Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Hej Beatek 🖐️ Wiola właśnie podskakuje do Bebe Lili ;-) już jestem na skraju wytrzymałości nerwowej :-0 mam nadzieję , że do godzinki padnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek nic się nie stało ;-) A co do interesów to nie masz wrażenia , że strasznie mało ludzi przesiaduje i kupuje ? Kurcze mi to nic się nie opłaca , tylko na minusie jadę :-0 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam właśnie cudownego sposobu zeby zejsc na 55 kg do soboty za tydzień;) wiadomo muszę się pokazac rodzince ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak znajdziesz Beatko ten sposób to daj znać natychmiast !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli jakby tu powiedziec interes idzie słabiutko :( nie chce kokosów ale żeby miało sens to chociaz te 5 stówek na czysto powinno byc :) ale lipiec to była masakra teraz też wiadomo urlopy :) 🖐️ Ninko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro zaczynamy szukać ofert nad morzem ... I jakja się pokażę :-0 o ile będzie pogoda ..;-) Już zaczęlam ćwiczyć :-) żeby choć trochę kondychę podciągnąc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaparzyłam sonie siemię bo podobno spłaszcza brzuszek i nie chce się jesc a apetyt mam wilczy , właśnie pędzluję czekoladę ze słoika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz , Tobie przynajmniej idzie ,,słabiutko,, a ja się zadłużam bo ludzi brak ... nie to co przed sezonem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Z takich to właśnie znanych Wam też powodów, od urodzenia Marty nie byłam na plaży w stroju stosownym do latnich upałów :O ... że się tak wyrażę. A na apetyt również nie narzekam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D no , no widzę , że mamy te same słabości ;-) Ja też sama ostatnio namówiłam Adika na kupno Nuteli ... a potem chcę schudnąc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko plaza ...hahahahaha w zyciu chyba że będzie w 3-metrowych krzakach a przedtem oblepię się plastrami i wywoskuje na 75 % powierchni mojego aksamitnego ciała ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam miec doła przed wizytacja \"cioci\"😠 dzisiaj o mało nie poszlam do pracy bo wystawała mi \"fałdka \" taka jedna z wielu ale dzisiaj wyjątkowo mi przeszkadzała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kupiłam masło orzechowe 😭 Ale, Loli, moim zdaniem, Ty nie masz prawa narzekać na figurę. Chciałabym tak wyglać. Jeśli chodzi o Wasze aukcje, to przyznaję bez bicia - zaglądam. I dziwię się. Gdybym miała mniejsze dziecko, to od Loli kupiłabym wszystko, a od Beatka, też, gdybym to ja była mniejsza. Dużo mniejsza ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - :D a o co Ci chodzi z tym woskowaniem? :D Loli - nic nie wiem o ćwiczeniach. To chyba Karolina coś ćwiczy, ja najwyżej dźwiganie siatek i biegi do autobusu. Ale rezultaty mizerne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój stan jest naprawdę poważny :( bo w pracy takiego dostałam \"anksta\" na czeko że znalazłam w lodówce \"zaległego\" loda i obgryzłam go z czekoladki a reszta znalazła się w koszu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko now iesz ...;) włoski mam w nadmiernych ilościach ale nie na głowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko , na zdjęciach to może rzeczywiście lepiej wyglądam ale one trochę kłamią :D Byłyśmy ostatnio w górach i wiecie co ... kąpałam się w bluzce bo mam taki spulchniały brzuch 😭 dlatego teraz ćwiczę żeby na plaży jakoś lepiej wyglądać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jutra ;) stosuję kopenhaską , robię 6 weidera i wyciągnę rower i bieżnie i tak ze 45 min na tych sprzetach ...myślicie że schudnę ze 3 kg w tydzien??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Beatek - jestem pewna, że przesadzasz. Ale te krzaki to mnie nieźle ubawiły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko , a wydawało mi się , że ty też ... ;-) Beatek - widzisz na fotce wyszłaś rewelka , widocznie umiesz tak dobrze ukryć te fałdki jak ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - Jesli będziesz to wszystko robic codziennie i przez 45 minut, to nawet więcej... pod warunkiem, że ograniczysz jedzenie. Nie do minimum, ale znacznie. NO i zero czekoladki :( Obiecuję trzymać kciuki. Loli - Ty pewnie poprostu czepiasz się samej siebie. Wierz mi, wyglądasz naprawdę świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli na ten spulchniały brzuch to ta czerwona Lirene chyba będzie the best :) a wiecie jak moje słodkie maleństwo pokrzepiło nad wieczorkiem serce , spojrzała mi prosto w oczy wzięła za szyję i .....kocham ciebie i tatusia,.......miód:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nO ... jak wytrwasz to napewno tylko najgorzej potem to utzrymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) TO chyba jakiś magiczny dzień, bo dzisiaj wieczorem Marta przytuliła się do mnie i powiedziała \"Jeśteś najlepsią dziewcinką na świecie\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×