Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

dzięki dzięki ale jak ma sie kompleks niższości to i w stroju królowej czujesz się jak kopciuszek :o no niestety płaci się cene \"udanego\" dzieciństwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti a miałaś ten krem ? Jest wart kupna ? Bo jestem zrujnowana :-0 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko :) Loli znajoma była w chyba Rewalu 2os dorosłe + 2 dzieci ( 3i 8 lat) płaciła 72 zł z wyżywieniem za dobę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Wioletka też często (między kaprysami) mówi słodko dziś np. jestem cudowna ❤️ albo przytul się do mnie jestem Twoją podusią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam zużyłam już 1/2 op i widzę że boczki się zmniejszyły , stos 2x dziennie chyba będzie już trzeci tydzień :) uważam że przy niewielkim brzuszku może byc super efekt :) kosztuje chyba coś koło 20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adka interesuje Łeba , Jastarnia ... Ale gdzie pojedziemy to wielka niewiadoma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - byle nie nad zatoką, bo tam woda jest taka raczej mało czuysta. Łeba, albo Jastrzębia Góra. Albo Władysławowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam urlop ( bo niania pojchała do sanatiroum) na przełomie maja i czerwca. Wtedy była piękna pogoda, a mój mąż nie miał urlopu. POtem mój mąż miał urlop, a ja chodziłam do pracy. Teraz oboje musimy chodzić do pracy :O Ale, wiecie, jak się mieszka nad morzem, to zawsze można sobie urządzić miłe popołudnie nad wodą, albo łikend. Jakoś to rekompensuje brak wspólnego urlopu i wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaję się na Adka ;-) on ma orientację , ja nad morzem byłam 15 lat temu :-( i tylko raz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko , co do mojej figury to dobijający jest fakt , że nie mam talii 😭 poprostu tam wsadowił się cały tłuszcz ... ciężko będzie mi to stracić :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi marzy sie morze:) uwielbiam ten zapach . szum piasek o właśnie wyzytałam że taki spacer na boso to idealny peeling dla stóp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - żebyś Ty widziała co ja mam w okolicach tak zwanej talii, to byś chyba upadła. A wiecie co mi przyszło do głowy - hula hop. Pamiętacie? Może to by nam pomogło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talia ...jak zaloże za małe spodnie to nawet ją widac jak się wpije pasek w środek tego co mam na brzuchu :) ale z drugiej strony jak patrze na moja siostre ona ma typ budowy gruszka ja jabłko to chyba wolę to brzucho bo tu nibu szczupła ale cztery litery to ma że chocho trochę dziwie to wyglada u niej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko , kręcę biodrami ;-) ale efekty są marne , tylko Adi ma ubaw jak mnie widzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e z tym hula hop posiadam próbowałam ale musze isc na szklenie do jakiejś gimnazjalistki bo całkiem straciłam umiejętnosc kręcenia , spada i spada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Mi najlepiej wychodzi kręcenie nosem na wszystkie diety. Taki mam charakter, że nie umiem sobie odmówić jedzenia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz sie uśmiejecie :D ja żeby zatuszowac brzuszek nosze takie majtki obciskające :) które maja tą wadę że wyglądają jak \"reformy\" babci więc przemykam tu i tam ale tak żeby Marek nie przyuważył moich \"seksownych stringów\" bo zawsze mówię że mam na sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki muszę powystawiać jeszcze kilka aukcji :-0 Chociaż nie wiem czy warto ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli ale na All starsznie zdierają z tymi opłatami i prowizjami :( acha witam w gronie licytujących :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek ja kupiłam sobie nawet te takie getry wyszczuplające :D nO efekt nawet ale za bardzo splaszczały mój tyłek ;-) i obciskały wnętrzności :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - jeśli Ciebie to nic nie kosztuje, to wystawiaj. Może coś się uda sprzedać. Beatek - a gdzie kupiłaś te gaciory? JA mam takie obciskające, ale tylko na brzuszku. Poza tym wyglądają normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×