Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

W takim układzie i ja się odmelduję, ale tylko z kafe, zamelduję się teraz na Allegor ;) Życzę wszystkim spokojnej nocki, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko - odkąd się Mały urodzil MAriusz nie był z nim sam na sam na spacerze, zresztą jak MArtynka byla malutka to też sobie nie przypominam.. Na placu zabaw byl z nią może z 5 razy wszystkiego... Najlepiej mu wychodzi zabranie jej do babci :O Ale to nie o to nawet chodzi, żeby zabral dzieci, ale zebyśmy razem poszli, zebym i ja miała towarzystwo... No dobra, spadam naprawdę, bo zaczynam smęcic :D Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny poranek :) Loli - doczytałam Twoje pytanie o to kakao: Tak, ja uważam, że to o przynajmniej 2 szklanki za duzo. Po pierwsze zęby się psują, po drugie teobromina zawarta w kakao jest substancją podobną (ale słabszą) w działaniu jak kofeina i teina, więc może za bardzo pobudzać psychikę Wioli. Jak Wiola nie chce samego mleka to może Inkę Jej zrób, może Jej posmakuje? Ok, pozdrawiam Was sercdecznie i spadam do obowiązków.. MAriusz poszedł do kościoła z MArtynką a MAły własnie odleciał, mam kwadransik dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! jestem pełna podziwu ze tyle pisałyscie:) dzis mam tesciów robie sernik na zimno i mi cos lodówka sie psuje od przedwczoraj:( dobrze ze jest na gwarancjoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :-) wczoraj tak nagle zniknęłam ...adi ...;-) Jonko ❤️ dzięki za radę 🌻 , może dlatego jest taka nieznośna -przez to pobudzenie ? :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Beatek - ale piękne zdjęcia! Patrycja, to skóra zdarta z Ciebie. To Beatek w miniaturce. A jakie ma piękne ubranko. I te spodnie :D Sama na takie poluję :P Twojego męża chyba pierwszy raz widzę. Powiedz, czy Pati wiedziała gdzie patrzeć żeby zrobić zdjęcie? Marta tego zupełnie nie potrafi załapać i pstryka jak już opuści aparat. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ninko dziękuję ubranka z wiadomo skąd ;) a żę ekran w aparacie spory to Patrycja nas widzi w okienku i pstryk :) całkiem sprytnie to robi a ile z tego radości :D a mój szanowny małżonek stwierdził jak zobaczył te zdjęcia że on owszem starzeje sie ale mi jakby lat ubyło;) nie wie biedny że między 30 a 40 rż ...podobno najlepsze lata kobiet są :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Beatko zdjęcia super-ja Maciusiowi boję się dać aparatu-rozwaliłby go :( dzikus mały. Dziś byłam z Kubusiem w szpitalu na badaniu poziomu chlorków, jutro na pobranie krwi na morfologię z rozmazem, crp i jeszcze coś. Szkoda mi go strasznie, co rusz jakaś wysypka, katar, kaszelek o podłożu alergicznym i jeszcze o mały włos Maciek by mi go wczoraj utopił w wannie. Weszłam w ostatniej chwili, a do tej pory nie było problemów ładnie się bawili w wannie-za nic już nie zostawię ich samych. Ja zeszłam na dół zrobić im kaszkę a Marek nie zwrócił uwagi, że woda leci do wanny, kiedy przyszłam to z wanny się wylewało, a Kuba już był pod wodą :O Co ja za stres przeżyłam, a męża mało ukatrupiłam. Eh szkoda gadać-lecę odebrać małego \"Kaina\" z przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Aniu - skóra mi ścierpła, jak przeczytałam, co się stało :( brrr... A jak tam wizyta u pulmonologa? Czy te dzisiejsze badania to jej efekt? uch, myslalam, ze popisze troche, ale juz mam malego na kolanach i usiluje nie dopuscic go go myszki ;) buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi :( ja w ogóle podziwiam Cię za \"stalowe nerwy\" bo przecież różnych \"przygód \" już mieliście kilka , pozostaje mi współczuc i oby w przyszłości omijały Cię takie \"traumy\"🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu , to straszne :-0 pamiętram , że moja siostra też kiedyś tak wpadła jak była mała do wanny pełnej wody , zimnej wody :-0 🌻 to musiałoby być dla was straszne przeżycie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko :-) właśnie obejrzałam Twoje foteczki są bosskie !!! No wyglądasz fantastycznie (nie wiem gdzie ty gruba jesteś ??) , no a Patusia to będzie wspaniałym fotografem jak teraz już tak pięknie Was sfotografowała ! Jestem pod wrażeniem :-) Aha i Beatko gdzie kupiłaś tę bluzeczkę ;-) bardzo mi się podoba ..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola , ja to już się pogubiłam w tych dziewczynach Maksia :D Która to już synowa ? ;-) No , no nie marnuje życia ten Twój mały kasanowa ;-):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aH.. :D poprzesyłałam Wam trochę filmików :D NIEZŁY UBAW !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli dziekuje za przemiłe słowa :) Bluzeczka na mnie czy Pati ;) bo ta na mnie kupiona u siebie ;) a Pati na kochanym \"kiermaszu\":D Patrycja zrobiła się strasznie samodzielna nie wiem czy wszystkie dzieciaczki tak maja :) wszystko chce robic sama i nie można jej pomagac bo kończy sie jej płaczem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj rano , leżałyśmy razem w łóżku , a ona jak zwykle rzucała nogami i tak mnie w usta nogą walnęla , że do dziś mnie tak boli 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miała cufal , że bó był silniejszy od złości ;-) bo żle by z nią było 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek , gdzie zniknęłaś ? Pewnie zmęczona po pracy ... No teraz pewnie interesu doglądasz ;-) rozumię . A ten przystojniak ;-) to twój mąż ma się rozumieć ?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli jestem ale a to myłam głowę a to interesy ;) Szmizjerke mam jedną chyba biała muszę sprawdzic ale to jest niby r42 i ja taki mam ten czarny na sobie , prześlę Ci wymiary i zdjęcie :) tak ta brzydsza czesc zdjęc to mój Marek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no , jeszcze czekałam , bo zazwyczaj jak się żegnam to ktoś się odzywa :D Kurczę , wolałabym czarną bo wyszczupla ;-) ale prześlij tę białą zobaczę może się skuszę ...Choć z kasą teraz krucho :-0 nie odnowili nam kredytu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×