Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

My mamy podobny problem, ja skończyłam przygode z karmieniem w 4 miesiącu życia Martynki a ona nadal ma te sutki nabrzmiałe. Tez każdy to tłumaczy wpływem hormonów. Na wszelki wypadek wybierz sie przy okazji do chirurga dziecięcego, choć ja uważam, że to nic takiego i w kóncu minie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przeczytałam o nocnikowych sprawach i stwierdzam, że Maks wogóle nie chce nawet patrzeć w stronę nocnika :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina witaj 🖐️ Ale u nas dzisiaj piękne sloneczko, prawda? Byłas na spacerku? Molo juz gotowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Karolina👄 pierwsze slowo Leonka to-LAMPA(na poczatku ampa) potem TATA, mama bylo dluuugo dluuugo po tym myslalam ze sie nie doczekam,nawet baba bylo predzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do latania bez pampersa to Maks toleruje to tylko przed kapielą ;) Jak ma juz nalana wode do wanny. W innych wypadkac pokazuje, że mam mu założyć pieluszke i spodenki Wstydliwy jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka a ty z Martynka bylas u chirurga?mnie tez specjalnie nie ciagnie na ta wizyte,skoro nic pozatym sie nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Karolina! :) Wiesz co, Martynki skóra też lepiej wygląda jak siedzi w domu :O Danti - ja na słowo mama czekałam do 10 miesiąca, pojawiło sie równo z raczkowaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka - o molo nic nie wiem :O A na spacerku byłam ale tylko 40 min bo wiatr okropnie wieje :O a Maks ma jeszcze niedoleczoną twarz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, co, chyba najfajniejszy wyraz zna mała Partycja. Na smoczka mówi \"monio\". :D Dla mnie bomba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nadal czekam na \"mama\" :( A Leonek to nawet wie co trzeba zrobic i potrafi to nazwać :) Super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti, nie byłam z Martyna u chirurga i ogólnie zlekceważyłam kwestię cycków :) Jeśli coś się będzie działo, w sensie, że nagle jedna spuchnie, albo zacznie się wydobywać jakaś wydzielina to wtedy pewnie sie zmartwię, ale teraz... Sprawdzę jeszcze w jakimś podręcznku, trochę ich aktualnie mam dookołoa, jak coś znajdę to napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - ale mnie zaskoczyłaś tym, że Martynka zrozumiała, że po zupie dostanie szyneczkę. Mi się wydaje, że Maks nie pojmuje jeszcze takich rzeczy albo jest za bardzo niecirpliwy - on musi mieć teraz, natychmiast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na marginesie - coś mało zdjęć od Was dostaję. Czy tylko do mnie nie wysyłacie, czy tak ogólnie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - no jakoś to postaram się zrozumieć... po starej znajomości i po sąsiedzku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka - no na szczęście z Toba jest najmniejszy problem, bo zawsze możesz wpaśćź obejrzeć mój skarba ;) ale nie wiem co na to pozostałe dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - niech no tylko ta zima juz sobie pójdzie, to Was wyciągnę na spacerek na Skwer. A Ty daleko w tym Sopocie mieszkasz? W jakiej dzielnicy? Może molo byłoby ciekawsze, albo spacerek w stronę Gdańska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykly obiadek ,ziemniaczki ,kotlecik z kurczaka i surowka z kapusty kiszonej.dzisiaj nie mam ochoty wymyslac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - Uznałam, że jest za trudny w obsłudze jak dla mnie (Przemek kupił taki profesjonalny bo potrzebował do pracy) i go sprzedałam. Teraz czekam na jakąś okazję żeby kupic coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos Ty sprzedalas? ja to mam chrapke wlasnie na taki porzadny tylko narazie mnie nie stac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - a co miałam sie meczyć. Kiedyś tak w nim poprzestawiałam ustawienia, że nawet Przmeke nie wiedział co ma z nim zrobić ;) Po co mi taki aparat jak nie potrafie go w pełni wykorzystać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - no to właściwie Gdynia ;) Spotkamy sie na pewno! Danti - gdyby nie coś takiego jak raty, to bym nie miała aparatu :O A Jonka poszła sie uczyć, czy zmieniać stopkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka - no mam nadzieję :) Może Marta i Maks przypadna sobie do gustu i bedziemy mieli pierwszą topikową parę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko, ani jedno, ani drugie :) Ktoś w domu nagle strasznie mnie potrzebował :D Ale juz spi spowrotem chociaż nie mam pojęcia, jak się to udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie napisałam Wam jeszcze, że Maks budzi się już tylko raz w nocy ok 4 a potem śpi do 7. To oznacza, że odniosłam sukces :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×