Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

:) Jonko miłego wyjazdu życzę i nie zamartwiaj się dziećmi-będzie dobrze. Co do ospy w moim domu to Kuba jeszcze się nie zaraził od Maćka a przynajmniej jeszcze nie ma żadnych objawów. Maciuś na szczęście od środy czuje się dużo lepiej, objawy ustępują, ale z tydzień jeszcze w domku posiedzi. Ze mną to może chyba nie do końca jest ok bo ja się w ogóle nie martwię, że mój M mógłby jakiś skok w bok zrobić. Może dlatego, ze mi jest już obojętny :O Dziś to już mój małżonek przegiął. Dostaliśmy zaproszenie do bardzo eleganckiej restauracji na imprezę, a on nie dość ze mi o tym nie powiedział to jeszcze walnął, ze on ze mną nigdzie nie będzie chodził, bo jestem dla niego niedobra. No i jak tu mieć chęci do naprawienia naszego małżeństwa jeżeli on nie dość że nic nie robi w tym kierunku tylko oczekuje ode mnie to jeszcze chce mnie \"ukarać\" za to 😡 Cały czas działa mi to na nerwy-on nie chce nigdzie chodzić tylko by w domu piwo chlał i się sexił choćby i przy dzieciach mam go powyżej uszu i chociaż próbuje z nim rozmawiać o naszym kryzysie to on wiecznie tylko obraca w moją stronę wszystkie pretensje, eh szkoda gadać po prostu..... Idę sobie na weekend do szkoły to przynajmniej od niego odpocznę :O Szkoda, że moi rodzice nie mieszkają blisko.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaaaa Aniu ależ Ci MArkowie podobni ;) mojego to w ramki i na ściane powiesic - chłopczyk jak obrazek:P nie ma sobie nic do zarzucenia a ja jestem bardzo samokrytyczna ech.. dzisiaj myslałam ze umieram tzn, że cięzko zachorowałam i już w myslach testament robiłam ;) że ślepa bede itp coś mi sie zrobiło z jednym oczkiem miałam wrażenie że wczesniej patrzyłam na żarówke i taka plame miałam przed okiem plus jakieś takie koła lzawe mi sie robiły jakby mroczki czy cuś ;) oczywiscie do neta i zdiagnozowałam u siebie ostry atak jaskry :P haha przeszły mi te objawy po jakis 20 minutach i zaczęła bolec głowa wiec....postawiłam kolejna diagnoze - nie bede ślepa , miałam przedmigrenowa aure pierwszy raz w życiu hehe ... ciekawe co na to Jonka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Dziewczyny, jesteście biegłe w temacie Allegro. Poszukuję czarnego swetra z szalowym kołnierzem i z paskiem. Może rzuciło Wam się coś takiego w oczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładne, ale myślałam o czymś bardziej klasycznym. Poszukam jeszcze... Pamiętam, że mówiłaś, że nieźle Ci szło na allegro. Szkoda, że to porzuciłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłla chwila moment że szło ale niestety importu ;) z Tajlandii kontenerowej to ja nie przebije:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chyba przestane kupowac na Allego:O Kupiłam MAksowi spodnie, nie dość, że się zbieły po pierwszym prani, nawet nie miał ich na tyłku to jeszcze pekły na szwie!!\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie, to ja na tym allegro kupiłam tylko dwie rzeczy i udało mi się dobrze trafić. Ale, hmmm...., lubię sobie ciuchy nawet tylko pooglądać. To taki window shopping wirtualny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy pozwalacie Waszym dzieciom grać na komputerze? Marta uwielbia. Szczególnie w takie gdy, gdzie ubiera się lalkę, albo obcina włosy czy robi makijaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jesteśmy na etapie Barbie we wszelkich możliwych wcieleniach :D Beatek o kozaczkach powiem krótko "sam sex" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie, z moim płaskostopiem, nie ma mowy o obsacach. Ale zaszalałam i kupiłam sobie zamszowe kozaczki na 7 cm obcasie. Nie powiem, nieźle sobie radzę. I mężowi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do gier to Maks uwielbia Play station (tak to sie pisz? ;) ). Gra w kręgle i zawsze wygrywa ;) nie wiem jak on to robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak nie miałam kozaków tak nie miałam a teraz mam cztery pary :) W zeszły roku kupiłam dwie, a w tym jedne i jedne dostałam od mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę mnie to martwi, że 4-latka zasuwa w gry komputerowe, ale jest to jedyna okazja dla mnie żebyś cokolwiek w spokoju zrobić w domu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Pati pasjami oglada zdjęcia i robi z nich wystawe ;) tłumacze jej że za 10 lat od tego ciągłego ich miętolenia nawet wspomnienie po nich nie zostanie i nie bedzie co oglądac ale niestety zeby to zrozumiec ma za mały rozumek jeszcze.. No i puzzle ma 2 kpl i non stop układa , a wygląda to tak że zna to na pamiec , ogląda np bajke i wklada puzelek tam gdzie trzeba bez patrzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, czy spotkałaś kiedyś kobietę, która miałaby za dużo ubrań czy butów? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×