Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

No, kominek chyba będziemy mieć, ale żadne z nas nie ma zacięcia do dorzucania bierwion do ognia ;) Nie chciałabym też robić kotłowni z "salonu" a po trzecie - nie zrobiliśmy wcześniej tegoo rozprowadzenia i teraz już troche nie ma jak ;) Także ten kominek, jeśli w ogóle coś tam postawimy, będzie odpalany 2x w roku, na wigilie i sylwestra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie nie musze jeszcze uciekać, ale zanosi się na focha ;) ("ja tu cały dzień cięzko pracuję, a ty...") ale w nosie to mam ;) Zaczęłam sie ostatnio "stawiac" ;) po 11 latach malżeństwa... W niedzielę odmówiłam zdjęcia Jankowi czapki w kościele... W tym naszym "hangarze" jest tak potwornie zimno, a mały kaszlał kilka nocy... Co to za różnica dla Pana Boga, czy mały Janek będzie mial czapkę na główce????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Karo :):):):) Ninko - pellety to są takie małe drewniane ziarenka, kupuje sie na worki, jak ekogroszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1200 zł to dużo. Tacy mali chłopcy chyba nie muszą w Kościele zdejmować czapek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - ja tez tak uważam, ale jakoś dziwnie większość ludzi chłopcom te czapki zdjemuje... Ja rozumiem latem - czpkę z daszkiem zdjac, ale zimą, gdy w kościele jest -5??? Karo - ja dostałam sms od Ninki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie wiem dlaczego tu zajrzałam kilka dni temu. Okazało się, że w tych samych dniach zajrzała tu Ania. Ponieważ miałam do Was kontakt przez NK i nie tylko, to powysyłałam emaile i oto jestśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie jakoś czas dziwnie skurczył... Kiedyś - tyle godzin przesiedzianych "na urwiskach" a teraz - ledwo mam w pracy czas na pzejrzenie maila, w domu wlaściwie komputera nie wlączam :O Straszne to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W naszym Kościele też jest bardzo zimno, dlatego ubieramy się solidnie, aby przetrwać mszę. Karolina, a co u Was. Jak Maks. Poszedł wcześniej do szkoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś przez 5 godzin nudziłam się w pracy i niegłam doczekać się wieczoru żeby móc pogadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka, nie czytałaś, że próby przeprowadzone w zderzaczu hadronów wykazały, że czas przyspieszył i teraz realnie doba ma już tylko 20 godzin? ;) :D Mnie by się to nawet zgadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, poszedł normalnie jako 7 latek. Głównie z powodu oczu (był w trakcie naświetlań) no i mojej obawy przed niezaakceptowaniem nowego środowiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem. Widzę, że jednak sporo spośród znajomych nie skorzystało z możliwości posłania dzieci wcześniej do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja doba jest zdecydowanie za krótka w pracy a za długa wieczorem, kiedy nie mogę usnąć. Jak już usnę znowu dziwnie przyspiesza i zaraz muszę wstawać. A potem to już gna tak do ok. 15. potem trochę zwalnia żeby znowu zacząć się wlec około 23.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - nie, już dwa razy zmieniłam pracę. z czego w ostatniej pracuję już ponad 1,5 roku. a Ty ciągle to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe, gdzieś czytałam, że łózko to takie miejsce, gdzie kładziesz się o 23.00 a za 5 minut jest 7.00 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, nadal w tym samym miejscu. Wiecie, że w 2010 roku obchodziłam jubileusz 20-lecia pracy zawodowej? Hmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, to to - coś w tym jest, wszystko przez ten zderzacz hadronów ;) Karolina - a jakie naswietlania miał Maks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×