz mniej stresującego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha jak Marka słyszała w kwestii mamusi , on przy teściowej to kwintesencja wszelkicg cnót , ale dzisiaj o dziwo nic nie chlapnęli w pracy :) wreszcie miałam normalny W.Piątek , bo zawsze kończyło się to \"chorobą \" mojego męża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z szefostwem nigdy nie jest tak jakbyśmy tego sobie życzyli ... Oni patrzą na swojego interesu , ale cóż się dziwić na ich miejscu też byśmy tak robili ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) ci faceci ... A wiesz Beatko , że w Kebabie nawet był dziś ruch :-0 Mieliśmy Wegetariano kebaba , a ludzie i tak grzeszyli :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli a z tym rozumem ...hehe ... to ja już jakiś czas temu się połapałam że panowie go w ogóle nie maja ;):P do mnie dziennie przychodzi około 100 osób w tym 99,9 % to mężczyżni i uwierz mi częścia ciała która u nich myśli za nich napewno nie jest głowa ;)... poza tym zdecydowana większośc to szowiniści 😠 pamiętam kiedys w początkach mojej kariery w tej firmie jak odbierałam tel to prosili z \"jakims \" mężczyzna :o nie do pomyślenia dla nich było żeby dziewczyna znała sie na stali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też nie dokońca pościłam ... mięsa nie jadłam ale Adek kupił pizze ... Ja to chyba prosto smażyć się pójdę :-0 Nie wiem co się ze mną porobiło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ... tamta cześć jest znacznie częściej używana do myślenia :D Ale to niekiedy dobrze :D bo łatwo ich przekabacić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy po prezenty i zakupy w markecie i wyszło na to , że Wiola ma drugi prezent ;-) no ale skoro tata kazał jej wybrać coś to czemu nie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adek się ucieszył , że idę do pracy bo miał już dość mojego widoku przed komputerem ;-) A mnie może wyleczy to z zakupów na allegro :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Nas tak ... Zawsze niby coś ,,zajączek przynosi,, ;-) chociaż teraz uważam , że prezenty to nie najważniejsza cześ tych świąt , ale jako dziecko to zawsze się chcialo coś dostać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zatrzymuję , wyśpij się Beatko 😴 i Wesołych Świąt dla Ciebie , Patusi i całej rodzinki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WESOŁYCH ŚWIĄT DLA WSZYSTKICH KOLOROWYCH JAJEK, CZEKOLADOWYCH ZAJĄCZKÓW I MOKREGO DYNGUSA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach zapomniałam oczywiście wesołego zajączka , smacznego jajeczka i dużo dużo całusów dla Ciebie i Wioletki 👄pa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny, dla Was, Urwisków i Waszych Rodzin, miłych, spokojnych, radosnych i pogodnych świąt Wielkanocnych od Martusi i jej rodziców. 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielu niesamowitych wrażeń, spełnienia marzeń, bezkresnej miłości, spokojnych snów, radosnych poranków. Byście znalazły szczęście, gdziekolwiek ono będzie. Tego wszytskoego Wam życzymy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajączki pomału się kończą , więc dzwignę Nas troszkę ;-) Jutro łatwiej Nas znajdziecie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem , jak Wy ale ja czuję się przeżarta :-0 choć dużo nie jedliśmy .... ;-) i strasznie senna ...:-0 Muszę jutro zbadać cukier ... po wstawce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w ten pochmurny poranek! JAk się czujecie po świętach? Zapowiada nam sie tydzie.ń pełen wizyt u lekarza. Ja muszę chodzić na rehabilitacje a Maksa czeka wizyta u okulisty i dermatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U nas nie za wesoło. Wczoraj byliśmy na pogotowiu. Martusia płakała przy robieniu siusiu. :( Dostała Furagin i po 2 godzinach już było lepiej. Pewnie gdzieś się podziębiła :( No to Maksiu będzie miał okazję coraz większego oswojenia z tematem \"pan dodon\" (jak mawia Marta) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×