Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Cześć Kobitki :) Powiedzcie, jak zapatrujecie się na szkołe dla naszych już niedługo sześciolatków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - my zamierzamy posłać Martusię do szkoły, ale do klasy "0". Nie chodziła do przedszkola, więc mamy zamiar w tej zerówce przećwiczyć jej dostosowanie do życia w grupie, słuchanie poleceń pani, ogólnej subordynacji i, oczywiście, choroby do przejścia. Marta umie już czytać (ostatnio czytała mi na głos biografię Freuda ;) ) i pisać (ale tylko drukowane literki), więc się chyba specjalnie nie uwsteczni. Nadal będziemy swoje ćwiczenia robić w domu więc nie będę się martwić czy w tej "0" się uczy, czy tylko bawi. Taki mamy plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podnosze ;) Patrycja juz zapisana do zerówki :) a niedobraaaa jest :o czy i Wasze szkrabki skarbki także teakie niedobre ?? pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej widać wszystkie z nas opuściły forum na rzecz NK. Ja zlikwidowałam już konto-nie spodobał i się nowy regulamin ;) Co do dzieci to na Maciusia narzekać nie mogę, grzeczny jest, garnie się do nauki, żeby jeszcze Kuba poszedł w jego ślady to byłabym wniebowzięta :) W ostatnim czasie największą rzeczą, którą zbroił było rozwalenie mi auta. Ukradł kluczyki, odpalił auto i wjechał nim w garaż - szczęście że nic mu się nie stało, ale tak się wystraszył że zwiał na swój fotelik i siedział jakby nic się nie stało. Dajcie znać dziewczyny, może znowu rozkręcimy topic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, co ty opowiadaszz? W głowie sie nie mieści! Dopiero co wczoraj była w sklpei rowerowym w Pile i jeden ze sprzedającyh opowiadał podobną historię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he no cóż zmotoryzowane pokolenie nam rośnie :) Jeden klient z naszej hurtowni powiedział mi, ze jeżeli to prawda co mówię to rośnie mi drugi Kubica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Obroniłam się 25 września na bdb ale szło jak po grudzie. na razie nigdzie dalej nie ide bo chcę się wreszcie skupić na dzieciach i na swoim zdrowiu. Niestety szukam dobrego endokrynologa bo mam problemy z tarczycą. Biorę leki od maja a i tak poziom fT4 sukcesywnie spada :( Poza tym mój lekarz nie bardzo wie co ze mną zrobić mam tak niejednoznaczne wyniki, że czas zacząć szukać pomocy gdzie indziej ... Maciuś już do szkoły zapisany-będzie chodził do klasy społecznej razem z dziećmi ze swojej grupy przedszkolnej. Postanowiliśmy tak z rodzicami żeby oszczędzić sobie i im dodatkowego stresu. Poza tym chodzi regularnie do logopedy, robi postępy i jestem już spokojniejsza o jego intelektualny rozwój. Obu chłopców zapisałam w tym roku na basen-uczą się pływać :) a radości przy tym tyyyyllllleeee :D Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, widzę, że średnio 2-3 razy do roku ktoś tu zagląda. No to podniosę nasz wątek i pozdrowię Was serdecznie i ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatek73.
Helllo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatek73.
Podbijam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że znowu muszę podnieść ;) Chyba do Was na maile napiszę, żeby się tu wszystkie zameldowały :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglądam zaglądam alepo tylu latach bytności w necie wiele rzeczy sie już poprostu nie chce Aniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a co powiecie na spotkanie w piątek wieczorkiem? Dam znać Jonce, bo mam z nią kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×