Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

no niby nic, ale płakał okropnie i nawet ubrać sie w domu nie chciał. Wymiękłam bo ile można na coś takigo patrzeć :( nie jestm z kamienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko dzięki :) Ja też wszystkim Rocznym Urwiskom życzę Wesołych Świąt, dużo uśmiechu, miłości, radości, szczęścia i wrażliwości.:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może nie stresuj go więcej ? to jednak duże przeżycie dla malucha :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, zostawić mam z kim, ale mam inne powody dla których chcę żeby Maks chodził do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) No to sobie pogadałyście wczoraj :) Za pamięci: Życzymy Wam wspaniałych Świat, pełnych radości i spełnionych marzeń :) NA życzenia noworoczne jeszcze za wczesnie - zamierzam się tu przed Sylwestrem pokazać ;) Loli - naszą klasę znam od dawna :) Ale jak Was próbowałam jakoś poszukac, to nie było Was ;) KArolinko - Gratuluję podwyżki :D Cieszę się razem z Tobą! Też uważam, że przedszkole jest potrzebne, choć po ostatnich chorobach Martynki i oczywiście zaraz Janka, zaczynam watpić... Tzn nie będę jej zabierać z przedszkola, bo aż tak strasznie nie choruje, chodzi dosć chętnie no i babcia nie dałaby sobie rady na dłuższą metę z dwójką na co dzień... Moje skarby strasznie kaszlą, jedno przez drugie... Na Martynce wypróbowałam wszelkie dostepne syproy przeciwkaszlowe i niestety nie działają :( Jej kaszel prawdopodobnie wynika z zapchanego noska i z tego, że wydzielina spływa jej do gardła... Wzięła antybiotyk zaraz jak tylko zachorowała, ale niestety - średnio zdziałał :( Co do świąt - wigilia u nas :D Ale zaprosiłam gości z \"cateringiem\" w związku z tym muszę tylko posprzatac, nakryć ładnie stół i upiec ciasto :) To pierwsza wigilia, jaka spedzamy w całości w naszym mieszkanku :) Niestety - przez to, że dzieci są chore, mam nienajlepszy nastrój :( Boję sie, że mały rozłozy się bardziej w jakimś nieodpowiednim momencie :( Ech... MArtynka ma jakiś chyba też gorszy okres - raz jest słodka i pomocna, a zaraz zmienia się w wrzeszczącego potwora, który macha na oślep łapami... :( Jeszcze raz życzę Wam Wesołych Świat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No i sobie wykrakałam z tym chorowaniem :O Wiecie co się okazało? Bo ja w to nie mogę uwierzyć... Dzieci moje mają chyba uczulenie na świerk!!!!!!!!!!!!! Pierwszy raz w zyciu mieliśmy żywą choinkę - w doniczce... MAriusz przyniósł ją w sobotę. W niedzielę JAnek zaczął łzawić i kichać, MArtynka - mocno kaszleć, zwłaszcza w nocy. NA początku myślałam, że wraca infekcja, nie sądziłam, że można mieć uczulenie na choinkę! Ale jak wstaliśmy w Wigilię, JAnek był cały czerwony na buzi, z nosa mu się lało, oczek nie mógł otworzyć, były zlepione wydzieliną... MArtynka - przeraźliwie kaszlała... Kupiłam im w końcu Zyrtec i clemastin, podałam i następnego dnia prawie śladu nie było... Chyba ta choinka ich uczuliła, bo nie przypominam sobie, żeby coś innego nowego do nas \"przyszło\" w ostatnich dniach :O A w pierwsze święto Martynka, po zakaszlanej nocy spała do 10.00!!!! NIgdy w dotychczasowym życiu jeszcze tak długo nie spała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołego poświętach :) Jonko - ja też podejrzewałam u Maksa uczulenie na choinkę ale na szczęście okazało się, że to nie to. Ale powiedz, dzieciom przeszło po samym podaniu Zyrtecu u Clemastinum, czy wynieślićie drzewko z domu? A gdzie reszta dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Karolinko ;-) No u Nas dziś był dzień odpoczynku i sprzątania ;-) Adek wziął na kilka dni swojego syna więc mamy gościa :-) a jutro chyba wpadnie siostra z dziećmi więc znowu głowa będzie mi pękać od wrzasków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah ta stronka z naszą-klasą to ciągle tak oblężana , że nie da się nic zrobić 😠 Jonko udało mi się wysłać zaproszenie do Ciebie :-) Beatko - najpierw nie wiedziałam co to za Beata :D jak zobaczyłam fotkę to zajarzyłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść :) KArolinko - jeszcze nie wynieśliśmy choinki, objawy się trochę zmniejszyły po lekach, więc choinka cieszy oczy jeszcze... Ale zaraz po Sylwestrze chyba ją wyniesiemy :( Loli - zaraz zajrzę na naszą klasę :) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu koniec tygodnia ;) Jutro jedziemy po nowe meble do pokoju Maksa. I tu pojawia się moje pytanie, Jonko, jak sprawuje się łóżko Martynki? Chcę kupić podobne albo nawet takie samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) KAro - jesteśmy dość zadowoleni z łózka Martynki - doskonałe rozwiązanie do malutkiego pokoju :) Cięzko było na poczatku ją ściagać w nocy, jak wołała siku... Ale teraz juz nauczyła się sama schodzić :) No i wreszcie jest miejsce, gdzie coraz pokaźniejszy zbiór pluszaków nie rzuca się w oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee no :( Co to strajki jakieś? Ninko - gdzie się podziewasz??????? Loli - odcięli Ci sieć? Beatko - tajemnice tajemnicami, ale napisać co u Was mogłabyś... Karo - A Ty gdzie? Aniu - dzieciaki zdrowe? Noe - zagubiłaś się w nowej pięknej łazience? ;) U nas powolutku - dzieci zdrowe, tzn na lekach antyalergicznych - zyrtec i clemastin Martynka dodatkowo na antybiotyku, bo juz nie mogłam patrzeć na te zielone gluty :( NAd antybiotykiem dla Janka ciągle się zastanawiam, ale w sumie na razie nie ma potrzeby JA na antybiotyku - zaatakowało mi znów zatoki i przedwczoraj myślałam, że mi oko wyleci :O Niestety - średnio pomaga tem antybiotyk, choć niby jest taki "po byku" Jutro idę do pracy od 15 do 17... Będę leczyć ludzi szampanem :) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dziewczyny wszystkiego najlepszego na Nowy Rok 2008 dużo uśmiechu :) słońca :) spełnienia najskrytszych marzeń i wszystkiego naj dla Was i Urwisków :) 🌻 ❤️ 👄 i oczywiście szampańskiej zabawy chocby na \"białej sali \" :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Kolezanki z zapomnianego topiku ;) Spełnienia marzeń w nadchodzącym z hukiem Nowym Roku :) Obysmy się częściej spotykały :) Buziaki!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to będę pierwsza w tym roku! Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy - dla mamuś i tatusiów, a dla dzieciaczków - zdrowia, radości, uśmiechu i beztroski! 👄 PS Marta chora :( Antybiotyk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - biedna MArtusia :( A co się dzieje? Co bierze? Martynka nadal na Klacidzie, ale powoli zaczyna być lepiej, dużo mniej smarka i te gluty juz nie mają takiegi jadowicie zielonego koloru :) Jutro do przedszkola, po dwóch prawie tygodniach przerwy... Nie bardzo chce, ale nie ma wyjścia.. Babcia nie za dobrze się czuje, nie mam sumienia jej obarczać upiornym duecikiem... Osobno jakoś są mniej inwazyjni,ale razem - mieszanka wybuchowa... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jonko, u Martusi zaczęło się kaszlem. Od razu takim odrywającym. Potem doszedł stan podgorączkowy. Podałam jej Eurespal i syropek, ale nie przechodziło. A temperatura narastała. Po trzech dniach było już 38,5 i nie mogłam jej zbić. :( I doszedł katar, ale raczej taka woda :( Pani doktor przepisała Amoksiklav i Ambrosol. Bierze od poniedziałku wieczorem i jak narazie, to kaszel jest jeszcze gorszy (\"Mamusiu, będę wypluwać\" = \"Mamusiu, będę wymiotować\"), a temperatura dochodzi już tylko do 37,0-37,5. Mam nadzieję, że przestanie chociaż gorączkować, bo w niedzielę mamy bal mikołajkowy w mojej pracy. W ubiegłym roku nas ominęło, więc chociaż w tym roku może nam się uda pójść. :) Eh, jak ja nie lubię tych chorób 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×