Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Ninko - ależ własnie tego potrzeba na tym topiku - wesołych wpisów, że wszystko jest ok :) Bardzo mi MArtusia zaimponowała :) Zwłaszcza to \"ajm MArtusia i takie tam\" :):):):) I podziwiam Cię, że kleicie razem łańcuch na chionkę... Ja miałam takie plany - łańcuch, pierniczki wspólnie z małą... Ale ciągle coś staje na przeszkodzie, aż mi żal... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś w nocy strasznie kaszlała... JEst po antybiotyku, bierze te wszystkie syropki i nadal nie ma poprawy... Dostałam kolejny syrop - ma na pewno pomóc, zobaczymy... A jutro już chyba pójdzie do przedszkola - dostaje świra w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi żal tych małych chorowitków. :( Szkoda, że nie umiem pomóc :( Z tym łańcuchem, to zaczyna być skomplikowane, bo robimy go już od 3 tygodni, a co trochę przybędzie, to musimy odrywać i wyrzucać, bo pognieciony przez 4 litery (najczęściej tatusia :P ) Coś mi mówi, że w tym roku nie zdążymy go ukończyć ;) U Marty w pokoiku na parapecie stoi już taka mała choineczka i ona teraz przy jej lampkach zasypia :) No i ciągle każe sobie przypominać, że to jest \"tylko Martusi choinka\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś się pochrzaniło chyba na tej kafeterii - według mnie jest 21.19 i jest na pewno ta godzina... To czemu wyskoczyło 15.19???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janka trzymam na eurespalu i clemastinie, do tego krople do nosa z antybiotykiem... Poza tym, że ma katar i pokasłuje, to jest niby zdrowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, niefajnie :( A chyba ominęły mnie jakieś zdjęcia :( bo ninko cos piasała o chodzącym Janku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś nawet bylam z nimi w przychodni, żeby ktoś inny ich obejrzał... Oboje w badaniu wyglądają na zdrowych - w oskrzelach cicho, gardła blade, Janek uszy czyste... Ale kaszlą jedno przez drugie, wczoraj w nocy taki koncert dali, że osiwiałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wysyłałam żadnych zdjec, nie mam skonfiguroanego outlooka, a nie chcę Was zasypywać zdjęciami 2 mega, więc umieszczam je na bobasach. Ale dawno tam nic nie wrzuciłam - w dzień mam mało czasu, a wieczorem do sieci jest wpięty komputer Mariusza, a na nim nie mam zdjęć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mały od tygodnia porusza się na dwóch łapach, bez asekuracji :) Na razie robi po kilka kroczków, dziś przeszedł jakieś 5 metrów,zanim klapnał na podłogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, rozumiem, muszę zajrzeć na Bobasy ;) Ja nie ma nowych zdjęć Maksa bo \"rozstroił: się nam aparat. Mamy zamiar kupić nowy ale po świętach bo liczymy na to, że będą tańsze :P A jak w pracy? Pacjęci przekonali się już do Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się ciesze, że MAks zdrowy :) A jak tam jego problemy z alergią? Wyrósł juz? Jankowi pojawiły się krostki i zaczerwienienie na policzkach - zupełnie,jak MArtynce w tym wieku... A dietę ma jeszcze bardziej restrykcyjną, nie daję mu glutenu, jogurtu, jajek... Martna już w tym wieku to wszystko dostawała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alergia jest ale w znacznie mnijeszym stopniu. Nie jestem co prawda w stanie upilnować co zjada Maks ale podejrzewam, że jednak jest to coś kontaktowego. Na pewnoe kosmetyki Nivea i płyn do płukania Lenor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, chorzy juz się ustawiają w kolejkach :D Są dni, kiedy mam po kilkunastu dodatkowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola - spadam, bo pokazało, że się bateria rozładowuje... Nie chce mi się wyciaga kabla, bo musiałabym hałasować... Dobranoc!!!!!!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAwrzucałam kilka zdjęć u Janka i Martynki na bobasach: www.2007janek.bobasy.pl www.jonka.bobasy.pl Ninko - Martusia jest śliczna :) ❤️ Taka subtelna, jak księzniczka :) No i gwiazdki piękne robi :) Sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko na sekunde!!!! witam! u nas wszystko w porzadku , jednak na nic nie ma czasu , Patrys zdrowy , dzieki ze o mnie pamietacie , zdjecia sniezynek super!!!!!! i martusi:) generalknie zero wolnego czasu , ale jakbym nie pisała to wszyyyyyystkiego najlepszego na swieta i duuuuuuuuuzo zdrówka dla maluszków i rodzinek , moc prezentó i wszyskiego , wszyskiego najlepszego!!!!!papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, ninko, takią mam labę, że o 15 spać się kładę :) A śnieżynki Martusia sama wycinała? Noe - a co Ty taka zabiegana jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko, świetne zdjęcia. Martyna zrobiła się taka ... wydaje mi się bardziej dziewczęca :) a z Janka niezły przystojniak ;) A czego on w tych szafkach kuchenych szuka? ;) Taki mały głodomorek czy raczej kucharz? I widzę nową spacerówkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Składam zażalenie żadnych zdjęc oprócz od Ninki nie otrzymałam :( zaraz wyśle Wam jakieś nowe Patrycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×