Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

:D Sprytna Pati. Marta lubi puzzle ale w komputerze. Takie w realu to ją nudzą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko ja mam za dużo ubran i butów :P ale tych do noszenia '' koło domu'';)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks też lubi puzzle. Świetnie sobie radzi ale na razie z takimi co mają duże części. Kupuję mu takie książeczki z puzzlami. Ostatnio trafiłam z robotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaaa Karolinko;) i dostałas awans powiadasz ...:P a na poprzedniej stronie siedziałas :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no włąsnie nie wiem jakim cudem mi sie to udało ;) zresztą moi współpracownicy nie bardzo chcą się pogodzić z nową sytuacją i zdecydowanie mają mnie w ... nosie :O chociaż musze przyznać, że jedna z nich wczoraj tak skutecznie mim się tłumaczyła, że aż mi się śmiac chciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż moje starania skutecznie ograniczją wiadomości typu, że sekretarka kierownika Lidla zarabia 2x więcej niż ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanki z pracy to jest niezły materiał do wszelkich badań naukowych :P A propos - jutro jadę na ślub jednej mojej koleżanki z pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buhahaha a moja siostra w spożywczym ma ju.ż prawie taka pensje jak ja :) musze sie chyba katapultowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaich badaniach mówisz? Moi (bo mam jednego kolegę :P ) to sie chyba do nieczego nie nadają jak tylko do obgadywania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALeż ja cały czas polewam :D Karolina zauważ, że zawsze najlepsze zarobki są tam, gdzie nas nie ma ;) Jak zostaniesz sekretarką kierownika Lidla, to pewnie dostaniesz 800 zł na rękę i będziesz zachodzić w głowę, dlaczego nie tyle ile słyszałaś. Sorry, ale w takie bajki to ja nie wierzę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tak na poważnie pomimo tego, że jestem bardzo zadowolona z moje pracy, to chyba będę musiała poszukać sobie lepiej płatnego zajęcia :O😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badania naukowe z psychiatrii, socjologii, nauk społecznych, nauk politycznych, historii itp. Na wiele sposobów można takie zjawisko "rozbierać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze suksuologii :P Mam taką starszą koleżankę w pracy i ona zawsze wszytsko wie najlepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak znasz kierownika i zarobki są wysokie, to korzystaj z tej znajomości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, tylko nie dopytałam jaki zakres obowiązków ma ta sekretarka :P Z tym, że ja nie chcę być sekretarką :O Ale może zostanę kierownikiem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widziałaś zaświadczenie o zarobkach kierownika? :D Bo wiesz, u mnie było tak, że moja kierowniczka zarabiała mniej niż ja :D Bo sobie nie wynegocjowała. A mnie bardzo chcieli i dali ile chciałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O seksie też :P przynajmniej ona tak uważa. Trzeba by spytać jej męża ;) Ale ona mądrzy się na każdy temat, najbardziej lubi o gotowaniu. Kiedyś opowiadałam jej jak gotuję szparagi. A ona mi na to, że tak jak ja to robie to jest źle i one są niesmaczne, bo ona robi inaczej. Na co ja ją pytam czy próbowąła robic moim sposobem. A ona mi odpowiada, że nie, ale wie że są niedobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaświadczenia nie widziałam ale pensję na koncie już tak... U nas tez tak było, że pracownicy z długim stażem zarabiali mniej od nowych. Zresztą ja zarabioam tyle co moja koleżanka, która w tym banku pracuje już 8 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, taką koleżankę też kiedyś miałam. Wszystko wiedziała najlepiej, a jak z rozmowy wynikało, że się myli, to się obrażała, że jej ktoś szpile wbija. Powalają mnie tacy ludzi i zachęcają do dyskusji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×