Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Jutro wybieram się z Wiolą do przychodni ... Od jakiegoś czasu dręczyły mnie jej objawy i chyba ma owsiki :-0 Czytałam objawy i większość by się zgadzała :-( Tylko , że my też powinniśmy je mieć ;-) a jakoś nie odczuwam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz lekarz przyjmuje dopiero o 15.00 :-( Calą noc nie mogłam spać ...śniły mi się owsiki ... ;-) Wiola też spała dziś niespokojnie , wstawałam chyba z 5 razy :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola - moje zapalenie ma czasem nawroty :-( ale narazie odpukać jest O.K. Wiola , no właśnie jak pisałam mam spore obawy co do jej zdrówka . Dlatego idę po skierowanie na badania . Jeśli wykluczą owsiki , to pójdę z nią do ortodonty ... Może to być odmiana ,,bruksizmu,, czy jakoś takoś :-0 Albo poprostu coś nie tak ze zgryzem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola - moje zapalenie ma czasem nawroty :-( ale narazie odpukać jest O.K. Wiola , no właśnie jak pisałam mam spore obawy co do jej zdrówka . Dlatego idę po skierowanie na badania . Jeśli wykluczą owsiki , to pójdę z nią do ortodonty ... Może to być odmiana ,,bruksizmu,, czy jakoś takoś :-0 Albo poprostu coś nie tak ze zgryzem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tos ię nazywa pech , zawsze jak zajrzę to wszyscy znikają :-( Chyba nikt mnie nie lubi 😭 ;-) Dostaliśmy skierowanie na badanie kału , tylko czy zrobi ? :-( No ale moje obawy potwierdziły się na 90% :-( 100% dopiero po wyniku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zapracowane i zabiegane jesteście dziewczyny :) Loli owsiki paskudna sprawa a czy apetyt ma mniejszy ? bo podobno wpływa :( ja czasami zastanawiam się czy Patrycja czegoś nie ma bo przecież i z kotem i z psem non stop \"urzęduje\" a i bierze paluszki do buźki a wiadomo po podwórku z miską za nia nie będę biegała żeby co chwilę my ręce;) ale generalnie Loli to i Wy pewno leki dostaniecie no i musisz zrobi kompletną wymianę + wielkie pranio -gotowanie pościeli , bielizny i ręczników :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ A , więc ,, magiczny bobek,, pojawił się dopiero dziś ale zbyt póżno aby go zbadać ;-) Więc musi poczekać do jutra , więc ok 15-stej będę miała wynik . I wszystko okaże się - ale już modlę się żeby to nie były ,,owsiki ,, :D bo rzeczywiście z tym praniem i gotowaniem i całą dezynfekcją plus leczenie ...:-0 ... ZGROZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tych objawów to naprawdę przemawiają na niekorzyść bo ma prawie wszystkie :-( Jakoś boję się zajrzeć w nocy ,,czy wychodzą ,, :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd się wzięly ??? Wystarczy , że jakieś dziecko je ma i przechodzi to z rąk do rąk :-0 Owsiki składają jaja , które mogą się znajdować wszędzie np. ubraniu , zabawkach , ręce dziecka ... Gdy dziecko weżmie je do buzi wtedy w jego organizmie się rozwijają . Można nimi się zarazić też przez wdychanie :-0 dlatego trzeba gotować bieliznę , pościel :-0 Co do styczności ze zwierzętami to też ma ... No i słodycze ... choć nie je ich zbyt wiele , ale jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wrócę do wyrobu kolczyków :-) Koleżanka otwarła sklep odzieżowy i wzięła moje kolczyki . jeszcze nie wiadomo czy będzie popyt ... ale mam ogromną nadzieję ;-) 1.10. mam spotkanie w sprawie pracy , idziemy z siostrą . Narazie nic pewnego , bo potrzebują 10 osób , na spotakniu będzie więcej niż 10 :-0 Więc mogą sobie powybierać ludzi . Byłoby super bo jest to tryb jednozmianowy od 4-5 rana do 13-14 . Ale zawsze jak się napalam to nic z tego nie wychodzi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hops Mam naprawde ogrom roboty, ale czasami czytam co piszecie. A piszecie .... :O za mało! Loli - trzymam kciuki, żeby to jednak nie były owsiki Beatek - cudowne zdjęcia. A Pati .... dziewczyna jak malina. Śliczna! Jonko - jak Twoje maluchy? Martynka zdrowa? Karolina - a Maksiu? Chodzi dzielnie do przedszkola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wyniki . Badania nie wykazały obecności jaj owsików ...:-) Tylko jakoś mnie to aż tak nie ucieszyło , ponieważ nie wiem co jej dolega :-( Dlaczego jest taka ,,dziwna,, :-( Nie chce pisać , że jest ciągle niedobra i niegrzeczna bo czasem są momenty , że jest fantastyczna ;-) Może to ze mną jest coś nie tak :-( Ale bez kropli walerianowych ciężko mi z nią wytrzymać 😭 Wydaje mi się , że za dużo razem przebywamy ze sobą i każda z Nas ma trochę tego dość ;-) Szkoda , że moi rodzice nie mają teraz czasu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli :) swietnie że nie ma owsików ale napisz bo chyba nie doczytałam jakie ma objawy ? Pati jest niegrzeczna , impulsywna , rozpiera ją energia i tylko patrzy co by tu spsocic:) Ninko dzięki za miłe słowa :) musisz byc zawalona robotą:o ja dzisiaj 1 dzień po urlopie nie miałam chwilki aby sie podrapac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko alez ta Martusia wystrzeliła w górę :) i zrobił się chyba troszke chuderlak z niej ;) to tak jak Patrycja :) no i włoski ma juz takie długie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wybieram kolczyki , które jutro zaniosę koleżance do sklepu ... Ludzie są tacy wybredni :-0 narazie nic nie poszło ... bo kolor nie ten .. woleliby czerwone ... a jak dam czerwone to pewnie będą chcieli zielone :P ;-) Ciężko teraz będzie to sprzedać przed zimą :-( Wioletka usnęła ok 20.30 - ostatnio włanie ok 20-stej chodzi spać i to jest baaardzo pocieszające :-) Bardzo dokuczami mi prawa noga :-0 chyba na zmianę pogody :D Beatko co do objawów to : -zgrzytanie zębami nocą -obgryzanie paznokci -zmiany nastroju (marudzenie , złośliwość) -częste chodzenie siku , czasem popuszczanie -budzenie się w nocy , niespokojny sen -brak apetytu -bóle brzuszka i głowy itp ... Muszę umówić Nas do ortodonty żeby wykluczyć wadę zgryzu i szczękościsk ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny!!! MAły chory i marudny, mało śpi i ciągle u mnie na rękcha :O Jak wyzdrowieje to więcej napiszę Loli - cieszę się, że to nie owsiki :) Ate objawy o jakich piszesz - może Ona jest przemęczona - śpi j eszcze w dzień? Bo Martyna podobnie się zachowywała, ale odkąd chopdzi do przedszkola i śi na leżakowaniyu - to całkiem inne dziecko.. Możliwe, że jest jak piszesz - za dużo macie siebie nawzajem... Ninko, Beatko - dziękuję za zdjęcia, dziewczynkisą przecudne. NApiszę [potem więcej, bo mały mi się drze na ręchach :O PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj paskudny dzisiaj dzień miałam :( a w Patrycję to wstępuje diabeł :o ale jak zobaczyłam dzisiaj zachowanie Nika jej grecko polskiego kolegi to łomatko tamten to lucyfer jakiś :o Loli paskudne objawy :( a może jakaś nerwowa sytuacja była ? albo nie ....wiesz ja mam zawsze najgorsze scenariusze :( a pediatra co na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upss....Karolinko to Allegro jest takie wciągające;) tym razem ja w roli klientki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ I ja siedzę na allegro :):):):) Wyprzedaję podręczniki :( Poszalałam dziś w galerii :D Kupiłam sobie buty, bluzkę i spódnicę... Wracam niedługo do pracy i muszę sobie podnieść morale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka już prawie zdrowa, prawie już nie kaszle, ale obawiam się, że znów będzie chora :( W nocy kichała i zsikała się do łóżka... MAły kończy antybiotyk, ale kaszle, mam nadzieję, że ten kaszel to tylko efekt spływania \"glutów\" do gardła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam Wam się, że jestem wyrodną matką... Mój brat siedzi w Irlandii i co chwilę nas zaprasza... Postanowiłam skorzystać z zaproszenia :D Niestety - Mariusza nie da się namówić na wyjazd, nie zgadza sięteż na wyjazd dzieci... kupiłam więc bilet tylko dla siebie :D LEcę na 3 dni na przełomie listopada i grudnia. Wylot w piątek o 22.00 a powrót w poniedziałek o 19.00 Koszt biletu - 180 zł w obie strony ze wszystkimi opłatami :) Grzech było nie skorzystać... MAriusz jeszcze nie wie, że zostanie sam z dziećmi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×