Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

_____________Ѽ.\\/ Ѽ ___________;->( ɕѼ Ҩ . ___________@.♥ \'(█) ♥ *$ ________Ѽ \"( ()♥t (Ѽ)o*♥* _______(█),-♥.-Ѽ _Q@,0 ɕ(█) ____________>o*oѼ @.< _________o`-.♥.-@\"\"-Q \'♥~@\' ______♥.\'`Ѽ ♥ *Ѽ ɕҨ ‘♥ @`-.) ____Ѽ o (█). @* \'-@Ѽ ’Q.*(█)’Ѽ __________Ѽ -♥-\'Ѽ ♥._ Ѽ _______@.♥ \'*Q ♥ *(█), @.♥ \'* ___.♥\' @ _ ɕ♥ _.-\'~♥-. @ ´(♥)`-*.o __.(█)* ♥ ..-\' (Ѽ) o *.(Ѽ) 0 *(█)`) _________(Ѽ ) \'-._♥__(Ѽ)@ ____;--♥\' ♥Ҩ 0‘(Ѽ) Q o *♥ * Ѽ ♥ ___ * (Ѽ)._♥__* .Q.~ ♥- ♥Ҩ. 0 () Q ♥*\'. _(█)* ♥ *‘ o * ♥ _(█)Q~ ♥Ҩ __Ѽ♥__(█) _____________▓▓▓▓▓___________ __________▓▓▓▓▓▓▓▓▓____ ``*``__/\\__``*``★````*``__/\\__ `*```>•★•< WESOLYCH☆```>•★•< ``*`¯¯\\/¯¯ ```☆``*``★``¯¯\\/¯¯ ★``☆``*SWIAT`☆`BOZEGO*``★ ```*``__/\\__``*``★````*``__/\\__ `*>•★•< `*NARODZENIA`☆\'*•★•< od Patrycji i mamusi 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
╚═╗║╔╗║╔╗║╔ ╗║ ╔═╝║║║║║║║╚ ╝║ ║╔═╣║║║║║║╔ ╗║ ║╚═╣╚╝║╚╝║╚ ╝║ ╚══╩══╩══╩═ ═╝ ══ SYLWESTER ══ ╔══╦══╦══╦══╗ ╚═╗║╔╗║╔╗║╔╗║ ╔═╝║║║║║║║╚╝║ ║╔═╣║║║║║╠═╗║ ║╚═╣╚╝║╚╝╠═╝║ ╚══╩══╩══╩══╝ ═ HAPPY NEW YEAR═ .......*o*o*o*o*o*o .........o_o_oo_o_o ....... (´´´´´´´´´´) .........|´´´´´´´´| .........|________| .........|´´´__´´´| .........|´´ /´´\\´´| .........|´´ \\__/´´| .........|´´2009´´| .........|´´´´´´´´| .........|´´´´´´´´| .........|________| .........|********| .........|********| .........|********| .........|********| ........„” ******* “„ ......„” ********** “„ ...../ ************* \\ ...„” ************** “„ ../*****************\'\\ . |******************| . |******************| . |\'=============\'| . |...........................| . |.........Happy..........| . |...........New.......... | . |...........Year..........| . |..........2009.......... | . |.......................... | . |..........Ҩĭĭт∂.......... | . |\'=============\'| . |******************| . |******************| . |******************| . |******************| ..\\\'*****************\'/ ...============= ═ Bardzo dużo miłości, ═ mało w życiu trudności, ═ dużo bąbelków w szampanie, ═ kogoś kto zrobi śniadanie, ═ a na każdym kroku ═ szczęścia w Nowym Roku!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Nie odzywałam się bo na prawdę nie mam ani jednej chwili wolnej. Nie wiem gdzie ten czas tak ucieka. Cieszę się, że kończy się stary rok i zaczyna nowy. Mam nadzieję, że będzie lepszy dla nas wszystkich. *.*´¨) ¸.•´¸.•*´¨) .•´,•*´¨)¸.•*¨) ¸.•´¸.•*´¨).•*´¨) (¸.•´ (¸.•` * ¸.•´¸.•*´¨) ::::::°::::::::o::::°:::::o°:::O::°:::: ::::::::°::::°:::::::::o::°::::°:::::: ::::°:o::::::::°::::o::°:°:::o::°:::: ...~~~~~~~~/...~~~~~~~~/ ....~~~~~~~/.....~~~~~~~/ .....~~~~~~/.......~~~~~~/ ......~~~~~/.........~~~~~/ .......~~~~/...........~~~~/ ........~~~/.............~~~/ .........~~/...............~~/ ..........~/.................~/ ...........||..................|| ...........||..................|| ...........||..................|| ...........||..................|| ...........||..................|| ......./******........./******.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :) Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!!!!!!!!!!!!! :):):):)):) Dziękuję Wszystkim za życzenia :) ❤️ Dzieciaki spacyfikowane przed TV ;) Uf, jak mi się nic nie chce... Nie mogę patrzeć za pogodę za oknem... ;) Kiedy będzie wiosna???? No i po chwili spokoju - wlazł Janek i zgłasza reklamacje - bajlka już się znudziła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam Wam zdjęcia i być może będzie to ostatni mój kontakt z Wami, bo ..... chyba nas totalnie zasypie, zawieje i na końcu zamiecie ;) Za oknem horror. Nie wiem jak dotarłam do pracy i co mnie tu przygnało. Jak pomyślę o wyjściu do domu, to mnie ogarnia przerażenie. Mam nadzieję, że u Was jest lepiej. No, może z wyjątkiem Karoliny, bo za miedzą to raczej podobnie ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się :) Z pracy, gdzie o dziwo, TFU TFU! nie ma desantu żądnych porady pacjentów :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - może to grubo spóźnione ;) ale gratuluję Ci sukcesów w szkole :) Pytałaś o dyżur na dziecięcym... To była masakra i zgroza... Przyszło 61 dzieciaków... Na szczęście na razie nie będę już teraz póki co na dzieciach dyzurować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w robocie... :( Wczoraj miałam dyzur - do tej pory naprawdę nie wiedziałam, co to znaczy mieć zapier...l w robocie... Wczoraj przyjęłam 94 pacjentów... W 10 godzin... W czasie tych 10 godzin zrobiłam sobie dwie przerwy po 5 minut każda, na wciągnięcie kanapki i herbaty... W toalecie nie byłam ani razu - nie przepchnęłabym się przez tłum na korytarzu...Skończyłam po godzinach, co nigdy się jeszcze nie zdarzyło...brrrr... Następny dyzur 22.02 :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko, aż się nie chce wierzyć w to, co piszesz. :O Słyszałam, że ludzie okropnie chorują. Zresztą sama padłam w sobotę z powodu jakiegoś świństwa, które mnie trzymało od połowy grudnia. Na szczęście miałam stosowne leki w doku i dziś jest już lepiej. Na szczęście moje dziecię jakoś się trzyma. I oby Wasze tez nie chorowały! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha, w doku też bym miała, gdybym miała dok :D Miałam leki w DOMKU! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ninko - oczywiście zrozumiałam, ale to fajnie zabrzmiało - a w jakim doku - remontowym? Suchym? :D Niestety - JAnek od niedzieli kichai smarka,na szczeście na razie wirusówka.A Martynka dziś w nocy miala jakiś takikaszel, aż zwymiotowała, w związku z tym nie poszla już dzis do przedszkola, temperaturę ma do38....Dobrze, że jest ta babcia, która z dwójką też zostanie i mogę spokojnie iść do roboty...Buziaki!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 mam piekło na ziemi dziewczyny nie wiem jak długo to wytrzymam , już chyba gorzej byc nie może :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dzisiaj jest jedno wielkie lodowisko. Szkoda, że nie mam łyżew. ;) Beatek, Ty jesteś jak trąba powietrzna - wpadasz na sekundę, rozpętujesz temat i bez wyjaśnienia znikasz. Aż strach się bać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloooo Ja dalej w szaleństwie egzaminów(na razie mam tylko dwie czwórki :D) i robocie kadrowej (PITY-11 i te inne brrrrr :O ) Zaglądam, ale już nie zdążę napisać, bo wciąż się coś dzieje. U nas w domu wszyscy prócz M zaszczepieni na grypę i byłoby ok gdyby M nie przyniósł do domu jakiegoś świństwa-dzieci to podłapały tylko ja się trzymam-co prawda chłopcy przechodzą choróbsko duuuuużo łagodniej od tatusia i utwierdziłam się w przekonaniu o celowości szczepień. A przychodnie to na prawdę ostatnio przeżywają oblężenie. Niedawno nawet wysłali nas na profilaktyczne zapobieżenie infekcji meningokokiem, bo Maciek miał kontakt z dzieckiem z podejrzeniem sepsy. Beatko :( :( :( przykro mi bardzo A ja swojego zaczęłam tak szkolić, że o dziwo ostatnio zdobył się na to, żeby mnie przeprosić za swoje zachowanie. Piszcie kobietki, piszcie 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) U nas też małe piekiełko :P Maks chory siedzi w domu a ja chora ale pracująca :O i wiecznie niedospana. Nie wiem czy to przez tę porę roku czy chorobę ale cały czas chce mi się spać 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy coś nam się tu pozmieniało, czy mi już wzrok siada? Jutro piątek !!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :-) Pogoda paskudna , wszędzie mokro i zimno ... Dużo zdrówka dla wszystkich chorujących 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×