Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Hello :) no to mamy dwie Ewelinki ;) A ja myślałam,że masz na imię Simona albo Julia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zrobię sobe kawki ;) choć nie przepadam za nią,dla was zrobię wyjątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonek spi od 15, wiec jak znikne znienacka to znaczy ze sie obudzil.swoja droga to sie dzisiaj wymeczyl,chcial juz wczesniej spac ale nie bylo warunkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie wy mi uciekłyście? :( Simonko ale ty szczupło wyglądasz na fotkach ,więc nie rozumię:) A co do plastrów to myślałam,że tam tańsze będą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co ja na tych tabletkach,plasterkach,zastrzykach to sie wogole nie znam(bo nie uzywam). mam meza fachowca:P (nikogo nie obrazajac). Leonek byl zaplanowany i wyszedl ...za drugim razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kawka zaparzona :) ale pachnie Mmmm Danti,jak to fachowca? ;) Tak na refleks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam dopiero rok, no ale wolę nie ryzykować już ;) wpadki. A zresztą przerywany sex to nie dla mnie, człowiek robi się nerwowy w takich sytuacjach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na refleks ,chyba ze sa bezpieczne dni to wtedy na luzie:P twierdzi ze tak woli a ja nie musze nic lykac a moze mi nie ufa co do tabletek ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do plasterków to u nas też drogi interes:( 50zł miesięcznie. Ale i tak taniej niż w USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ..jestem:) ten moj nickname-simonka cynamonka-to mi moj maz wymyslil,a julissa to tez tak..dla zmylki:) jesteem Ewelinka:P hi hi hi hi ale imie coreczki-to prawdziwe-Destiny:) tak tak plastry tu dosc drogie:-o danti-witam:) ja tez nic nie uzywam,za to maz...no wiecie co...:) zadko sie kochamy,bo maz zawsze w pracy,a ja w dzien nie mam ochoty na zabawe-biorac pod uwage,ze dom pelny ludzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N a refleks to na dłuższą metę sie tak nie da;) A zresztą faceci tak mówią,że oni wiedzą jak to robić, ale każdy lekarz powie,że kropelka spermy nie jest wyczuwalna dla nich ,a wystarczy na zapłodnienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatku chcialam cos bracze wzgledu na jego nerwy :),ale stwierdzil ze jemu to nie przeszkadza.jestesmy juz razem 6 lat i wpadki nie bylo wiec wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoc te plastry sa tu tansze jak sie ma ubezpieczenie....chyba okolo 15-20$ nie wiem,nie chce klamac! czesto mysle o zabezpieczeniu! w tym momencie kolejny dzidzius nie......oh...nie!!!!!!nie teraz!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały czas mówię,że już więcej nie przykleję :P no ale nie spieszy mi się do pieluszek ;) bo jeszcze jedne się nie skończyły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla kobiet to wygoda i mniej stresu :) Ale hormony czasem odbierają mi ochotę do życia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym chciala ... tylko finanse nie te i mieszkanko za male. Andrzej na razie niechce ,wiec jak wpadniemy to bedzie na niego(to on niechce antykoncepcji):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka prawie wypita ,serniczkiem się poczęstuję... Tylko sięgnę do Danti ;) Mniam pyszny ... Teraz to napewno się nie uniosę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o otylosc to moj maz czasem walnie cos.....okropnego! kilka dni temu bylam w sklepie po prezenty pod choinke i jak szukalam lalki na dolnych pulkach to kucnelam i sie przechylilam.......i..............troszke dupki mi wyszlo poza jeansy:P nie specjalnie!!!!!!!poprostu teraz robia takie niskie te jeansy,ze jak sie kucnie i nachyli to.....zawsze cos tam widac:) a moj maz: ,,,o balwan pokazal usmiech,, tylko to po angielsku jakos smieszniej brzmialo stwierdzil,ze moja pupa to jest taka wielka i biala,ze mu balwana przyponina,a rowek to przegrodka /usmiech balwanka-:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Danti ,ale ja bym chciała pójść gdzieś dalej,albo do pracy... Niczego jeszcze nie osiągnęłam:( zawodowo... A wy macie już mężów,swoje własne mieszkanie, pracę ,a ja? tylko Wiolę i ,,chłopaka,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simonka nie przejmuj sie ,moj tez czasami cos wymysli to nie wiadomo czy sie smiac czy plakac, ale ja wtedy odgryzam sie mu (ty chudzielcu, patyczaki na drzewa itp.) i juz mi lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLI_ja mam juz prawie 30 lat,ze wstydem przyznam,ze mam tylko mature,a mialam mozliwosc na studia...zachcialo mi sie podrozowac do Wloch...tam przebimbalam prawie 6 lat z mojego zycia,a teraz tu w usa..tez nie pracuje,jedyne co to dorobilam sie dzieci:P domu nie mam swojego-dom jest meza,samochod meza..itd... nie myslcie sobiem,ze ja jestem jakis leniuch i nie chce moj maz jest taki zaborczy i zazdrosny,ze nie pozwala mi na nic! nie moge isc do pracy. nie mam prawa jazdy. nawet dowodu jeszcze mi nie zrobil... o internet bardzo zazdrosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uhaha uhaha schowaj na drugi raz bałwanka ;) Ale mi się rymnęło :) Twój mąż rzeczywiście ma świetne poczucie chumoru :) Ale się uśmiałam ;) nie gniewaj się Ewelinko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli to nie tak, maz owszem,ale mieszkanie(klitka nie wykupiona) ,pracy nie mam i widoku brak:( wiec wcale nie jest tak rozowo.ja nawet kasy nie widze na oczy ,maz zarzadza i wydziela mi jak bym byla malym dzieckiem WKURZA MNIE TO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale za tą zaborczość 😠 Jak każdy facet,tylko Adi mnie wygania ;) do roboty mówi ! No bo on myśli,że na mnie z otwartymi ramionami czekają i wszędzie przyjmą z pocałowaniem ręki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że nie jestem sama jednak ... Smutne,że oni nas nie doceniają :( a to dzięki kobietom oni są na tym świecie! Doceniliby gdyby wiedzieli co to poród i poświęcenie... Ale oni wszystkie bóle ciężęj znoszą ,więc nie przeżyliby :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×